Renault GRAND SCENIC

Įranga

Erdvė ir galimybė keistis

Įvertink erdvų saloną ir nesuskaičiuojamas galimybes jį pertvarkyti

Naujasis GRAND SCENIC įsiklauso į visų keleivių poreikius ir nedelsdamas prisitaiko prie jų norų. Nesvarbu ar ruošiesi keliauti su šeima ir draugais, ar tau reikia pervežti didelį daiktą – visuomet rasi reikiamą sprendimą.
Renault Grand SCENIC

Salono pertvarkymo sistema One Touch

Su salono pertvarkymo sistema One Touch salono išdėstymą pakeisi vienu rankos judesiu (priklauso nuo varianto: įrangos R-LINK 2 ekrane arba bagažinėje įtaisytais mygtukais) ir prieš tave jau lygios grindys, ant kurių patogu dėti pervežamus daiktus.

Technologijos

Mėgaukis aukštos klasės technologijomis

Kad vairuoti būtų lengviau o kelionės taptų saugesnės ir patogesnės, naujasis SCENIC aprūpintas daugybe aukštesnės klasės automobiliuose naudojamų pažangių technologijų. Atrask naujo lygmens vairavimo malonumą.

Įranga MULTI-SENSE

Turi daugybę idėjų ir trokšti, kad kiekviena diena būtų vis kitokia? Vien dieną tau reikia šiek tiek adrenalino, o kitą tiesiog nori atsipalaiduoti? Su įranga MULTI-SENSE galima mėgautis vairavimo pojūčiais pagal savo norus ir skonį. Neutralus, patogus Eco, sportinis ar asmeninis vairavimo stilius? Penki važiavimo režimai – penki unikalūs vairavimo stiliai. Gali keisti vairavimo pojūčius kada panorėjęs.
Renault Grand SCENIC

Projekcinis ekranas Head-Up

Dabar tau nereikia atitraukti akių nuo kelio, kad pamatytum reikiamą automobilio informaciją. Šiame automobilių segmente tokia įranga yra unikali ir suteikia daugiau patogumo ir saugumo. Pusiau skaidriame spalvotame Head-Up projekciniame ekrane rodoma visa važiuojant reikalinga informacija.
Renault Grand SCENIC

Spalvotas 7 colių įstrižainės TFT ekranas su skaitmeniniu spidometru

Spalvoti indikatoriai ir ciferblatai, 7" TFT ekranas, kurio rodmenis galima nustatyti pagal savo skonį, laiku pateikia vairuotojui būtiną informaciją ir nevargina akių. Ekrano vaizdas stabilus, o spalvos ryškios ir dieną, ir tamsiu paros metu.

Patogumas

Rinkis patogumą

Naujasis automobilis GRAND SCENIC kviečia tave į naują erdvės ir patogumo matmenį, o šie du dalykai yra nepaprastai svarbūs keliaujant su šeima.

Patogios priekinės sėdynės

Priekinės sėdynės buvo kuriamos itin kruopščiai. Dėl ypatingos konstrukcijos (kuri buvo pasiskolinta iš modelio ESPACE) ir dviejų standumo lygių putų medžiagos, sėdynės yra itin patogios ir tvirtai palaiko jose sėdinčiuosius iš šonų. Sėdynės gali būti šildomos, o vairuotojo sėdynė gali turėti masažo funkciją, reguliuojamo ilgio sėdynės pagrindą ir elektra reguliuojamą juosmens atramą (priklauso nuo varianto).
Renault Grand SCENIC

Salonas sukurtas pagal tavo poreikius

Erdviame naujojo GRAND SCENIC salone keleiviai jaučiasi patogiai. Penkios erdvios sėdynės ir nepamainomos galimybės pertvarkyti saloną pagal poreikius. Daugybė įvairios įrangos tenkina šiuolaikinės šeimos gyvenimo būdo poreikius, todėl kasdien naudotis automobiliu lengva ir patogu.
Renault Grand SCENIC

Puikų matomumą užtikrinantis priekinis stiklas

Kad važiuoti būtų dar patogiau ir geriau matytųsi kelias, iš trijų dalių sudarytas platus ir toli į priekį siekiantis naujojo GRAND SCENIC priekinis stiklas leidžia matyti toli ir plačiai.

Multimedija

Keliauk vedamas mobiliųjų technologijų

Susipažink su GRAND SCENIC multimedijos pasauliu Sužinok, koks paprastas ir lengvai perprantamas gali būti automobilio valdymas.

Multimedijos įranga R-LINK 2

Įranga R-LINK 2 – patikimas, su mobiliosiomis paslaugomis susietas automobilio valdymo centras, veikiantis su įranga MULTI-SENSE, kuriuo galima nustatyti įvairias automobilio funkcijas, įjungti ir išjungi vairavimo pagalbos įrenginius, naudotis navigacijos prietaisu ir multimedijos funkcijomis. Jos didelis, patogus jutiklinis ekranas gali būti dviejų dydžių – 7" įstrižainės horizontalus ir 8,7" įstrižainės vertikalus. Abu jie pasižymi puikia vaizdo kokybe, yra itin jautrūs lietimui ir patogūs naudoti. Atmintyje galima įrašyti iki 6 skirtingų vartotojų profilių. Kiekvienas automobilio naudotojas vienu mygtuko paspaudimu gali įjungti savo asmeninius navigacijos prietaiso, multimedijos, vairavimo pagalbos ir kt. nustatymus. Tereikia susikurti savo profilį, kad vėliau jį būtų galima įsijungti vienu mygtuko paspaudimu.

Garso įranga Bose® Surround Sound

Suvienijus kompanijų BOSE ir RENAULT jėgas, buvo sukurta specialiai automobilio GRAND SCENIC salonui suprojektuota unikalia garso kokybe pasižyminti garso įranga. Aukštos kokybės garso įrangos Bose® Surround Sound garsiakalbiai sukuria tikslų, skaidrų ir subalansuotą skambesį. Kiekviena kelionė gali būti kupina neužmirštamų muzikinių įspūdžių.

Saugumas

Keliauk saugiai

Įvairūs vairuoti naująjį GRAND SCENIC padedantys įrenginiai leidžia automobilį vairuoti be įtampos, saugiau ir patogiau.
Renault Grand SCENIC

Aktyvioji stabdymo pagalbos sistema su pėsčiųjų aptikimo funkcija

Važiuojat nuo 7 iki 60 km/h greičiu įsijungianti sistema analizuoja automobilio aplinką, aptinka stovinčius ar judančius pėsčiuosius ir įvertina galimą jų judėjimo kryptį. Jei sistema aptinka pavojų susidurti su pėsčiuoju ir vairuotojas nereaguoja ar reaguoja pernelyg lėtai, sistema įspėja vairuotoją garso signalu. Jei susidūrimas su pėsčiuoju neišvengiamas, sistema automatiškai ima stabdyti, kol automobilis visiškai sustos.
Renault Grand SCENIC

Vairuotojo nuovargio kontrolės sistema

Monotoniškas kelias? Sumažėjo dėmesingumas? Tavo automobilio važiavimo trajektorija yra nuolatos kontroliuojama. Aptikus kokį nors nukrypimą, vairuotojas iškart apie tai įspėjamas.
Renault Grand SCENIC

Aktyvus greičio reguliatorius

Važiuoji pernelyg arti priekyje esančio automobilio? Sistema automatiškai reguliuoja automobilio greitį taip, kad būtų laikomasi saugaus atstumo tarp automobilių.
Renault Grand SCENIC

Greitį ribojančių ženklų atpažinimo ir įspėjimo apie greičio ribojimą funkcija

Sistema įspėja apie viršytą leidžiamą greitį prietaisų skydelyje ir projekciniame ekrane rodomais pranešimais.
Renault Grand SCENIC

Nematomos zonos stebėjimo sistema

Išplėsk akiratį! Sistema aptinka nematomoje zonoje esantį automobilį ir įspėja vairuotoją signalizuodama šoniniame veidrodėlyje įtaisyta lempute.
Renault Grand SCENIC

Automobilio statymo pagalbos įranga Easy Park Assist

Dar niekuomet nebuvo taip paprasta statyti automobilį lygiagrečiai! Įranga išmatuoja laisvą vietą ir pati pastato automobilį. Leisk jai valdyti automobilį ir pastatyk jį lengvai!