Captur
E-Tech Plug-In Hybrid

Miesto visureigis, dabar – su hibridine pavara ir galimybe įkrauti

Captur E-Tech Plug-In – elektrinis tada, kada reikia!
Naujajame Captur E-Tech Plug-In HYBRID esanti naujoviška hibridinė pavara su įkrovimo galimybe leidžia reguliariai įkraunant kasdien važinėti 100 % elektriniu režimu, o vidaus degimo variklis užtikrina ramią kelionę savaitgaliais.

PERŽIŪRĖKITE GALERIJĄ


įranga

Captur E-Tech Plug-In HYBRID

Geriausia, ką turi Captur: salono dizainas ir individualizavimas, naujausios technologijos su didžiausiu ekranu šioje automobilių kategorijoje, taip pat universalumas dėl stumdomos ir sulankstomos užpakalinės sėdynės.

MULTI-SENSE

Technologija MULTI-SENSE leidžia Captur pritaikyti prie savo poreikių. Pasirinkite vieną iš 3 vairavimo režimų ir kurią nors iš 8 salono apšvietimo spalvų. Įjungę režimą PURE galėsite važiuoti iki 135 km/val. greičiu, naudodami 100 % elektrinę pavarą.

Sistema EASY LINK

Naudodamiesi nauja automobiline sistema EASY LINK galite valdyti individualizuotą, intuityvią ir paprastą multimedijos sistemą su aukštos raiškos 9,3" jutikliniu ekranu. Peržiūrėkite įkrovimo stoteles žemėlapyje, stebėkite energijos vartojimą ir rekuperaciją, lengvai programuokite akumuliatoriaus įkrovimą ir salono temperatūrą.

Skaitmeninis 10,25" ekranas

Be pasirinkto MULTI-SENSE vairavimo režimo, vairuotojo ekrane rodoma informacija apie akumuliatoriaus įkrovą, energijos vartojimą ir atkūrimą, taip pat apie likusį galimą nuvažiuoti atstumą.

varikliai

Captur E-Tech Plug-In HYBRID: įkraunamas hibridinis automobilis – jokių kompromisų!

Renault Captur E-Tech

Tikras malonumas vairuoti

Staigus elektromobilio reagavimas hibridiniame automobilyje? Būtent toks yra CapturE E-Tech Plug-In. Automobilis tyliai užvedamas, jis įsibėgėja taip greitai, lyg būtų 100 % elektrinis, todėl mėgausitės išskirtiniu komfortu.
Renault Captur E-Tech

Patenkins visas jūsų užgaidas!

Važinėkite po miestą iki 65 km 100 % elektriniu režimu, o tolesnius atstumus, pavyzdžiui, savaitgaliais, įveikite naudodami vidaus degimo variklį. Niekada nepritrūkite energijos!
Renault Captur E-Tech

Visos mūsų žinios apie elektrinius variklius – jūsų naujajame Captur

Pasikliaukite mūsų per daugiau nei 10 metų sukaupta elektromobilių kūrimo patirtimi ir keliaukite naujuoju Captur patirdami didelį malonumą. Mėgaukitės švariu mobilumu, taip pat itin mažomis degalų sąnaudomis dėl išskirtinės pavarų dėžės ir energijos rekuperacijos technologijų, pasiskolintų iš „Formulės 1“.

Renault E-Tech DRIVE elektromobilių bandymo rezultatai

Patikrinkite, kiek taupus ir ekologiškas Captur E-Tech Plug-In HYBRID!

Norite sužinoti daugiau apie Captur E-Tech Plug-In HYBRID?

Atraskite panašius modelius

Similar models

Clio E-Tech Hybrid

Similar models

Zoe E-Tech electric