RENAULT Servisas – vadovaujamės kokybe

Originalios atsarginės RENAULT detalės

SpausdintiSiųsti
RENAULT rekomenduoja savo klientams naudoti originalias atsargines RENAULT detales, nes jos atitinka visus kokybės standartus bei gamintojo nustatytus saugos reikalavimus. Jums teliks mėgautis vairuojant savo RENAULT automobilį.

Kuo originalios atsarginės detalės pranašesnės?

Dvi detalės – originali ir neoriginali – iš išorės gali atrodyti taip pat. Tačiau jos nebūtinai yra vienodos.

Tinka idealiai ir yra lengvai montuojamos

Originalios atsarginės detalės puikiai tinka Jūsų automobiliui, o jų keitimas yra paprastas, nes detalės tinka idealiai, o jų tvirtinimo elementai yra specialiai pritaikyti.

Saugumo garantija

Originalios detalės leidžia užtikrinti ir išlaikyti aukščiausią Jūsų automobilio saugumo lygį. Neoriginalios detalės gali būti kitokių matmenų, svorio ir pagamintos iš prastesnės kokybės medžiagų. Susidūrimo metu galimas pavojus, kad neoriginalios atsarginės detalės sulūš arba deformuosis.

Patikimumas ir saugumas

Kiekviena originali atsarginė detalė tiksliai atitinka pavyzdinį modelį. Būtent todėl automobilis išlaiko gamintojo numatytą patikimumo lygį ir atitinka garantijoje nurodytus kitus saugumo reikalavimus.Be originalių atsarginių detalių siūlome ir platų MOTRIO detalių, tinkamų senesniems ir kitų modelių automobiliams, asortimentą.