RENAULT pristato

Naujasis MASTER


 

Naujasis salono ir išorės dizainas, naujoviška įranga, praktiški priedai, optimizuota krovinių erdvė, nauji ekonomiški ir našesni varikliai...

Naujasis RENAULT MASTER – tai puikus darbo įrankis, prisitaikantis prie jūsų verslo pobūdžio ir didinantis jo efektyvumą.

Patikimas ir ištvermingas stilius...

Šiuolaikiškas, išskirtinis stilius, chromuoti elementai, naujų žibintų linija DRL LED, naujas minimalistinis ir ergonomiškas prietaisų skydelis.... Visiškai atnaujintas salono ir išorės dizainas, akcentuojantis praktiškumą. Naujasis RENAULT MASTER – vizitinė jūsų įmonės kortelė!

... naujoviška įranga...

Dar niekuomet nebuvo taip paprasta dirbti nuotoliniu būdu! Ergonomiška ir gerai apgalvota automobilio kabina, optimizuota krovinių erdvė. Galite pasinaudoti patogia ir naujoviška įranga, pavyzdžiui, ištraukiamu staliuku arba dėtuve EASY LIFE. Naujasis RENAULT MASTER – idealus kasdienis pagalbininkas!

… 100 % saugumas...

Matymo laukas, stabilumas, kontrolė, meistriškumas... Įvertinkite įrangos lygį: naujoviška sistema REAR VIEW ASSIST (RVA), palengvinanti kasdienį vairavimą! Vairuokite ir manevruokite saugiai bet kokiomis aplinkybėmis.

... ir nauja variklių linija.

Atraskite naujuosius variklius: dar didesnė galia ir didesnis sukimo momentas, kad važiavimas būtų dinamiškesnis. Dar ekonomiškesnis naujasis RENAULT MASTER 100% TWIN TURBO sumažins degalų sąnaudas net 1 l / 100 km (NEDC BT*)... Naujasis MASTER – našumas ir ekonomiškumas jūsų paslaugoms!
* Nuo 2018 m. rugsėjo visi nauji automobiliai sertifikuojami pagal WLTP procedūrą. Tam, kad būtų lengviau suprasti procedūros pokyčius, išlakų kiekis ir degalų sąnaudos nurodomos ir pagal WLTP, ir pagal senąją NEDC (NEDC BT) procedūrą.

1 automobilis, daugiau kaip 350 variantų

RENAULT MASTER visada atitiks jūsų poreikius, nes galima pasirinkti daugybę jo variantų – furgonus, brigadinius variantus, bortinius furgonus, platformas arba savivarčius: važiuokles, platformas... Naujasis MASTER – ypatinga krovininė transporto priemonė!

Furgonas

Brigadinė versija

Bortinis furgonas su tentu

Važiuoklė su kabina

Mūsų RENAULT PRO+ tinklas

Nauji ir naudoti automobiliai, priedai, įranga, paslaugos... Mūsų specialistų komandos pateisins klientų lūkesčius ir patenkins poreikius.

Mūsų komercinių automobilių asortimentas

Atrask visą komercinių automobilių asortimentą, sukurtą atsižvelgiant į įvairių verslo krypčių ypatybes ir atitinkantį profesionalų poreikius.