MASTER

PRAKTIŠKAS, FUNKCIONALUS IR DAR PATOGUS

Master

Sukurtas įveikti visas bet kurios verslo srities darbo užduotis

Išorės dizainas

Master

Praktisks un daudzpusīgs

Regulējama braukšanas pozīcija, ergonomiski izvietoti vadības slēdži, vairāki viegli pieejami uzglabāšanas nodalījumi un optimāla redzamība.

Plieninė stogo bagažinė

Būdamas universalus, šis įrenginys tiesiog nepamainomas darbe. Jei automobilis yra su užpakalinėmis durimis, stogo bagažinė tiekiama su krovinio tvirtinimo skersiniu ir skriemuliu padedančiu sklandžiai ir saugiai užkelti sunkius daiktus ant bagažinės.

Taikomoji programa R&GO

ENAULT R&GО®, tai – praktiška "išmani" išmaniųjų telefonų ir planšetinių kompiuterių programėlė, visiškai susiejanti jūsų mobilųjį telefoną ar planšetinį kompiuterį su RENAULT automobiliu.

Naujos kartos ESC sistema

ši sistema yra standartinė visų naujojo RENAULT MASTER variantų įranga, paturtinta trimis naujomis, kasdieniam automobilio naudojimui būtinomis, funkcijomis.

Pasiūlymas visiems jūsų poreikiams

Šis automobilis buvo sukurtas būtent verslui. Galima rinktis iš daugybės automobilio RENAULT MASTER variantų, todėl būtinai išsirinksite labiausiai jūsų poreikiams tinkantį automobilį.
Built

Automobilių įrengimas

Solutions

Transporto priemonių ir specialaus paslaugų tinklo pasiūlymas verslo klientams

Antrą kartą iš eilės geriausias organizacijos DEKRA reitinguose
Automobilis RENAULT MASTER užėmė pirmąją vietą organizacijos DEKRA ataskaitoje apie 2016m. ir 2017m. pagamintus naudotus automobilius „Komercinių automobilių“ klasės nuo 0 iki 50000 ir nuo 50000 iki 10000km ridos kategorijose. Organizacijos DEKRA ataskaita parengta remiantis į 9 klases ir 3 ridos kategorijas suskirstytų 15000000 automobilių Vokietijoje atliktų techninių apžiūrų rezultatais. Ataskaitoje atsižvelgiama į naudotiems automobiliams būdingus gedimus ir detalių susidėvėjimą.
Nepriklausomos bandymų organizacijos DEKRA dukart pripažintas geriausiu
Organizacijos DEKRA ataskaitose apie naudotų automobilių techninį patikimumą ekspertai vertina maždaug 15 milijonų techninių rodiklių, tirtų dvejus metus, rezultatus. Į statistinius duomenis buvo įtraukiami tik tie gedimai, kurie yra išties svarbūs vertinant transporto priemonių modelius. Vertinimas buvo atliekamas pagal transporto priemonės klasę ir ridos kategoriją. Vertinimo efektyvumas grindžiamas tuo, kad vertinamos transporto priemonės buvo suskirstytos į devynias skirtingas klases, nuo nedidelių automobilių ir stambių krovininių transporto priemonių. Organizacijos DEKRA atliktų naudotų transporto priemonių bandymų rezultatai ataskaitoje pateikiami atsižvelgiant į jų ridą, kadangi, ekspertų nuomone, būtent rida turi daugiau įtakos transporto priemonės gedimams atsirasti, nei jos amžius

Kėbulo spalvos