Nepriklausomos bandymų organizacijos DEKRA dukart pripažintas geriausiu

Nepriklausomos bandymų organizacijos DEKRA dukart pripažintas geriausiu
GRĮŽTI
 
 
 

Nepriklausomos bandymų organizacijos DEKRA dukart pripažintas geriausiu

Organizacijos DEKRA 2016 m. ataskaitoje apie naudotų automobilių techninį patikimumą apibendrinami 474 automobilių modelių bandymų rezultatai. RENAULT MASTER tapo lyderiu komercinių automobilių klasėje du kartus užėmęs pirmąją vietą – 0-50 000 km ir 50 000-100 000 km ridos kategorijose.

Organizacijos DEKRA ataskaitose apie naudotų automobilių techninį patikimumą ekspertai vertina maždaug 15 milijonų techninių rodiklių, tirtų dvejus metus, rezultatus. Į statistinius duomenis buvo įtraukiami tik tie gedimai, kurie yra išties svarbūs vertinant transporto priemonių modelius. Vertinimas buvo atliekamas pagal transporto priemonės klasę ir ridos kategoriją. Vertinimo efektyvumas grindžiamas tuo, kad vertinamos transporto priemonės buvo suskirstytos į devynias skirtingas klases, nuo nedidelių automobilių ir stambių krovininių transporto priemonių. Organizacijos DEKRA atliktų naudotų transporto priemonių bandymų rezultatai ataskaitoje pateikiami atsižvelgiant į jų ridą, kadangi, ekspertų nuomone, būtent rida turi daugiau įtakos transporto priemonės gedimams atsirasti, nei jos amžius.

Automobiliai RENAULT MASTER gali būti gaminami ir „pagal užsakymą“, taip pat galima rinktis iš daugiau nei 150 variantų: 4 ilgio variantai, 3 aukščio variantai, 4 krovumo klasės, taip pat įvairūs kėbulo variantai: furgonai, furgonai su dviguba kabina, važiuoklės su kabina, važiuoklės su dviguba kabina, platformos su kabina, savivarčiai, konteineriai, variantai su priekiniais ir užpakaliniais varančiaisiais ratais, krovinių skyriaus tūris nuo 8 iki 22 m3.

Prie kompanijos RENAULT sėkmės specializuotų transporto priemonių rinkoje prisidėjo ir PRO + tinklas. Specializuotose pardavimo vietose ir priežiūros centruose galima apžiūrėti specialiai įrengtus automobilius, gauti transporto priemonių įsigijimo finansavimo pasiūlymą, verslo atstovams parengiamos individualios transporto priemonių priežiūros programos.