Renault CLIO Grandtour

Įranga

Talpus ir ergonomiškas

Pajusk išskirtinį komfortą

Praktiškame ir patogiame naujajame RENAULT CLIO GRANDTOUR lengvai tilps visa šeima. Naudokis daugybe patogių dėtuvių, dalimis skaidomu užpakalinės sėdynės atlošu, kurį galima nulenkti ir taip padidinti bagažinės tūrį.

Technologijos

Įsijausk į naujoves

Mūsų inžinieriai naujajame RENAULT CLIO GRANDTOUR įdiegė daugybę pažangių technologijų. Dar niekad nebuvo taip lengva manevruoti mieste.

Patikėk mašinos valdymą

Su automobilio statymo pagalbos įranga Easy Park Assist pastatyk automobilį akimirksniu ir neliesdamas vairaračio!

Manevruok saugiai

Statyk automobilį be įtampos. Tau pagelbės priekiniai ir užpakaliniai atstumo jutikliai bei užpakalinio vaizdo kamera.

Atrask RENAULT laisvų rankų kortelės privalumus

Atrakink ir užrakink savąjį RENAULT CLIO GRANDTOUR bei paleisk ir išjunk jo variklį paprastai. RENAULT laisvųjų rankų kortelė-raktas viską padarys pati.

Patogumas

Iš naujo pažink malonumą

Patogiai įsitaisyk už naujojo RENAULT CLIO GRANDTOUR vairo ir leiskis malonumų ir komforto kupinon kelionėn.

Multimedija

Tegyvuoja technologijos

Mėgaukis naujojo RENAULT CLIO GRANDTOUR pažangių technologijų gausa. Garso įranga Bose® ir mobiliosios programėlės kiekvienoje kelionėje leis patirti naujų pojūčių.

Keliauk lydimas muzikos su garso įranga Bose®

Dėl idealai išdėstytų 7 Bose® HD garsiakalbių, keliaudamas naujuoju RENAULT CLIO GRANDTOUR nepraleisi nė vieno mėgstamo muzikos kūrinio ir atrasi naują muzikos skambesį.

Su mūsų multimedijos įranga visuomet palaikysi ryšį su pasauliu

R-LINK Evolution ar Media Nav Evolution: belieka pasirinkti. Navigacija, radijas, muzika, telefonas... Integruotu jutikliniu 7 colių (18cm) įstrižainės ekranu gali naudotis daugybe lengvai perprantamų interaktyviųjų programėlių.

Naudokis programėle R & Go išmaniajame telefone

Su nauja mobiliąja programėle R&Go naujojo RENAULT CLIO GRANDTOUR multimedijos funkcijas gali valdyti išmaniuoju telefonu.

Saugumas

Vairuok saugiai

Naujasis RENAULT CLIO GRANDTOUR aprūpintas pažangiausiomis technologijomis, užtikrinančiomis optimalų vairuotojo ir keleivių saugumą.

Efektyvumas

Automatinė pavarų dėžė su dviguba sankaba EDC

Atrask neprilygstamą vairavimo malonumą. Automatinė pavarų dėžė EDC su dviguba sankaba leidžia automobiliui važiuoti veržliai ir sklandžiai. Degalų sąnaudos su automatine pavarų dėže EDC beveik tokios pačios, kaip ir automobilių su rankine pavarų dėže.

Įranga Stop & Start

Su įranga Stop& Start naujojo RENAULT CLIO GRANDTOUR variklis išsijungia ir pasileidžia automatiškai. Taip sumažėja degalų sąnaudos ir išmetamo CO2 kiekis.

ECO režimas + Driving ECO2

Įjungus režimą ECO, galima sutaupyti iki 12% degalų. Pasirinkus režimą Driving ECO2, sistema analizuoja tavo vairavimo stilių ir parengia rekomendacijas, leisiančias dar daugiau sutaupyti.