Megane Grandtour

Renault MEGANE Grandtour
dizainas Elegantiškas modulinis universalas
Raumeningos ratų arkos, ryškios formos, rekordinis kraunamosios dalies ilgis, erdvi modulinė bagažinė, daug dėtuvių... Megane Grandtour – tai naujas universalas, kuriame universalumas gražiai dera su elegancija.
PERŽIŪRĖKITE GALERIJĄ

erdvus modulinis universalas

Susikurkite savo saloną

Modulinė bagažinė, rekordinis kraunamosios dalies ilgis, daug dėtuvių – naujajame Megane Grandtour gerai dera komfortas, stilius ir praktiškumas. Tai jūsų patikimas partneris.
Renault Megane Grandtour
Susikurkite erdvę, atitinkančią jūsų poreikius...
Dažnai ką nors gabenate? Sulankstę užpakalinę sėdynę EASY BREAK ant lygių grindų galėsite vežti bet kokius daiktus, neaukodami komforto naujojo Megane Grandtour salone.
Renault Megane Grandtour
... ir gerai išnaudokite individualiai pritaikomą bagažinę.
Megane Grandtour su didelės talpos (iki 563 l) bagažine, rekordinio ilgio (2,7 m) kraunamąja dalimi ir patogiomis dėtuvėmis lengvai prisitaikys prie jūsų poreikių.

hibridinis automobilis

E-Tech plug-in hybrid

Atraskite visus elektrinės pavaros privalumus ir įkraunamo hibridinio automobilio universalumą – patirkite išskirtinį malonumą vairuoti su E-Tech.
E-Tech – tai hibridinė technologija su įkraunamu akumuliatoriumi, kurioje naudojamas 1,6 l benzininis ir du elektriniai varikliai, todėl Megane GRANDTOUR pasižymi išskirtiniu universalumu. Kasdien naudodami elektrinius variklius mėgaukitės tyliu ir komfortišku važiavimu, taip pat ypač greita variklio reakcija (iki 65 km(1) mieste, važiuojant 100 % elektriniu režimu). Atostogos? Įveikite didžiulius atstumus, negalvodami apie likusį nuvažiuojamą atstumą (iki 50 km(2) elektriniu režimu, važiuojant ir mieste, ir užmiestyje).
WLTP („Worldwide Harmonized Light Vehicles Test Procedure“): Naujasis protokolas leidžia palyginti rezultatus sąlygomis, kurios daug panašesnės į realias sąlygas nei atliekat bandymus pagal NEDC protokolą.
(1) važiuojant mieste, pagal WLTP (laukiama galutinio patvirtinimo)
(2) važiuojant mieste ir užmiestyje pagal WLTP (laukiama galutinio patvirtinimo)


variantas

Megane Grandtour R. S. Line

Megane Grandtour R. S. Line – tai išskirtinis sportinio dizaino automobilis.
Sportinis universalas
Linijos R.S. LINE automobiliams būdingas F1 apvadas, buferis su ypatingu chromuotu išmetamuoju vamzdžiu, išskirtiniai 17" ir 18" ratlankiai, oda aptrauktas vairaratis su R.S. rombu, sportiniai aliuminio pedalai, sėdynės, aptrauktos oda „Alcantra®“, su integruotomis galvos atramomis... Dėl emocijas sužadinančių linijų ir prabangos Megane Grandtour gero stiliaus lenktynėse stipriai išsiveržęs į priekį.
Svetainėje pateiktos automobilių modelių ir jų priedų nuotraukos yra tik informacinio pobūdžio. Spalvos ir kai kurie vidaus ar išorės elementai gali skirtis nuo tikrų. Transporto priemonių techniniai parametrai, įranga, kaina ir techniniai duomenys, atsarginių dalių ir priedų kainos, taip pat techninės priežiūros kainos gali keistis. Svetainėje pateikiama informacija nėra komercinis pasiūlymas ar kvietimas sudaryti sutartį. Individualus susitarimas dėl transporto priemonės, atsarginių dalių ar priedų parametrų, techninių charakteristikų ir kainų, taip pat dėl pristatymo trukmės ir būdo išdėstytas sutartyje, sudaromoje su įgaliotaisiais partneriais.
Atraskite panašius modelius
Megane
Megane
Megane Grandtour E-Tech plug-in hybrid
Megane Grandtour E-Tech plug-in hybrid