TRAFIC PASSENGER

Įranga

Patogumas

Patogus salonas

Dėl naujos automobilio įrangos, keliauti naujuoju RENAULT TRAFIC labai patogu. Patikimas navigacijos įrenginys Carminat TomTom® kelionėje padės sutaupyti laiko. Kabiną galite pertvarkyti taip, kaip jums šiuo metu patogu: navigacijos įrenginio valdymo pultą galite laikyti specialiame skyrelyje, ant prietaisų skydo įtaisyta patogi A4 dydžio dėtuvė, kurią papildo daugybė centrinio valdymo pulto dėtuvių, todėl erdvę aplink jus galėsite patogiai išnaudoti. Automatinis oro kondicionierius sukurs salone malonią atmosferą. Naudodami greičio reguliatorių - ribotuvą galėsite sutaupyti degalų.

Radijas, CD ir MP3 grotuvas

Visa svarbi informacija yra nuolatos rodoma virš grotuvo esančiame atskirame ekrane. Įvairios jungtys leidžia prijungti prie grotuvo nešiojamąjį įrenginį.

Vairo stiprintuvas

Reguliuojamo aukščio vairaratis

Šildomos priekinės sėdynės

Šildoma vairuotojo sėdyne variantuose su dviviete priekine sėdyne.

Velkamasis kablys

Pasinaudokite itin tvirtu RENAULT TRAFIC velkamuoju kabliu - gali vilkti iki 2 t pakrautą priekabą su stabdžiais!

Saugumas

Adaptyvi elektroninė stabilumo sistema (ESP)

Veikia kartu su sukibimo kontrolės sistema ASR ir variklio sūkių reguliavimo sistema Nustato apkrovos lygį ir padeda išlaikyti automobilio stabilumą.

Atstumo jutikliai

Atstumo jutikliai palengvina manevravimą statant automobilį. Apie už jo esančias kliūtis sistema įspėja pypsėjimu, kuris artėjant prie kliūties dažnėja, todėl galite saugiau manevruoti. Funkciją galima išjungti prietaisų skydelyje esančiu mygtuku.

Oro pagalvės

Automobilyje gali būti iki 8 saugos oro pagalvių: vairuotojo oro pagalvė, didelė priekinė keleivio oro pagalvė, šoninės oro pagalvės, saugančios krūtinės ląstą ir priekinės šoninės užuolaidinės oro pagalvės. Variante PASSENGER yra ir užpakalinės šoninės užuolaidinės oro pagalvės.

Galima išjungti priekinę keleivio saugos oro pagalvę.

Tai suteikia galimybę salono priekyje tvirtinti vaiko kėdutę (priklausomai nuo homologacijos).

Lydimojo apšvietimo funkcija

Vairuotojui prieinant prie automobilio ar tolstant nuo jo, RENAULT TRAFIC apšviečia jam kelią.

ABS su staigaus stabdymo pagalbos sistema

Stabdžių antiblokavimo sistema su elektroniniu stabdymo jėgos koregavimo įtaisu (EBV) ir staigaus stabdymo pagalbos sistema.

Automatinio durų užrakinimo važiuojant funkcija

Kad keliaudami jaustumėtės saugiai, automobiliui pasiekus 8 km/h greitį, durys užsirakina automatiškai.

TRAFIC PASSENGER

Praktiškas ir universalus

Automobiliuose TRAFIC PASSENGER PACK CLIM ir LUX gali sutilpti net iki 9 keleivių, pavyzdžiui, sportininkų, muzikantų ar atostogų išsiruošusių studentų... 
Nebeliko kliūčių jūsų pomėgiams įgyvendinti. Salono įranga ir apdaila nenusileidžia autobusams – elegantiški apmušalai ir detalės, oro kondicionierius, patogios sėdynės, daugybė dėtuvių bei pažangus daugialypės terpės ir navigacijos įrenginys... Viskas ko reikia keliaujant su kompanija, kad kelionė būtų nepamirštama.

Variantas PASSENGER PACK CLIM

Slankiosios šoninės durys

Leidžia patekti į saloną greitai ir lengvai.

Priekinių durų dėtuvės

Telpa 2 l butelis ir užrašų knygelė.

Rakinama prietaisų skydo dėtuvė

Gana didelė ir patogi, telpa 1,5 l butelis, durelėse įtaisytas akinių laikiklis. Apšviečiama ir šaldoma (jei yra kondicionierius).

Bagažinė su tinkleliu bagažui prilaikyti

Naudingoji varianto L2 bagažinės talpa bet 2 150 l! Bagažą prilaikantis tinklelis neleidžia daiktams slankioti staigiai stabdant automobilį ir taip apsaugo keleivius.

Sulankstoma trivietė sėdynė nulenkiamu atlošu

Varianto PASSENGER trečios eilės sėdynės atlošą galima nulenkti ir taip greitai padidinti krovinių skyrių (L1 varianto – iki 2 500 l naudingos talpos, kai išlieka iki 6 sėdynių).

Išimama užpakalinė sėdynė

Užpakalinę sėdynę galima lengvai išimti ir atlaisvinti iki 4 m3 naudingos erdvės.