RENAULT pristato

Naujasis RENAULT KADJAR

Prabangus visureigis
 
New Kadjar

Visureigis su charakteriu...

Dabar RENAULT KADJAR – dar prabangesnis. Naujos priekinės radiatoriaus grotelės, naujai suprojektuoti buferiai, ryklio peleko formos antena, nauja šviesos diodų žibintų linija ir 19'' lengvojo lydinio ratlankiai traukia akį. Abejingų nepaliks ir salono odiniai apmušalai su papildoma įranga ir aukštos kokybės apdaila .
New Kadjar

... kasdienei nuotykių paieškai...

Naujasis RENAULT KADJAR nustebins savo gebėjimais, kuriuos suteikia 4x4 pavaros sistema. Automobilyje taip pat įdiegti naujausi RENAULT technologiniai sprendimai, įskaitant perspėjimo apie greičio viršijimą sistemą su kelio ženklų atpažinimo funkcija. Aukšta vairuotojo sėdynė, daugiafunkcis vairaratis ir garso sistema BOSE® garantuoja nepamirštamą kelionę .
New Kadjar

... sukurtas taip, kad patirtumėte dar didesnį komfortą

Patogiai išdėstyta priekinė salono dalis, naujas centrinis valdymo pultas, sėdynės su reguliuojamo ilgio pagalvėlėmis... Nė kiek ne prastesnė užpakalinė salono dalis su USB jungtimis, kondicionieriumi, sulankstomomis sėdynėmis ir gerai apgalvotomis dėtuvėmis. Naujajame RENAULT KADJAR patogu naudotis puikiai suprojektuota erdve .