Renault MEGANE Grandtour

Įranga

Patogumas

Rinkis originalumą


Veržlus ir elegantiškas naujasis automobilis RENAULT MEGANE GRANDTOUR išsiskiria savitu stiliumi. Dėl neaukšto kėbulo ir ilgo tarpuračio automobilis itin stabilus ir tvirtai laikosi ant kelio. Darnios kėbulo proporcijos, jausmingos formos ir raiškios linijos, matinio aliuminio spalvos stogo laikikliai ir ypatingi trimačiai priekiniai ir užpakaliniai žibintai. Šis automobilis išreiškia tavo asmenybę ir traukia žvilgsnį.

Pasinaudok automobilio salono pertvarkymo galimybėmis

Būdamas originalus ir stilingas, naujasis automobilis RENAULT MEGANE GRANDTOUR siūlo ir neišsemiamų galimybių keisti automobilio vidų. Rekordiškai didelio ploto bagažo skyrių galima padalyti į zonas, o sulanksčius užpakalinę sėdynę, gaunamos visiškai lygios grindys. Išmoningai išdėstytos dėtuvės daiktams laikyti pravers visai šeimai. Mūsų specialistai pagalvojo apie viską, kad kasdien naudotis automobilių taptų lengviau ir patogiau.

Technologijos

Pasinaudok pažangiomis technologijomis

Patogiai įsitaisyk už vairo. Aukštųjų technologijų stiliaus prietaisų skydas nukels tave į pažangiųjų technologijų, kurios sukurtos suteikti kuo daugiau vairavimo malonumo, pasaulį. Projekcinis ekranas Head-up, 7" įstrižainės spalvotas TFT prietaisų skydo ekranas, multimedijos įranga R-LINK 2 su 8,7" įstrižainės jutikliniu ekranu ... Naujasis RENAULT MEGANE GRANDTOUR kviečia patirti naujų vairavimo pojūčių su pačiomis pažangiausiomis ir lengvai perprantamomis technologijomis.