Renault TRAFIC

Įranga

Patogumas

Patogi ir ergonomiška kabina

Nešiojamojo kompiuterio skyrelis

Ant vidurinės priekinės sėdynės nugarėlės įtaisyta kišenė, kurioj galite laikyti nešiojamąjį kompiuterį (iki 17" įstrižainės). Nuimamas ir reguliuojamas 2 padėčių stalelis su gnybtu puikiai tinka A4 dydžio dokumentams *.

* - standartinė varianto Pack Clim įranga

Dėtuvės daiktams salone. Bendra talpa 90 l

Naujajame RENAULT TRAFIC dar daugiau praktiškų ir patogių, po visą kabiną išdėstytų dėtuvių – jų net 14! Jose tilps visi kasdieniam darbui būtini daiktai. Erdvi 54 l talpos dėtuvė po priekine sėdyne leis nuo pašalinių akių paslėpti darbo įrangą ir įrankius.

Kondicionierius

Rankiniu būdu valdomas oro kondicionierius leidžia nustatyti optimalią ir malonią temperatūrą salone (standartinė arba papildoma įranga, priklauso nuo varianto).

Planšetinio kompiuterio stovas

Planšetinio kompiuterio stovas* gali būti įtaisytas virš radijo grotuvo. Taip pritvirtintas 4,8" - 10,6" įstrižainės dydžio planšetinis kompiuteris laikysis tvirtai ir visuomet bus po ranka.

* - papildoma varianto su radijo grotuvu 1 DIN įranga

Išmaniojo telefono laikiklis

Idealioje prietaisų skydo vietoje, pasiekiamas vairuotojui ir tinka daugumai įvairaus dydžio ir modelių išmaniųjų telefonų. Laikiklis gali būti naudojamas horizontaliai arba vertikaliai. Greta jo esanti USB jungtis leidžia įkrauti telefoną naudojimo metu.

Plačios ir patogios sėdynės

Dėl gaminant panaudoto standaus kamšalo ir kruopščiai suprojektuotos formos, naujojo RENAULT TRAFIC sėdynių šonai puikiai prilaiko vairuotoją ir keleivius. Kiekvienas vairuotojas tikrai patogiai įsitaisys už vairo, nes galima reguliuoti sėdynės aukšti ir juosmens atramą, o vairaratis – reguliuojamo aukščio ir atstumo.

Multimedijos

MEDIA NAV: Navigacijos prietaisais su 7 colių įstrižainės jutikliniu ekranu, kodu apsaugotas radijo imtuvas, Bluetooth® ryšys ir USB bei garso įrangos jungtys centriniame valdymo skyde, taip pat nuotolinis valdymo pultas prie vairaračio (2DIN).

Multimedijos įranga MEDIA NAV puikiai pateisina didelius reiklių naudotojų lūkesčius. Prietaisas valdomas jutikliniu 7" (18 cm) įstrižainės ekranu, jame integruotas radijas su Bluetooth® ryšiu, todėl per automobilio garso sistemą galite klausytis muzikos bei naudotis telefonu laisvųjų rankų režimu. Taip pat prie jo galite prijungti nešiojamuosius grotuvus, nes prietaisų skydelyje yra USB ir garso įrangos jungtys. Navigacijos prietaisas informaciją gali rodyti 2D ir 3D (iš „paukščio skrydžio“) režimu. USB jungtis ir interneto sąsaja suteikia galimybę naujinti sistemą ir NAVTEQ žemėlapius naudojant asmeninį kompiuterį.

Radijo grotuvai su Bluetooth® jungtimi, ekranu ir nuotolinio valdymo ppultu prie vairaračio

Galite saugiai kalbėti telefonu per automobilio garso sistemą naudodamiesi Bluetooth® ryšiu. Grotuvo priekiniame skydelyje įtaisytos USB ir garso įrangos jungtys, papildoma jungtis įtaisyta centriniame valdymo skyde, greta išmaniojo telefono laikiklio (kuris yra papildoma įranga). Todėl galite klausytis muzikos iš nešiojamųjų grotuvų. Radijo grotuvai yra sąveikūs su planšetinio kompiuterio stovais (papildoma įranga). Galimi ir radijo grotuvų variantai, priimantys skaitmenines radijo stotis DAB.

CD grotuvai su Bluetooth® jungtimi, ekranu ir nuotolinio valdymo pultu prie vairaračio (2din)

Galite saugiai kalbėti telefonu per automobilio garso sistemą naudodamiesi Bluetooth® ryšiu. Grotuvo priekiniame skydelyje įtaisytas plyšys kompaktinėms plokštelėms, USB ir garso įrangos jungtys, papildoma jungtis įtaisyta centriniame valdymo skyde, greta išmaniojo telefono laikiklio (papildoma įranga). Todėl galite klausytis muzikos iš nešiojamųjų grotuvų. Grotuvai yra sąveikūs su planšetinio kompiuterio stovais (papildoma įranga). Galimi ir grotuvų variantai, priimantys skaitmenines radijo stotis DAB.

Saugumas

Dviejų dalių išgaubtas šoninis veidrodis

Padeda geriau matyti ir lengviau manevruoti (statyti automobilį ar po lenkimo grįžti į savo juostą).

Pasyvi sauga

Sutvirtintas kėbulas, priekinės vairuotojo (programuojamo slėgio ) ir keleivio saugo oro pagalvės, saugos diržai su temptuvais ir ribotuvais, šoninės užuolaidinės oro pagalvės, apsaugančios krūtinės ląstą (priklausomai nuo varianto – standartinė arba papildoma įranga).

Atstumo jutikliai / užpakalinio vaizdo kamera

Kad būtų lengviau manevruoti statant automobilį, jame gali būti įtaisyta užpakalinio vaizdo kamera. Sumontuota ties trečiuoju „stop“ žibintu, ji rodo už automobilio esantį vaizdą. Kameros vaizdas rodomas ant kabinos užpakalinio vaizdo veidrodžio. Taip pat kaip papildomą įrangą galima rinktis ir atstumo jutiklius.

Padangų slėgio kontrolės sistema* ir atsarginis ratas

Sistema įspėja vairuotoją, jei vienoje ar keliose padangose sumažėja slėgis. Kiekvienas ratas turi ventilyje įtaisytą jutiklį. Važiuojant jutiklis nuolatos matuoja slėgi padangose. Atsarginis ratas gali būti visų variantų standartinė įranga.

* - papildoma įranga, priklauso nuo versijos

Naujos kartos ESC

Naujos kartos elektroninė stabilumo sistema (ESC) padeda išlaikyti automobilio stabilumą reguliuodama stabdymo jėgą pagal esamą apkrovą ir taip lengviau palaikydama automobilio judėjimo trajektoriją. Dabar ši sistema yra standartinė visų naujojo RENAULT TRAFIC variantų įranga, paturtinta trimis naujomis, kasdieniam automobilio naudojimui būtinomis, funkcijomis: funkcija Extended Grip, padedanti atgauti sukibimą su kelio danga sudėtingomis sąlygomis (ant biraus grunto, purvo ant sniego); pagalbos pajudant įkalnėje sistema, automatiškai palaikanti slėgį stabdžių sistemoje 2 sekundes, kol vairuotojas nuspaus akceleratoriaus pedalą; priekabos apsaugos nuo švytavimo sistema, aptinkanti ir ištaisanti priekabos nuokrypį nuo važiavimo trajektorijos (sąveiki su papildoma įranga – velkamuoju kabliu).

Rūko žibintai

Padeda geriau matyti kelią lyjant lietui ar rūke. Papildoma įranga arba įtraukta į įrangos paketą įranga

Galimybė išjungti priekinę keleivio oro pagalvę

Ši funkcija galima automobiliuose su keleivio saugos oro pagalve. Ji suteikia galimybę išjungti oro pagalvę ir keleivio vietoje saugiai tvirtinti vaiko kėdutę.

Pagalbos pajudant įkalnėje funkcija

Ši funkcija pravarti, kai reikia pajudėti iš vietos stačioje įkalnėje. Ji įsijungia automatiškai, kai aptinka statesnę, nei 10% įkalnę ir sulaiko automobilį kad šis neriedėtų atgal maždaug 2 sekundes, leisdama vairuotojui ramiai perkelti koją ant akceleratoriaus pedalo ir pajudėti iš vietos.

Platus veidrodis „Wide View”*

Patogus ir padedantis saugiai jaustis papildomas, keleivio pusės skydelyje nuo saulės įtaisytas, veidrodis išplečia matymo zoną dešinėje ir padeda geriau matyti važiuojančias transporto priemones, nes nepalieka nematomų užpakalinio vaizdo zonų 3/4 kampu.

* - standartinė varianto Pack Clim įranga

Greičio reguliatorius-ribotuvas

Greičio reguliatorius-ribotuvas suteikia galimybę nustatyti pastovų palaikomą arba maksimalų automobilio greitį, kurio jis neturi viršyti. Greitis nustatomas ir reguliuojamas ant vairo įtaisytais mygtukais.

Speciali automobilio įranga

Automobilių gama, sukurta atsižvelgus į vartotojų poreikius

Du ilgio, du aukščio variantai, furgono variantas ir variantas su dviguba kabina – naujasis RENAULT TRAFIC tenkins įvairių verslo atstovų poreikius ir lūkesčius.

Laisvų rankų RENAULT kortelė

Naudodami laisvų rankų RENAULT kortelę galite užrakinti automobilį ir užvesti variklį neištraukę jos iš kišenės – tereikia paspausti mygtukus ant durų rankenų ar START/STOP mygtuką. Tai labai pravartu ir patogu kraunant į automobilį didelius daiktus ar krovinius, kraunamus dėvint pirštines.

Lentyna palubėje

Kad daiktus ir krovinius automobilyje būtų dar patogiau sutalpinti, naujojo RENAULT TRAFIC krovinių skyriaus palubėje įrengta lentyna. Тoks sprendimas suteikia galimybę vežti net 2 m. ilgio daiktus (vamzdžius, kopėčias ir pan.) paliekant daug laisvos vietos ant grindų.
Maksimalus lentynos krovinio svoris: 13 kg.

Užpakalinių durų kairiosios varčios blokavimo spyna

Užpakalinių durų kairiosios varčios blokavimo spyna suteikia galimybę saugiai vežti ilgus daiktus, kurie gabendami palikus atidarytą dešinę užpakalinių durų varčią. Lengvai prieinama spyna padės užblokuoti uždarytą kairiąją durų varčią taip, kad važiuojant būtų matyti valstybinis automobilio numeris.

Krovinio tvirtinamieji elementai

Kroviniui pritvirtinti ir jam apsaugoti naujojo RENAULT TRAFIC krovinių skyriuje, priklausomai nuo varianto, gali būti net iki 18 krovinio tvirtinimo žiedų, kurių 8 įtaisyti grindyse (6 variante L1).

Grindys ir šoninės apsauginės sienų plokštės.

Krovinių skyriaus grindys su neslidžia danga ir pusės sienos aukščio apsauginės sienų plokštės veiksmingai saugo krovinių skyrių gabenant įvairius krovinius.

Medinės grindys ir medinės sienos

Specialiai pagal automobilio matmenis suprojektuotos grindys ir apsauginės sienų plokštės veiksmingai saugo krovinių skyrių gabenant įvairius krovinius.

Velkamasis kablys

Leidžia saugiai vilkti kitas transporto priemones ar priekabą bei tvirtinti įvairią darbui reikalingą įrangą. Pritaikytas automobiliui, todėl padeda išvengti kėbulo deformavimo. Lengvai nuimamas, todėl galima dažnai ir įvairiai naudoti.

Lankstūs ir taupūs varikliai

Naujieji automobiliai RENAULT TRAFIC tiekiami su lanksčiais ir taupiais varikliais. Variklis 1,6 dCi buvo sukurtas pasitelkus kompanijos RENAULT patirtį Formulėje 1. Galimi du šio varikio variantai: su kintamos geometrijos turbokompresoriumi (90 ir 115 AG) ir dCi Twin Turbo (120 ir 140 AG). Twin Turbo kartu su Stop & Start ir Electric Smart Management sistemomis leidžia sumažinti degalų sąnaudas taip, kad jos nesiektų nė 6 l/100 km*. Dėl dvigubo turbokompresoriaus sistemos net ir visiškai pakrautas automobilis veržliai greitėja. Ši sistema užtikrina didelį sukimo momentą esant nedideliems variklio sūkiams ir didelę galią, kai varikio sūkiai dideli. Varikliai Energy dCi Twin Turbo siūlo nedidelių degalų sąnaudų ir patogaus bei malonaus vairavimo derinį.

*Degalų sąnaudos ir CO2 emisija nustatomi laikantis galiojančių teisės aktų reikalavimų.

Biuras ant ratų

Naujasis RENAULT TRAFIC gali tapti tikru Jūsų biuru ant ratų. Jo kabinoje galima įdiegti galybę naujoviškų techninių sprendimų, padėsiančių lengviau atlikti kasdienius darbus. Visoje kabinoje įtaisytos dėtuvės, kurių bendras tūris siekia 90 l, įskaitant 54 l talpos dėtuvę po keleivio sėdyne, buvo sukurtos taip, kad automobilyje patogiai tilptų visi kasdien darbui būtini reikmenys. Dėl šiuolaikiško salono, patogios vairuotojo vietos, užpakalinio vaizdo kameros* ir užpakalinio vaizdo veidrodžių Wide View, nepaliekančių nematomų sričių, vairuoti automobilius RENAULT TRAFIC yra nepaprastai patogu bei lengva. Išmaniojo telefono laikiklis*, skyrelis nešiojamajam kompiuteriui*, planšetinio kompiuterio laikiklis* ir stalelis užrašams* – visi kasdien reikalingi daiktai Jums visuomet bus po ranka.

* - standartinė arba papildomai pasirenkama įranga (priklauso nuo varianto)

Praktiška kraunamoji dalis

Naujojo RENAULT TRAFIC kraunamoji dalis praktiškai ir efektyviai panaudojama. Patogios angos pertvaroje suteikia galimybę vežti ir labai ilgus daiktus – kraunamosios dalies ilgis didžiausiais šios kategorijos automobilių rinkoje: 3,75 m (varianto L1) ir 4,15 m (varianto L2). Dėl stačiakampės kėbulo formos naudingoji talpa (5,2 m3 (varianto L1) ir 6 m3 (Varianto L2)) išdėstyta optimaliai. Naujasis RENAULT TRAFIC gali pasigirti gausia įranga ir priedais, padėsiančiais lengviau sukrauti prekes ir saugiai jas vežti, pavyzdžiui, lentyna palubėje, blokuojama kairiąja užpakalinių durų varčia, iki 18 krovinio tvirtinimo taškų ir laisvų rankų kortele-raktu, kad atrakinti automobilio duris ir patekti į jį butų dar paprasčiau.
Be to, naujasis automobilis TRAFIC buvo suprojektuotas taip, kad kėbulo detales montuoti būtų paprasta, taip lengviau pritaikant automobilį bet kokios veiklos poreikiams.

* - standartinė arba papildomai pasirenkama įranga (priklauso nuo varianto)

Naujasis TRAFIC variantas su pailginta kabina