CLIO Grandtour

PAGUNDA NIEKADA NESIBAIGIA

Clio Grandtour

NUO

11 416 €

Naujasis RENAULT CLIO GRANDTOUR

Kerintis ir jausmingas siluetas

Išorės dizainas

Atrask žavų automobilio dizainą

Naująjį RENAULT CLIO GRANDTOUR lengva pamilti iš pirmo žvilgsnio. Išraiškingas ir veržlus stilius, aibė galimybių pritaikyti automobilį savo skoniui – juk taip ir įsivaizdavai eleganciją. Patogiai įsitaisyk stilingame automobilio salone ir leiskis malonumų kupinon kelionėn.

Vidaus dizainas

Pajusk išskirtinį komfortą

Praktiškame ir patogiame naujajame RENAULT CLIO GRANDTOUR lengvai tilps visa šeima. Naudokis daugybe patogių dėtuvių, dalimis skaidomu užpakalinės sėdynės atlošu, kurį galima nulenkti ir taip padidinti bagažinės tūrį.

Įranga

Clio

Su mūsų multimedijos įranga visuomet palaikysi ryšį su pasauliu

R-LINK Evolution ar Media Nav Evolution: belieka pasirinkti. Navigacija, radijas, muzika, telefonas... Integruotu jutikliniu 7 colių (18cm) įstrižainės ekranu gali naudotis daugybe lengvai perprantamų interaktyviųjų programėlių.

Įvertink daugybę galimybių pertvarkyti automobilio saloną ir bagažinę.

Naujojo RENAULT CLIO GRANDTOUR užpakalinė sėdynės atlošas gali būti nulenkiamas dalimis (1/3 ir 2/3), priekinio keleivio sėdynės atlošą taip pat galima nulenkti ir gauti patogų stalelį (priklauso nuo varianto), todėl į automobilį nesunkia tilps net 2,45m ilgio krovinys. Dar niekad nebuvo taip paprasta vežti didelius daiktus – banglentę ar baldus gabenti vienodai lengva ir patogu.

Variantai ir įranga


Naujasis RENAULT CLIO GRANDTOUR GT Line

Sportiška išvaizda

Nori dar labiau pabrėžti sportišką savo automobilio būdą? Rinkis naują įrangos paketą GT Line.

Tegul visų akys krypsta į tave

Ypatingos tamsios spalvos priekinio buferio intarpai, šoninių veidrodžių korpusai, šonų apsaugos juostos, sportinio stiliaus lengvojo lydinio ratlankiai, užpakalinis difuzorius... Naujasis RENAULT CLIO GRANDTOUR GT Line

Grožėkis jo sportišku dizainu

Naujasis RENAULT CLIO GRANDTOUR GT Line suartina su sporto pasauliu. Iš RENAULT CLIO R.S. pavedėtos šonų apsaugos juostos, išraiškingas užpakalinis difuzorius, sportinio stiliaus 17 colių skersmens lengvojo lydinio ratlankiai, chromuotas išmetamasis vamzdis: mūsų konstruktoriai pasirūpino, kad kiekviena detalė alsuotų sporto dvasia.

Rinkis variklį

Naujasis RENAULT CLIO GRANDTOUR GT Line siūlo rinktis iš galingiausių RENAULT CLIO variklių. Rinkis norimos galios variklį ir kiekvieną dieną mėgaukis vairuodamas sportiško būdo šeimai skirtą miesto automobilį.