Naujasis MEGANE R.S.

Dizainas

Išorės dizainas

Dizainas, padedantis pasiekti didelį našumą

Didesnės ratų arkos su anga orui išeiti priekyje, aerodinaminis priekinis FORMULĖS 1 tipo oro skirstytuvas, galinis difuzorius su duslintuvo vamzdžiu per vidurį, kėbulo spalva ORANGE TONIC arba geltona SIRIUS, 18 colių ESTORIL arba 19 colių INTERLAGOS ratlankiai, šoninės puošybinės juostelės su plokščio dugno efektu ir daugiafunkciai žibintai R.S. VISION – naujasis MEGANE R.S. pažadins jumyse lenktynininko instinktą .
Renault MEGANE R.S.

Dizainas, orientuotas į našumą


Dėl daugybės elementų, būdingų sportiniams automobiliams, naujasis MEGANE R.S. pažadins jumyse lenktynininką. 
  • Išskirtinės spalvos ORANGE TONIC arba YELLOW SIRIUS
  • 60 mm didesnės ratų arkos
  • Oro išėjimo angos priekinėse ratų arkose
  • Specialūs buferiai su aerodinamišku priekiniu FORMULĖS 1 tipo oro skirstytuvu
  • Galinis difuzorius
  • Duslintuvo vamzdis per vidurį
  • 18 arba 19 colių ratlankiai
  • Šoninės puošybinės juostelės su plokščio dugno efektu
  • Daugiafunkciai žibintai R.S. VISION
Renault MEGANE R.S.

Platesnis priekis

Priekyje – naujas, platesnis buferis su aerodinamišku FORMULĖS 1 tipo oro skirstytuvu, kurio paskirtis – nukreipti oro srautą, kad aušintų variklį. Žvilgsnį traukia ir specialios radiatoriaus grotelės su trimačiu korio atvaizdu bei specialus apšvietimas R.S. VISION .
Renault MEGANE R.S.

Ypatinga kėbulo linija

Ryški šoninė kėbulo linija primena MEGANE hečbeką. Ji dailiai sujungia priekinę ir galinę automobilio dalis. Angos orui išeiti ir platesnės šoninės puošybinės juostelės su plokščio dugno efektu pabrėžia, kad automobilis priklauso RENAULT SPORT klasei .
Renault MEGANE R.S.

Aerodinamiška galinė dalis

Specialus platesnis galinis buferis su įvairias elementais, kuriuos įkvėpė FORMULĖ 1. Per vidurį esantis dvigubas išmetamosios sistemos vamzdis, aerodinamines savybes pabrėžiantis funkcionalus difuzorius, šoninės oro srautą nukreipiančios angos, iš naujo suprojektuotas aptakas, pridedantis stabilumo kelyje – automobilio našumas neatsitiktinai toks didelis.

Vidaus dizainas

Išskirtinis sportinis salonas

Sportinis prietaisų skydelis, juodas lubų apmušalas su raudona linija – Naujasis MEGANE R.S. neslepia savo temperamento. Pasinerk į naują sportinę aplinką su idealiai įrėmintomis sėdynėmis, specialiu vairaračiu su pavarų perjungimo svirtimis ir aliumininiais pedalais.
Renault MEGANE R.S.

Išskirtinė atmosfera salone

Dar patogiau įsitaisykite prie vairo ir mėgaukitės išskirtine raudonai juodo salono atmosfera. Sportinis prietaisų skydelis, kontūrinės sėdynės su galvos atramomis, specialus vairaratis R.S. su pavarų perjungimo svirtimis, aliumininiai pedalai ir pėdos atrama – pasinerkite į sporto pasaulį.
Renault MEGANE R.S.

Specialios medžiagos

Sėdynės su išskirtinio audinio R.S. arba odiniais ALCANTARA apmušalais, vairaratis, padengtas grūdėta oda ir ALCANTARA, juodos lubos, raudona siūlė... Naujojo MEGANE R.S. medžiagos ir apdaila perkelia į kitą, ypatingą pasaulį.