Renault GRAND SCENIC

Dizainas

Galerija


Išorės dizainas

Nori pakeisti savo kasdienybę?

Naujasis GRAND SCENIC nepalieka abejingų, o jo visiškai naujos kėbulo proporcijos ir išraiškingos formos traukia akį. Tu – ypatingas. Naujasis GRAND SCENIC – taip pat.
Renault Grand SCENIC

Jausmingas, patrauklus dizainas

Su naujuoju GRAND SCENIC neliksi nepastebėtas. Nebanalus jo dizainas laužo nusistovėjusius kompaktinių vienatūrių dizaino kanonus. Nuolaidus panoraminis priekinis stiklas sklandžiai susilieja su variklio dangčiu ir taip pabrėžia vienatūrio siluetą. Aukštai užbrėžta šoninė kėbulo linija sustiprina sklandumo ir veržlumo įspūdį.
Renault Grand SCENIC

Stogo laikikliai

Elegantiški matinio aliuminio spalvos stogo laikikliai pabrėžia subtilias naujojo automobilio RENAULT GRAND SCENIC formas ir tuo pačiu suteikia jam dar daugiau praktiškumo.
Renault Grand SCENIC

20 colių skersmens ratlankiai

20 colių skersmens ratlankiai – visų variantų standartinė įranga! Su jais naujasis GRAND SCENIC unikaliomis savo proporcijomis išsiskiria iš kitų masinės gamybos automobilių. Dideli ratai pabrėžia automobilio originalumą, o šiuolaikiškos linijos ir aptakus stogas suteikia jo išvaizdai dar daugiau veržlumo.

Vidaus dizainas

Patirk neužmirštamų akimirkų

Mūsų dizaineriai pasitelkė visas savo žinias, kad kiekviena kelionė naujuoju GRAND SCENIC teiktų iki šiol nepatirtą malonumą. Erdvus ir jaukus automobilio salonas paliks neišdildomų kelionių įspūdžių.
Renault Grand SCENIC

Panoraminis įstiklintas stogas

Leisk sau daugiau šviesos ir suteik savojo automobilio GRAND SCENIC salonui daugiau ištaigos. Didelis įstiklinto paviršiaus plotas be jokių papildomų prietaisų leis plačiai dairytis į šalis ir į saloną pateiks daugybė šviesos.
Renault Grand SCENIC

Formų ir medžiagų dermė

Naujajame automobilyje GRAND SCENIC svarbiausias esi tu. Dar didesnės erdvės pojūtį ir taip erdviame salone suteikia tarytum susiliejantis su durų apdailos elementais prietaisų skydas bei kruopščiai parinktos apdailos medžiagos.
Renault Grand SCENIC

5 arba 7 vietų

Penkiavietį automobilį akimirksniu galima paversti septynviečiu ir atvirkščiai. Labai patogu, kuomet netikėtai prireikia vežti daugiau žmonių ar pervežti didelius daiktus.