Renault TALISMAN Grandtour

Įranga

Įranga Multi-Sense ir 4CONTROL

Renault TALISMAN Grandtour

Gilios vairavimo žinios

Susipažinkite su pagrindiniais įrangos 4CONTROL veikimo principais
Įranga 4CONTROL valdo visų keturių automobilio RENAULT TALISMAN GRANDTOUR ratų pasukimą. Prie dar tikslesnio vairavimo prisideda ir išskirtinis užpakalinių ratų pasukimo spindulys, siekiantis 3,5°. Todėl automobilio manevrai tikslūs, jis valdomas stabiliai, vairavimas patogus ir saugus.

Patogumas

Renault TALISMAN Grandtour

Sveikiname jus aukščiausioje klasėje

Pakanka priartėti prie automobilio RENAULT TALISMAN GRANDTOUR su laisvų rankų kortele-raktu ir jis jus atpažins. Įsijungs dienos šviesų žibintai, įsižiebs centrinis ir įrangos R-LINK-2 ekranai, taip pat (priklausys nuo įrangos lygio) atsilenks šoniniai veidrodžiai ir įsijungs salono apšvietimas. Elektra valdomos sėdynės sugrįš į pirmiau nustatytą padėtį. Kad vairuotojui būtų patogu išlipti iš automobilio, vairuotojo sėdynė pasislenka atgal 5 cm. Nutolus nuo automobilio RENAULT TALISMAN GRANDTOUR, durys užsirakina automatiškai ir apie tai pranešama šviesos signalu.

Technologijos

Renault TALISMAN Grandtour

Vairavimo pagalbos įranga


Susipažinkite su išmaniosiomis RENAULT technologijomis, padedančiomis vairuotojui valdyti automobilį, besirūpinančiomis komfortu ir saugumu: 
 • iškrypti iš važiuojamosios kelio dalies neleidžianti funkcija,
 • saugaus atstumo palaikymo sistema,
 • nematomos zonos stebėjimo sistema,
 • kelio ženklų atpažinimo ir įspėjimo apie viršytą greitį funkcija,
 • automobilio statymo pagalbos įranga Park Assist,
 • automatinio žibintų perjungimo iš tolimųjų šviesų į artimąsias funkcija,
 • aktyvusis greičio reguliatorius,
 • aktyviojo stabdymo įranga Active Brake Assist.

Multimedija

Renault TALISMAN Grandtour

Likite prisijungę Naudokitės lengvai perprantama įranga R-LINK-2


Įranga R-LINK 2 – pats tikriausias valdymo centras

Kontroliuokite savo automobilį RENAULT TALISMAN GRANDTOUR ir drąsiai valdykite visas jo funkcijas lengvai perprantama multimedijos įranga R-LINK2 ir jos jutikliniu 8,7 colių (22cm) skersmens ekranu. Galima nustatyti ir išaugot iki 6 skirtingų vartotojų profilių, todėl kiekvienas galės naudotis savo multimedijos rinkmenomis, automobilio funkcijų ir vairavimo pagalbos sistemų nustatymais. Nustatykite pagrindinį ekraną, kondicionieriaus veikimą, radijo stotis pagal savo skonį ir poreikius ir išsaugokite atmintyje vairuotojo sėdynės nustatymus.
Renault TALISMAN Grandtour

R-LINK 2: patogus valdymas

Pasinaudokite įvairiomis, į kategorijas suskirstytomis įrangos R-LINK2 funkcijomis. Šia multimedijos įranga jutikliniu ekranu galite valdyti navigacijos įrenginį, žiūrėti multimedijos turinį, skambinti telefonu per Bluetooth® sąsają, skaityti SMS pranešimus. Skiltyje „Automobilis“ galite keisti vairavimo pagalbos sistemų nustatymus.
Renault TALISMAN Grandtour

R-LINK 2: mėgaukis multimedijos pasauliu

Naudodami Bluetooth® jungtį lengva sinchronizuoti išmanųjį telefoną su įranga R-LINK2. Panorėję, jungtimi USB ir garso įrangos jungtimi galite prijungti nešiojamuosius grotuvus. Priklausomai nuo pasirinktos įrangos, galima naudotis ir SD kortelių skaitytuvu. O valdymo balsu funkcijas leis saugiai valdyti navigacijos įrenginį ir skambinti telefonu.

Saugumas

Renault TALISMAN Grandtour

Įranga Visio system

Aprūpinta ant priekinio lango įtaisyta vaizdo kamera, įranga Visio system , tarytum pilotas, padeda vairuotojui važiuoti dar saugiau ir patogiau.

Įrangą Visio system sudaro trys sistemos: 
 • iškrypti iš važiuojamosios kelio dalies neleidžianti funkcija,
 • automatinio žibintų perjungimo iš tolimųjų šviesų į artimąsias funkcija,
 • kelio ženklų atpažinimo ir įspėjimo apie viršytą greitį funkcija