varikliai

Arkana

varikliai ir jų parametrai
TCe 140 EDC
Degalai 
Benzinas
Pavarų dėžė 
automatinė EDC
NAŠUMAS – SĄNAUDOS:
Greitėjimas 0–100 km/h (s)9,8
E-TECH 145
Degalai Benzinas /  HEV
Pavarų dėžė automatinė MULTI-MODE
NAŠUMAS – SĄNAUDOS:
Greitėjimas 0–100 km/h (s) 10,8

hibridizacija visais lygiais

Galite įsigyti hibridinį automobilį Arkana: su 145 AG hibridiniu varikliu E-Tech arba varikliu „TCe 140“ su mikrohibridine 12 V sistema.

Hibridiniai automobiliai
Arkana E-Tech full hybrid
Iš automobilių sporto pasaulio perimta hibridinė technologija E-Tech suderina dinamiškumą ir didelį našumą. Mieste automobilis visada pradeda važiuoti elektra ir iki 80% atstumo įveikia elektriniu režimu. Taip sutaupoma iki 40% degalų, lyginant su analogišku benzininiu varikliu.

Hibridinio Arkana E-Tech akumuliatorius automatiškai įkraunamas važiuojant, naudojant rekuperuojamą energiją, išsiskiriančią stabdant. Todėl bet kokiomis aplinkybėmis patirsite malonumą vairuoti ir galėsite naudotis dinamiška, momentine akceleracija. Hibridas Arkana E-Tech – maksimaliai universalus.
* Važiuojant mieste, pagal WLTP (laukiama galutinio patvirtinimo).
Mikrohibridas
TCe 140 EDC
Pirmasis hibridizacijos lygis
Automobilyje Arkana su 140 AG varikliu ir automatine EDC pavarų dėže puikiai dera taupumas, lankstumas ir malonumas vairuoti.Benzininiai variantai irgi veikia našiau, nes juose naudojama 12 V mikrohobridinė sistema. Ši technologija leidžia rekuperuoti energiją automobiliui lėtėjant, taip pat padeda varikliui, kai automobilis greitėja. Sumažinkite degalų sąnaudas ir išmetamo CO₂ kiekį pradėdami važiuoti ir patirkite didesnį vairavimo komfortą.
Atraskite panašius modelius