Renault Koleos

Varikliai

išsamiau apie variklius
Automatinė pavarų dėžė EDC

Debiutuojanti automatinė EDC 7 pavarų dėžė su dviguba sankaba ir benzininis variklis užtikrina didelį KOLEOS našumą. Kadangi ši sistema atitinka naujausių išmetamųjų dujų standartų reikalavimus, jos taršumas itin mažas.
Varikliai Blue dCi ir Tce

Naujajame KOLEOS galite rinktis vieną iš dviejų variklių.


Tce 160 EDC: dėl 270 Nm sukimo momento variklis su turbina, tiesioginiu įpurškimu ir 7 pavarų automatine pavarų dėže su dviguba sankaba užtikrina maksimalų malonumą vairuoti. 

Blue dCi 190 X-Tronic All mode 4x4-i
: dviejų litrų darbinio tūrio 190 AG ir 380 Nm sukimo momento variklis užtikrina didelį KOLEOS našumą bet kokiomis aplinkybėmis.
All Mode 4x4-i
Koleos įdiegta technologija ALL MODE 4x4-i pabrėžia automobilio universalumą! Režimas TRACTION (4x2), režimas AUTO (4x4) arba režimas LOCK (4x4) – atsižvelgdami į eismo sąlygas patys pasirinkite reikiamą pavaros režimą.
Svetainėje pateiktos automobilių modelių ir jų priedų nuotraukos yra tik informacinio pobūdžio. Spalvos ir kai kurie vidaus ar išorės elementai gali skirtis nuo tikrų. Transporto priemonių techniniai parametrai, įranga, kaina ir techniniai duomenys, atsarginių dalių ir priedų kainos, taip pat techninės priežiūros kainos gali keistis. Svetainėje pateikiama informacija nėra komercinis pasiūlymas ar kvietimas sudaryti sutartį. Individualus susitarimas dėl transporto priemonės, atsarginių dalių ar priedų parametrų, techninių charakteristikų ir kainų, taip pat dėl pristatymo trukmės ir būdo išdėstytas sutartyje, sudaromoje su įgaliotaisiais partneriais.
Atraskite panašius modelius
Captur
Captur
Megane Grandtour
Megane Grandtour