Renault MEGANE

Įranga

Technologijos

Renault MEGANE

Įranga MULTI-SENSE

Neutralus, komforto, Eko, sportinis ar asmeninis? Penki važiavimo režimai – penki unikalūs vairavimo stiliai Šioje klasėje dar nematyta technologija MULTI-SENSE bet kuriuo metu leis pasirinkti vairavimo stilių pagal savo norus ir nuotaiką ir net nustatyti savo asmeninį vairavimo stilių. Šiek tiek jaudulio? Keisk vairavimo pojūčius kada panorėjęs. Su įranga MULTI-SENSE viename automobilyje slypi net keletas RENAULT MEGANE!
Renault MEGANE

Prietaisų skydelyje – pažangiausios technologijos

Pasijusk už naujojo RENAULT MEGANE vairo kaip lėktuvo kabinoje. Tavo paslaugoms gausybė pažangiausių technologijų, užtikrinančių patogumą ir nepaprastą vairavimo malonumą. Priešais vairuotojo akis įtaisytas spalvotas 7" TFT ekranas su skaitmeniniu spidometru prisitaiko prie pasirinkto važiavimo stiliaus. Dar daugiau informacijos suteiks spalvotas projekcinis ekranas. Centriniame valdymo pulte įtaisyta multimedijos įranga R-LINK 2 su jutikliniu 7 ar 8,7 colių įstrižainės ekranu – būk pasirengęs tapti pilotu. Įranga MULTI-SENSE pasirūpins naujais vairavimo potyriais. Ar tu pasiruošęs kvapą gniaužiantiems vairavimo įspūdžiams? Tuomet pirmyn!

Multimedija

Lengvai perprantamas ir ergonomiškas

Didelis įrenginio R-LINK 2 ekranas su aiškiomis piktogramomis ir lengvai nuspėjama meniu sistema leidžia greitai pasiekti įvairiausias funkcijas. Ypatingai išraiškingu jutiklinis ekranas tampa įjungus navigacijos prietaisą – jame labai paprasta įjungti ir peržiūrėti visą svarbią informaciją. Jutiklinis įrangos R-LINK 2 ekranas gali būti dviejų dydžių – 7" įstrižainės horizontalus ir 8,7" įstrižainės vertikalus.
Renault MEGANE

Pritaikyk savo skoniui

Pagrindinius įrangos R-LINK 2 nustatymus galima tikinti kaip planšetiniame kompiuteryje arba išmaniajame telefone, todėl greitai rasti dažnai naudojamas funkcija tampa daug paprasčiau. Galima išsaugoti iki 6 skirtingų vartotojų profilių. Kiekvienas automobilio naudotojas vienu mygtuko paspaudimu gali įjungti savo asmeninius navigacijos prietaiso, multimedijos, vairavimo pagalbos ir kt. nustatymus. Todėl kiekvienas vairuotojas gali vairuoti automobilį taip, kaip jam patogiau ir maloniau.
Renault MEGANE

Tikras valdymo centras

Įranga R-LINK 2 – patikimas automobilio valdymo centras, veikiantis kartu su įranga MULTI-SENSE, kuriuo galima įjungti ir išjungi įvarius vairavimo pagalbos įrenginius. Naudokite valdymą balsu ir visą dėmesį galėsite sutelkti į kelią.

Saugumas

Vairuoti padedanti įranga


Įvairūs naująjį automobilį RENAULT MEGANE vairuoti padedantys įrenginiai leidžia vairuoti be įtampos, saugiau ir patogiau: 
  • Kelio ženklų atpažinimo ir įspėjimo apie viršytą greitį funkcija;
  • iškrypti iš važiuojamosios kelio dalies neleidžianti funkcija;
  • Nematomos zonos stebėjimo sistema.

Patogumas

Naujas komforto lygmuo

Malonumas yra tiesiogiai susijęs su patogumu. Todėl naujojo automobilio RENAULT MEGANE salone vyrauja aukštos klasės medžiagos ir jis dvelkia harmonija. Malonios liesti medžiagos, rafinuota apdaila, oda aptrauktas vairaratis, chromuotos puošybinės detalės... Nepaprastai erdvus automobilio salonas ir patogios, skirtingo standumo putų medžiaga užpildytos sėdynės leis leistis į nepakartojamų įspūdžių kupiną kelionę. Be to, vairuotojo sėdynė gali turėti juosmens srities masažavimo funkciją.

Efektyvumas

Varikliai

Kurdama ir tobulindama naujuosiuose automobiliuose RENAULT MEGANE įtaisytus variklius, kompanija RENAULT pasitelkė visą lenktynėse sukauptą patirtį ir išmanymą. Jų našumas, patikimumas, nedidelės degalų sąnaudos ir CO2 emisija yra vieni geriausių šioje automobilių klasėje, o jų teikimas važiavimo malonumas – neprilygstamas.
Renault MEGANE

Automatinė pavarų dėžė EDC

Pavarų dėžėje EDC (Efficient Dual Clutch) slypi automatinės pavarų dėžės teikiamas patogumas ir greitas rankinės pavarų dėžės reagavimas bei paprastumas. 6 ar 7 pavarų (priklauso nuo variklio) dėžė užtikrina lankstumą, veržlumą ir padeda taupyti degalus. Be to, pavarų dėžės EDC veikimas ir reagavimo greitis prisitaiko prie vairuotojo pasirinkti važiavimo režimo. Ko daugiau galima norėti?
Renault MEGANE

Mažesnės degalų sąnaudos

Režimas „ECO“. Vienu mygtuko paspaudimu įjungęs šią funkciją valdyk naujojo automobilio RENAULT MEGANE degalų sąnaudas. Ši funkcija gali padėti sumažinti degalų sąnaudas iki 12%. Taip pat galima rinktis „eko“ vairavimo režimą, kad realiuoju laiku galėtum stebėti savo kelionės parametrus ir pasinaudoti asmeniškai tau skirtais patarimais.