Renault PRO +

Komerciniai automobiliai

 

KANGOO Express

Naujasis KANGOO EXPRESS nuo šiol gali pasigirti išraiškinga išvaizda ir naujo dizaino salonu. Priekinė automobilio dalis atspindi naująją RENAULT dizaino koncepciją, atnaujintas automobilio buferis ir pakeista žibintų forma. Salone – naujas prietaisų skydas ir vairaračio forma.

TRAFIC

Visiškai naujas automobilis RENAULT TRAFIC gali būti dviejų ilgių, dviejų aukščių, galimi du krovumo variantai ir du ir įrangos lygiai.

Platų modelių pasirinkimą papildo didelė įrangos, tiek standartinės, tiek papildomos, pasiūla. Todėl tampa lengva išsirinkti krovinių pervežimo priemonę, tiksiančią bet kuriai verslo sričiai, galima rinktis įvairiais pertvaras, šonines ir užpakalines duris su langais, krovinio tvirtinimo kablius, krovinių skyriaus įrangą.

MASTER

Šis automobilis buvo sukurtas būtent verslui. Galima rinktis iš daugybės automobilio RENAULT MASTER variantų, todėl būtinai išsirinksite labiausiai jūsų poreikiams tinkantį automobilį. Išraiškingas stilius, patogi kabina, iki mažiausių detalių apgalvotas vidus – tai automobilis RENAULT MASTER, patikimas jūsų verslo pagalbininkas.

Iš didelės modelių pasiūlos būtinai išsirinksite labiausiai jums tinkantį automobilį: furgoną su pailginta kabina, važiuoklę su kabina ir dviguba kabina, platformą su kabina, automobilį didelio tūrio kėbulu ir savivartį. Be to, kiekviena automobilį galima papildomai įrengti...