Renault ALASKAN

Įveikite visus iššūkius

Ištvermė bet kokiuose keliuose

Bekelė ir purvas jau nebe bėda. Dėl tvirtos važiuoklės ir didžiulės 223mm prošvaisos, automobilis ALASKAN puikiai susidoroja su bet kokiomis kelio sąlygomis ir užtikrina optimalų komfortą.

4 varančiųjų ratų pavara

Rinkitės savo važiavimo režimą: dviejų varančiųjų ratų kasdienėms kelionėms, arba keturių varančiųjų ratų – važiuojant nestabiliu paviršiumi ar ratams visiškai praradus sukibimą su keliu. 4 varančiųjų ratų pavarą jungikliu „shift on the fly“ galima įjungti esant ir aukštai, ir palėtintai pavarai.

Optimali ratų sukibimo kontrolė

Dar niekad nebuvo taip lengva išvažiuoti iš klampynės ar išsisukti iš sudėtingos situacijos. Dėl riboto slydimo elektroninio diferencialo ir diferencialo blokavimo* funkcijos automobilis ALASKAN padidina ratų varomąją galią ir jie vienodai greitai įveikia visus iššūkius.

*Priklauso nuo varianto

Neprilygstamas vairavimo malonumas

Daugiasvirtė užpakalinė pakaba

Turėdamas ypatingą daugiasvirtę užpakalinę pakabą, automobilis ALASKAN puikiai elgiasi kelyje. Stabili, tvirta ir lanksti, ši pakaba puikiai sugeria ir sumažina vibraciją, kad automobilyje nesigirdėtų triukšmo ir vairuoti būtų malonu.

Patogi vairuotojo vieta ir erdvus salonas

Erdviame, itin plačiame kelių aukštyje, automobilio ALASKAN salone jūs ir jūsų keleiviai jausitės kaip namuose. Priekines šildomas sėdynes odiniais apmušalais galima reguliuoti 8 kryptimis ir jos patogios, lyg krėslai. Užpakalinių vietų atlošų kampas sureguliuotas atlikus tyrimą, kokia padėtis keleiviams pati patogiausia.

Išmanusis prietaisų skydas

Degalų sąnaudos, nuvažiuotas atstumas, navigacijos prietaiso patarimai... Trimačio vaizdo spalvotame 5 colių įstrižainės TFT ekrane visą reikalingą informaciją pamatysite iš pirmo žvilgsnio.

Dviejų zonų oro kondicionierius

Su dviejų zonų oro kondicionieriumi ir ortakiais užpakalinėms vietoms, kiekvienas važiuojantis automobiliu ALASKAN galės jausis patogiai.

Beraktė atrakinimo ir užvedimo sistema

Nebereikia ieškoti raktų. Su šia sistema automobilis ALASKAN pats aptinka kortelę-raktą ir varikliui užvesti tereikia paspausti mygtuką START / STOP.

Daugybė dėtuvių

Patogiai susidėkite savo daiktus į erdvias šonines dėtuves duryse, talpią 4,8l prietaisų skydo dėtuvę ar po užpakaline sėdyne. Kad svarbūs daiktai visuomet būtų po ranka, galite susidėti juos į gilią, net 3,3l talpos dėtuvę centriniame valdymo pulte.

Daugiafunkcis vairaratis

Ant vairaračio įtaisytais mygtukais ir integruotu mikrofonu galite valdyti garso grotuvą ir naudotis telefonu neatitraukdami akių nuo kelio. Integruotais greičio reguliatoriaus-ribotuvo mygtukais lengvai pasirinksite norimą greitį.

LED Pure Vision žibintai

Kad važiuodami geriau matytumėte tamsiu paros metu ir jūsų kelionės būtų saugesnės, automobilio ALASKAN žibintams parūpinome du LED Pure Vision modulius. Jie kelią apšviečia tiksliau ir net 20% ryškiau, nei tradiciniai halogeniniai žibintai.

Įvertinkite jo universalumą

Puikios krovumo ir traukos savybės

Turėdamas itin patvarią pakabą, puikias krovumo ir varomąsias savybes, automobilis ALASKAN pranoksta šios automobilių kategorijos lūkesčius. Su daugiau nei 1t naudingąja apkrova ir 3,5t velkamąja galia, šis automobilis yra vienas geriausių savo kategorijoje.

Universalus krovinių kėbulas

Patvarus ir universalus automobilio ALASKAN krovinių kėbulas leidžia gabenti sunkius ir gremėzdiškus krovinius. Dėl patogaus aukščio, ilgio (1,57m) ir tvirtų bortų, galinčių atlaikyti 500kg, jį patogu pakrauti.

C-Channel krovinių tvirtinimo sistema

Ši išmani saugos sistema leidžia jums apsaugoti ir pritvirtinti krovinį keturiais slankiojančiais ir nuimamais kabliais, pritaisytais prie 3 kėbulo šonuose esančių bėgelių.

Sprendimai pagal poreikius

Standus uždangalas, aliumininis krovinių kėbulo uždangalas, apsauginiai kėbulo lankai... Turėdamas platų priedų asortimentą, automobilis ALASKAN gali pasiūlyti konkrečius jūsų poreikius atitinkančių sprendimų.

Optimalus saugumas visiems

Optimalus saugumas visiems

Automobilis ALASKAN turi 7 oro pagalves ir vaikų sėdynės tvirtinimo elementus Isofix, taip užtikrindamas kuo geriausią jūsų ir jūsų keleivių apsaugą.

Avarinio stabdymo sistema

Jei tenka staiga stabdyti, įsijungia automobilio ALASKAN avarinio stabdymo sistema, kuri didina stabdymo jėgą ir padeda sutrumpinti stabdymo kelią.

Įkalnę įveikti padedanti funkcija

Sunku pajudėti įkalnėje? Automobilio stabdžių sistemoje kelias sekundes palaikomas slėgis, kad automobilis nepariedėtų atgal, kol pajudės iš vietos įkalnėje