Megane Grandtour

R.S. Line

Parodykite savo sportišką charakterį

Megane Grandtour R.S. LINE – tai nauja šios automobilių linijos interpretacija, gundanti išskirtiniu sportišku charakteriu.

Išskirtinis dizainas ir įranga

Renault Megane Grandtour R.S. Line

Automobilių sporto pasaulio įkvėptas dizainas

Priekinės naujojo Megane Grandtour R.S. Line kėbulo dalies siluetas traukia akį dinamiškumu dėl R.S. linijos automobiliams būdingo F1 apvado, buferio su trimačiu korio motyvu, 17" lengvojo lydinio ratlankių MONTLHÉRY arba 18" ratlankių MAGNY-COURS. Užpakalinėje kėbulo dalyje išsiskiria sportiškas buferis su ypatingu chromuotu išmetamuoju vamzdžiu.
Renault Megane Grandtour R.S. Line

Sportiška vairuotojo vieta

Oda aptrauktas vairaratis su R.S. rombu, sportiniai aliuminio pedalai, sportinės sėdynės su pastiprintomis šoninėmis atramomis... Įsitaisykite sportiniame salone ir pasimėgaukite ypatinga patirtimi.
Renault Megane Grandtour R.S. Line

Išskirtinė atmosfera salone

Išskirtinis dizainas su kontrastinga linija ir raudonai pilkais kraštais, juodas lubų apmušalas, apmušalai „Alcantra®“, prietaisų skydelis su anglies pluošto elementais ir kruopščiai apgalvota salono apdaila. Naujajame Megane Grandtour R. S. Line gražiai dera prabanga ir sportinis stilius, kad pergalės niekas neužginčytų.
Svetainėje pateiktos automobilių modelių ir jų priedų nuotraukos yra tik informacinio pobūdžio. Spalvos ir kai kurie vidaus ar išorės elementai gali skirtis nuo tikrų. Transporto priemonių techniniai parametrai, įranga, kaina ir techniniai duomenys, atsarginių dalių ir priedų kainos, taip pat techninės priežiūros kainos gali keistis. Svetainėje pateikiama informacija nėra komercinis pasiūlymas ar kvietimas sudaryti sutartį. Individualus susitarimas dėl transporto priemonės, atsarginių dalių ar priedų parametrų, techninių charakteristikų ir kainų, taip pat dėl pristatymo trukmės ir būdo išdėstytas sutartyje, sudaromoje su įgaliotaisiais partneriais.

Atraskite panašius modelius

Similar models

Megane

Similar models

Megane Grandtour E-Tech Plug-In Hybrid

Similar models

Kadjar