Renault ALASKAN

Našūs varikliai

4 x4 pavara užtikrina 3,5 t velkamąją galią

Priekaba su įrankiais, valtis, žirgų priekaba... Automobilis ALASKAN leidžia vilkti viską, ko reikia, iki 3,5t. svorio. Dėl tokios savo keliamosios ir velkamosios galios, 4x4 pavaros ir galingų variklių, RENAULT ALASKAN yra vienas geriausių šioje automobilių kategorijoje. Jis – puikus jūsų kasdienių darbų ir kelionių bičiulis ir palydovas.

Įranga Stop & Start

Ypač paranki ir naudinga važinėjant mieste, ši įranga leidžia sutaupyti degalų. Automobilis ALASKAN su dCi 160AG varikliu, turinčiu įrangą Stop&Start, 100 km vidutiniškai sunaudoja 6,3l degalų ir išskiria 167g/km CO2. Tai – šios kategorijos automobilių rekordas.

* Degalų sąnaudos ir CO2 emisija išmatuotos standartiniu būdu pagal galiojančių direktyvų reikalavimus. Visų gamintojų naudojamas vienodas matavimo būdas leidžia palyginti automobilius. Realios degalų sąnaudos gali skirtis, nes priklauso nuo automobilio eksploatavimo sąlygų, jo įrangos ir vairavimo manieros.

Twin Turbo technologija

Varikliuose DCi190AG įdiegta Twin Turbo technologija – našumo ir nuosaikumo derinys. Du turbokompresoriai leidžia varikliui itin greitai reaguoti į vairuotojo veiksmus pajudant iš vietos ir užtikrinti didelę galia, kai reikia nuosekliai ir pastoviai didinti greitį.

Rankinė 6 pavarų dėžė

Automobilis ALASKAN su rankine 6 pavarų dėžėnuo pat pirmosios pavaros užtikrina maksimalų sukimo momentą. Optimaliai naudojant ilgesnę aukščiausią pavarą, galima sutaupyti nemažai degalų.

Automatinė 7 pakopų pavarų dėžė

Automobilio ALASKAN automatinė 7 pakopų pavarų dėžė turi viską, kad jus sužavėtų. Su varikliu dCi190AG komplektuojama pavarų dėžė leidžia mėgautis patogiu, lanksčiu ir veržiu važiavimu.