išraiškingas dizainas

Megane GRANDTOUR

salono dizainas Elegantiškas ir ergonomiškas salonas
Salonas su aukštosiomis technologijomis, intuityvūs valdikliai, praktiškos dėtuvės, optimalus komfortas ir gerai parinktos dalys – viskas, ko reikia, norint atsipalaiduoti ir mėgautis kelione!
Peržiūrėkite galeriją

išorės dizainas

Raumeningos formos

Gundančio stiliaus Megane Grandtour – tai Megane charakteris, perkeltas į universalo variantą.

privalumai

Komfortas ir universalumas

Tiek naujojo Megane Grandtour išorės, tiek vidaus dizainas itin išraiškingas.
Didelė krovinių erdvė
Naujojo Megane Grandtour su sulankstoma užpakaline sėdyne EASY BREAK krovinių skyrius gali būti iki rekordinio 2,7 m ilgio, bagažinė – iki 563 l talpos, be to, automobilyje įrengta praktiškų dėtuvių.
Technologijų kupina vairuotojo vieta
Dideliame 9,3" centriniame multimedijos sistemos EASY LINK ekrane pasirinkę vieną iš siūlomų važiavimo režimų ir individualizuokite vairavimo patirtį. 10,2" skaitmeninių indikatorių skydelyje matysite svarbiausią informaciją, pavyzdžiui, internetinės navigacijos nuorodas, vairavimo pagalbos sistemų veikimą, MULTI-SENSE nuostatas ir daug kitų.
Šviesadiodžiai žibintai PURE VISION
Ir dieną, ir naktį mėgaukitės optimaliu matomumu, naudodami technologiją LED PURE VISION, dėl kurios gerokai praplatėja matomumo diapazonas.
Svetainėje pateiktos automobilių modelių ir jų priedų nuotraukos yra tik informacinio pobūdžio. Spalvos ir kai kurie vidaus ar išorės elementai gali skirtis nuo tikrų. Transporto priemonių techniniai parametrai, įranga, kaina ir techniniai duomenys, atsarginių dalių ir priedų kainos, taip pat techninės priežiūros kainos gali keistis. Svetainėje pateikiama informacija nėra komercinis pasiūlymas ar kvietimas sudaryti sutartį. Individualus susitarimas dėl transporto priemonės, atsarginių dalių ar priedų parametrų, techninių charakteristikų ir kainų, taip pat dėl pristatymo trukmės ir būdo išdėstytas sutartyje, sudaromoje su įgaliotaisiais partneriais.
Atraskite panašius modelius