Naujasis Renault Arkana E-Tech HYBRID

Arkana hibridinis variantas
Dėl novatoriškos hibridinės technologijos E-Tech HYBRID automobilis Arkana suteiks išskirtinį malonumą vairuoti ir užtikrins puikų našumą. Įkraunamas hibridinis variklis, perimtas iš automobilių sporto pasaulio, suderina taupumą, dinamiškumą ir aukštą našumo lygį.
PERŽIŪRĖKITE GALERIJĄ

įranga

sužinokite daugiau apie visus erdvaus sportinio visureigio privalumus

* Nulenkus užpakalinę sėdynę

variklis

Universalumas ir našumas

Arkana SUV - Renault
Iki 80 % kelionių mieste elektriniu režimu
Arkana E-Tech HYBRID – kasdien naudokitės elektra! Važiuokite mieste 100 % elektriniu režimu 80 % laiko naudodamiesi novatoriška technologija, perimta iš automobilių sporto pasaulio. Tylus ir komfortiškas važiavimas, iki 40 %* mažesnės degalų sąnaudos, lyginant su benzininiu varikliu, mažesnis išmetamo CO2 kiekis.
Arkana SUV - Renault
Kasdien – taip paprasta
Nereikia jokių elektros lizdų ar elektros stotelių. Arkana akumuliatorius automatiškai įkraunamas naudojant rekuperacijos energiją, išsiskiriančią automobilį stabdant. Įjunkite režimą B-MODE. Nukėlus koją nuo akceleratoriaus pedalo automobilis pradeda stabdyti ir stabdo beveik iki tol, kol sustoja. Taip regeneruojamas maksimalus kiekis elektros energijos.
Arkana SUV - Renault
Tikras malonumas vairuoti
Važiuokite tik elektriniu režimu! Pasimėgaukite momentine variklio reakcija, tyliu ir dinamišku važiavimu bet kokiu maršrutu. Tiek mieste, tiek užmiestyje jums bus naudingas 140 AG variklis, taip pat du elektriniai varikliai ir daugiarežimė pavarų dėžė.
* Važiuojant mieste, pagal WLTP (laukiama galutinio patvirtinimo).
Atraskite panašius modelius
Similar models
Captur
Similar models
Kadjar