Renault SCENIC

Dizainas

Išorės dizainas

Nauja kompaktinio vienatūrio vizija

Kas pasakė, kad vienatūris ir jausmingas patrauklumas – nesuderinami dalykai? Kompaktinių vienatūrių kūrėja ir naujo būdo naudoti automobilį išradėja kompanija RENAULT didžiuojasi galėdama pristatyti naująjį vienatūrį SCENIC. Visiškai naujos jo kėbulo proporcijos ir jausmingos bei išraiškingos linijos traukia akį.

Dizainas

Nori pakeisti savo kasdienybę? Naujasis SCENIC nepalieka abejingų, o jo visiškai naujos kėbulo proporcijos ir išraiškingos formos traukia akį. Tu – ypatingas. Naujasis SCENIC – taip pat.

Jausmingas, patrauklus dizainas

Su naujuoju SCENIC neliksi nepastebėtas. Nebanalus jo dizainas laužo nusistovėjusius kompaktinių vienatūrių dizaino kanonus. Nuolaidus panoraminis priekinis stiklas sklandžiai susilieja su variklio dangčiu ir taip pabrėžia vienatūrio siluetą. Aukštai užbrėžta šoninė kėbulo linija sustiprina sklandumo ir veržlumo įspūdį.

20 colių skersmens ratlankiai

20 colių skersmens ratlankiai – visų variantų standartinė įranga! Su jais naujasis SCENIC unikaliomis savo proporcijomis išsiskiria iš kitų masinės gamybos automobilių. Dideli ratai pabrėžia automobilio originalumą, o šiuolaikiškos linijos ir aptakus stogas suteikia jo išvaizdai dar daugiau veržlumo..

Dvi kėbulo spalvos

Automobilio kėbulas gali būti dvispalvis. Toks derinys dar labiau išryškina originalias naujojo automobilio SCENIC linijas ir veržlias proporcijas. Automobilio stogas gali būti nudažytas viena iš šių spalvų (priklausys nuo pasirinktos pagrindinės kėbulo spalvos): Kasiopėjos pilka arba Juodoji žvaigždė.

Vidaus dizainas

Kaip šeimos butas

Sukurtas šeimos patogumui ir laimei. Įsiklauso į visų keleivių poreikius ir yra kupinas intelektualių sprendimų. Naujasis automobilis SCENIC kviečia jus į naują erdvės ir patogumo matmenį, o šie du dalykai yra nepaprastai svarbūs keliaujant su šeima.

Patirk neužmirštamų akimirkų

Mūsų dizaineriai pasitelkė visas savo žinias, kad kiekviena kelionė naujuoju SCENIC teiktų iki šiol nepatirtą malonumą. Erdvus ir jaukus automobilio salonas paliks neišdildomų kelionių įspūdžių.

Panoraminis įstiklintas stogas

Leisk sau daugiau šviesos ir suteik savojo automobilio SCENIC salonui daugiau ištaigos. Didelis įstiklinto paviršiaus plotas be jokių papildomų prietaisų leis plačiai dairytis į šalis ir į saloną pateiks daugybė šviesos.

Formų ir medžiagų dermė

Naujajame automobilyje SCENIC svarbiausias esi tu. Dar didesnės erdvės pojūtį ir taip erdviame salone suteikia tarytum susiliejantis su durų apdailos elementais prietaisų skydas bei kruopščiai parinktos apdailos medžiagos.