Renault CAPTUR įranga

Erdvė ir galimybė keistis

Pertvarkyk saloną taip, kad galėtum vežti viską, ko tau reikia.

Erdvi bagažinė

Erdvioje (377-455 dm³ pagal VDA) naujojo RENAULT CAPTUR bagažinėje galite vežtis viską, ko tik reikia.

Slankiojanti užpakalinė sėdynė

Reikia pervežti ilgus ar didelius daiktus? Ne bėda! Užpakalinę sėdynę dalimis (1/3–2/3) skaidomu lankstomu atlošu galima pastumti pirmyn ar atgal net 16cm. Sulanksčius sėdynę gaunamos lygios grindys ir bagažinės tūris padidėja iki 1235dm³!

Daugybė patogių dėtuvių

Stalčius Easy Life, daugybė dėtuvių centriniame valdymo pulte, duryse ir kišenės ant sėdynių atlošų... Naujojo automobilio RENAULT CAPTUR salone kiekvienas keleivis turės savo asmeninę erdvę.

Patogumas


Technologijos

Gyvenk pažangiai


Multimedija

Bose® Sound System

Įsijausk į krištolo tyrimo skambesį! Su 7 aukštos kokybės Bose® garsiakalbiais kelionės naujuoju RENAULT CAPTUR taps neužmirštamu muzikiniu nuotykiu.

Multimedijos įranga

Multimedijos įranga R-LINK Evolution

Lengvai perprantamos multimedijos įrangos R-LINK Evolution 7 colių skersmens jutikliniu ekranu lengvai valdysi įvairias multimedijos funkcijas Taip pat gali naudotis TomTom® navigacijos įrenginiu su paslauga HD Trafic, kuri realiuoju laiku teikia informaciją apie eismą, bei daugybe automobilio programėlių, kurias rasi R-LINK Store parduotuvėje.

Multimedijos įranga Media Nav Evolution

Paprasta naudoti ir lengvai perprantama multimedijos įranga turi jutiklinį ekraną, kuriuo lengva valdyti įvairias naudingas funkcijas, tokias kaip navigaciją, radiją, muzikos grotuvą ir saugų telefono ryšį per Bluetooth® jungtį. Su įranga Media Nav Evolution visos reikalingiausios funkcijos visuomet po ranka!

Radijas R & Go

Nori valdyti medijos rinkmenas išmaniuoju telefonu? Įsidiegęs mūsų programėlę R & Go, galėsi lengvai naudotis radijo R & Go multimedijos funkcijomis.

Saugumas

Įkalnę įveikti padedanti funkcija

Reikia pajudėti įkalnėje? Nesijaudink! Automobilio stabdžių sistemoje 2 sekundes palaikomas slėgis, kad automobilis nepariedėtų atgal, kol pajudės iš vietos įkalnėje.

Elektroninė stabilumo palaikymo sistema (ESC)

Trūksta sukibimo su kelio danga? Elektroninė stabilumo palaikymo sistema (ESC) pagerina automobilio stabilumą kelyje ir leidžia visuomet jį veiksmingai kontroliuoti.

Gyvenk pažangiai

Multimedija

Lengvai perprantamos multimedijos įrangos R-LINK Evolution dideliu 7 colių skersmens jutikliniu ekranu lengvai valdysi įvairias multimedijos funkcijas. Taip pat gali naudotis TomTom® navigacijos įrenginiu su paslauga HD Trafic, kuri realiuoju laiku teikia informaciją apie eismą, bei daugybe automobilio programėlių, kurias rasi R-LINK Store parduotuvėje. Garso įranga Bose® leis iki valiai mėgautis krištolo tyrumo garsu.

Technologijos

Naujasis RENAULT CAPTUR INITIALE PARIS aprūpintas pačiomis pažangiausiomis technologijomis, užtikrinančiomis neprilygstamą komfortą. Su RENAULT laisvųjų rankų kortele gal atrakinti ir užrakinti automobilį bei paleisti variklį be jokio rakto, o nematomos zonos stebėjimo sistema ir automobilio statymo pagalbos įranga Easy Park Assist leis mėgautis kiekviena kelione.