Renault TALISMAN

Įranga

Multi-sense

Renault TALISMAN

Vairavimo stilių rinkitės pagal poreikį


Pasirinkite vieną iš penkių įrangos MULTI-SENSE siūlomų važiavimo režimų:
  • Komforto režimas: lankstus automobilio valdymas ir patogios sėdynės su masažavimo funkcija,
  • Sportinis režimas: ryžtingas vairavimo stilius ir standesnė pakaba,
  • Eko režimas: optimalus variklio darbas ir mažos degalų sąnaudos,
  • Neutralus režimas: stabilumas, puikus manevringumas ir itin patogios kasdienės kelionės,
  • Asmeninis režimas jūsų asmeniniams įrangos MULTI-SENSE nustatymams įsiminti.
Renault TALISMAN

4CONTROL: 4 ratų valdymo įranga

Mėgaukitės įrangos 4CONTROL teikiamu veržliu važiavimu ir stabilumu kelyje. Įranga 4CONTROL reguliuoja automobilio RENAULT TALISMAN ratų pasukimą daugiau nei 100 kartų per sekundę. Prie dar tikslesnio vairavimo prisideda ir išskirtinis užpakalinių ratų pasukimo spindulys, siekiantis 3,5°. Apima jausmas, tarsi manevruojant sumažėtų automobilio tarpuratis. Dėl įrangos 4CONTROL, važiuodamas mieste elegantiškas sedanas tampa toks pat judrus, kaip mažas miesto automobilis.
Renault TALISMAN

Reguliuojama pakaba: nauja komforto zona

Priklausomai nuo pasirinkto važiavimo režimo, elektra reguliuojami amortizatoriai valdo pakabą. Sistema nuolatos analizuoja kelio sąlygas, greitį, ratų pasukimą ir stabdymo jėgą, tokiu būdu užtikrindama, kad būtų išlaikomi pasirinkto važiavimo režimo parametrai.
Renault TALISMAN

Foninis apšvietimas

Pasirinkite foninį apšvietimą pagal savo skonį: mėlyną, raudoną, žalią, sepijos, ar violetinės spalvos.
Renault TALISMAN

Lengvai valdoma MULTI-SENSE įranga

Įrangos MULTI-SENSE meniu lengvai rasite multimedijos įrangos R-RINK 2 ekrane. Norėdami pasirinkti važiavimo režimą, galite naudoti ir centriniame valdymo pulte esantį valdiklį. Valdikliu taip pat galite greitai pereiti prie vieno iš dviejų važiavimo stilių.

Patogumas

Renault TALISMAN

Stilingas pasisveikinimas

Pakanka priartėti prie automobilio RENAULT TALISMAN su laisvų rankų kortele-raktu ir jis jus atpažins. Įsijungs dienos šviesų žibintai, įsižiebs centrinis ir įrangos R-LINK ekranai, taip pat (priklausys nuo įrangos lygio) atsilenks šoniniai veidrodžiai ir įsijungs salono apšvietimas. Elektra valdomos sėdynės sugrįš į pirmiau nustatytą padėtį. Kad vairuotojui būtų patogu išlipti iš automobilio, vairuotojo sėdynė pasislenka atgal 5 cm. Nutolus nuo automobilio RENAULT TALISMAN, durys užsirakina automatiškai ir apie tai pranešama šviesos signalu.
Renault TALISMAN

Pajuskite išskirtinį sėdynių komfortą

Kasdienių kelionių metu mėgaukitės ypatingai patogiu salonu. Automobilio RENAULT TALISMAN sėdynės yra su galvos atramomis, padedančiomis išvengti kaklo sužalojimų. Vairuotojo sėdynė su masažavimo funkcija padės iškart atpalaiduoti nugarą nuo juosmens iki kaklo. Dėl vėdinimo ir šildymo funkcijų, priekinės sėdynės visuomet bus patogios nepriklausomai nuo oro sąlygų. Galima išsaugoti iki 6 sėdynių nustatymų.
Renault TALISMAN

Praktiškos automobilio RENAULT TALISMAN dėtuvės – lengvesniam gyvenimui


Automobilyje RENAULT TALISMAN yra daugybė praktiškų dėtuvių. Centrinio valdymo pulto ranktūryje įtaisyta erdvi dėtuvė, kuri automobiliuose su automatine pavarų dėže EDC yra dar ir šaldoma*. Bendras automobilio dėtuvių tūris siekia 25 litrus. Bagažinėje sutilps net 608 l jūsų bagažo. Kaip patogiai atidaryti bagažinę? Jūs galite tai padaryti net neliesdami rankomis – mostelėkite koja po užpakaliniu buferiu ir bagažinės dangtis atsivers automatiškai. 

* Galima tik su automatine pavarų dėže EDC.
Renault TALISMAN

Išmani oro kondicionavimo sistema rūpinasi jūsų patogumu

Automobilio RENAULT TALISMAN oro kondicionavimo sistema išmatuoja ir nustato drėgmės automobilio salone lygį, o multimedijos įrenginio R-LINK 2 ekrane galima kontroliuoti oro kokybę. Režimas „Clean“ sumažins bakterijų ir alergenų kiekį. Režimas „Relax“ jonizuos orą ir sukurs malonią atmosferą.

Multimedija

Sužinokite kaip patogu valdyti multimedijos įrenginį R-LINK 2

Renault TALISMAN

Sužinokite kaip patogu valdyti multimedijos įrenginį R-LINK 2

Paprastas naudoti ir lengvai perprantamas multimedijos įrenginys R-LINK 2 leis tinkinti kiekvieną kelionės elementą. Pasirinkite centrinio ekrano spalvą, jame rodomų pranešimų tipą ir stilių. Kas tai bebūtų – pagrindinis įrenginio R-LINK 2 ekranas, radijas, navigacijos įrenginys, oro kondicionierius, priekinių sėdynių ar įrangos MULTI-SENSE nustatymo parametrai – viską galite tinkinti. Atmintyje galima išsaugoti iki 6 asmeninių profilių. Naudojant jutiklinį ekraną galima lengvai ir greitai atverti įvairias medijas, navigacijos įrenginio ir vairavimo pagalbos sistemų nustatymus.
Renault TALISMAN

Pažangios funkcijos


Pasinaudokite daugybe įvairiausių funkcijų. Paspaudę mygtuką „Navigacija“, naudokitės TomTom® žemėlapiu. Paspaudę mygtuką „Multimedija“, gaukite prieigą prie muzikos iš nešiojamųjų prietaisų, nuotraukų ir vaizdo įrašų *. Prisijunkite prie sistemos laisvų rankų įrenginio per Bluetooth® sąsają ir meniu „Telefonas“ įjunkite SIM kortelės skaitymą. Skiltyje „Automobilis“ nustatykite vairavimo pagalbos sistemas. 

* Peržiūrėti nuotraukas ir vaizdo įrašus galima tik automobiliui stovint.
Renault TALISMAN

Patikimas ryšys

Multimedijos įrenginys R-LINK 2 su Bluetooth® sąsaja prisijungs prie jūsų išmaniojo telefono ir skambinti telefonu taps gerokai paprasčiau. Įkraukite savo nešiojamuosius prietaisus per USB jungtį ir dalykitės muzika iš išorinių įrenginių per USB, SD ir 3,5 mm lizdus. Kad vairuoti būtų visiškai saugu, multimedijos įrenginį galite valdyti balsu. Funkcijos „SMS – kalba“ arba „Tekstas – kalba“ suteikia galimybę skaityti SMS pranešimus ar elektroninius laiškus. Taigi, renginys R-LINK 2 patogiai ir saugiai perskaitys jūsų SMS pranešimus arba elektroninius laiškus.

Technologijos

Pažangiausios technologijos

Renault TALISMAN

Automobilio statymo pagalbos įranga Easy Park Assist

Laisva vieta automobiliui? Metas veikti įrangai Easy Park Assist, kuri išmatuos laisvą vietą ir nustatys automobilio judėjimo trajektoriją. Akceleratoriaus pedalą, stabdžius valdote ir pavaras perjungiate jūs. Automobilio priekyje, užpakalyje ir šonuose įtaisyti atstumo jutikliai ir užpakalinio vaizdo kamera padės gerokai lengviau manevruoti.
Renault TALISMAN

Erdvinio garso įranga Bose® Surround

Su erdvinio garso įranga Bose® Surround jūsų kelionė bus nepakartojama. Visame automobilyje išdėstyta 13 aukštos kokybės garsiakalbių, kurie kartu su technologija Bose Centerpoint2® sukuria ypatingą skambėjimą.
Renault TALISMAN

Įkalnę įveikti padedanti funkcija

Kad įkalnėje būtų lengviau pajudėti iš vietos, automobilis RENAULT TALISMAN aprūpintas įranga, kuri nustato pasvirimo kampą ir kelioms sekundėms sulaiko automobilį, kad šis neriedėtų atgal ir būtų galima ramiai pajudėti iš vietos.
Renault TALISMAN

RENAULT laisvų rankų kortelė

RENAULT laisvų rankų kortelė buvo suprojektuota iš naujo ir papildyta pasisveikinimo funkcija.
Renault TALISMAN

Laikykitės saugaus atstumo

Naudojant aktyvųjį greičio reguliatorių, lengva nustatyti automobilio RENAULT TALISMAN važiavimo greitį.
Renault TALISMAN

Nebeakins iš paskos važiuojančių automobilių žibintai

Elektrochrominis užpakalinio vaizdo veidrodis leis patogiai jaustis vairuojant ir naktį, ir dieną. Dieną, saulei šviečiant per užpakalinį stiklą ir naktį, kai iš paskos važiuojančio automobilio žibintai gali akinti vairuotoją, salono veidrodis patamsėja.
Renault TALISMAN

Būkite matomi

Dienos šviesų, artimųjų šviesų, gabaritų žibintai, „Stop“ žibintai ir posūkių rodikliai. Visuose šiuose automobilio žibintuose naudojami šviesos diodai, kurie neleis likti nepastebėtam kelyje. Blausiai apšviestose vietose, kai greitis mažesnis nei 40 km / h, geriau matyti padės rūko žibintai su posūkio apšvietimo funkcija.

Saugumas

Renault TALISMAN

Įranga Visio system

Aprūpinta ant priekinio lango įtaisyta vaizdo kamera, įranga Visio system, tarytum pilotas, padeda vairuotojui važiuoti dar saugiau ir patogiau. Įrangą Visio system sudaro trys sistemos:
- greitį ribojančių ženklų atpažinimo ir įspėjimo apie greičio ribojimą funkcija,
- iškrypti iš važiuojamosios kelio dalies neleidžianti funkcija,
- automatinio žibintų perjungimo iš tolimųjų šviesų į artimąsias funkcija. Įranga Visio system automatiškai perjungia automobilio RENAULT TALISMAN žibintų ryškumą pagal situaciją kelyje. Ant priekinio stiklo esanti vaizdo kamera automatiškai perjungia priekinius žibintus – aptikusi iš priekio besiartinantį automobilį ar įvažiavus į apšviestą gyvenvietę, ji įjungia artimąsias šviesas.
Renault TALISMAN

Saugaus atstumo palaikymo sistema ir aktyvioji stabdymo pagalbos sistema (AEBS)

Saugaus atstumo stebėjimo sistema praneš vairuotojui apie tai, kaip arti galima privažiuoti prie priekyje važiuojančio automobilio. Aptikusi pavojų susidurti, aktyvioji stabdymo pagalbos sistema įsijungia automatiškai:
- jei vairuotojas stabdo, sistema padidina stabdymo jėgą;
- jei vairuotojas nereaguoja, sistema ima stabdyti, kad būtų išvengta susidūrimo, tačiau visiškai sustabdyti automobilį gali tik vairuotojas.
Renault TALISMAN

Nematomos zonos stebėjimo sistema

Įjungus posūkio rodiklį, ant buferio šonų įtaisytais jutikliais sistema aptinka nematomoje zonoje esantį automobilį. Apie pavojų įspėja ant automobilio RENAULT TALISMAN šoninių veidrodžių įtaisyti indikatoriai.
Renault TALISMAN

Įranga ISOFIX

Šoninėse užpakalinėse automobilio RENAULT TALISMAN vietose naujuosius standartus „i-Size“ atitinkančiais ISOFIX tvirtinimo elementais galima lengvai pritvirtinti 2 vaikiškas kėdutes. 3 užpakalinių vietų saugos diržais taip pat galima pritvirtinti 3 standartines vaikų kėdutes.

Varikliai

Parametrai

Renault TALISMAN

Automatinė pavarų dėžė su dviguba sankaba EDC

Automatinė pavarų dėžė su dviguba sankaba EDC tiesiog keri vairuotojus. Pavarų dėžėje EDC slypi automatinės pavarų dėžės teikiamas patogumas ir greitas rankinės pavarų dėžės reagavimas bei paprastumas. 6 ar 7 pavarų (priklauso nuo variklio) dėžė užtikrina lankstumą, veržlumą ir padeda taupyti degalus. Be to, pavarų dėžės EDC veikimas ir reagavimo greitis prisitaiko prie vairuotojo pasirinkti važiavimo režimo. Ko daugiau galima norėti?
Renault TALISMAN

Funkcija Driving ECO2

Su funkcija Driving ECO2 degalų sąnaudas įmanoma sumažinti iki 25 %! Funkcija ECO sumažina variklio sukimo momentą, kad apribotų pagreitį, tačiau išlaiko pakankamą galią, kad būtų malonu vairuoti.
Norint pasiekti dar geresnių rezultatų vairuojant, galima pasinaudoti mokymo funkcija Eco Coaching. Sistema informuos apie jūsų vairavimo savybes ir pasiūlys kaip pasiekti geresnių rezultatų.
Renault TALISMAN

Optimali aerodinamika

Ar žinote, kad, esant 50 km h ir 130 km/h greičiui, 50 % ir 85 % degalų sunaudojama būtent dėl aerodinaminio pasipriešinimo? Siekdami sumažinti dėl aerodinaminio pasipriešinimo atsirandančius energijos nuostolius, mūsų inžinieriai ir dizaineriai suvienijo savo jėgas. Valdomos oro sklendės, oro srautų valdymas variklio skyriuje, oro užsklanda, kėbulo karteris ir t.t. – visi šie elementai buvo sukurti taip, kad būtų pasiektas optimalus automobilio RENAULT TALISMAN aerodinamiškumas ir našumas.