Renault Koleos

Varikliai

išsami specifikacija

Blue dCi 150 X-Tronic 4x2
Blue dCi 190 X-Tronic 4x4
Degalaidyzelinasdyzelinas
Pavarų dėžėautomatinė CVTautomatinė CVT
Našumas – sąnaudos


Greitėjimas 0–100 km/h (s)11,810,1
Mišrus ciklas NEDC-BT (l/100 km)5,45,7
Išmetamo CO2 kiekis NEDC-BT (g/km)143150

išsamiau apie variklius

Automatinė naujos kartos transmisija X-TRONIC
Automatinė transmisija X-TRONIC ir varikliai Blue dCi Koleos puikiai suderina malonumą vairuoti ir mažas degalų sąnaudas. 

Mėgaukitės ramiu važiavimu mieste arba patirkite naujų įspūdžių užmiesčio keliuose... Pasirinkite savo vairavimo stilių! 
Varikliai Blue dCi

Atraskite naujos kartos variklius Blue dCi, sukurtus tam, kad būtų įmanoma suderinti didelį našumą ir mažas išlakas, taip pat dėl paskirstymo grandinės supaprastinti techninę priežiūrą.


Blue dCi 150 X-Tronic: naujas 1,7 l (150 AG) variklis, idealiai mažinantis degalų sąnaudas ir leidžiantis galingai įsibėgėti dėl 340 Nm sukimo momento.


Blue dCi 190 X-Tronic All Mode 4x4-i: su šiuo nauju 2,0 l (190 AG) varikliu, keturiais varančiaisiais ratais ir 380 Nm sukimo momentu Koleos užtikrins didelį našumą bet kokiomis sąlygomis.
All Mode 4x4-i
Koleos įdiegta technologija ALL MODE 4x4-i pabrėžia automobilio universalumą! Režimas TRACTION (4x2), režimas AUTO (4x4) arba režimas LOCK (4x4) – atsižvelgdami į eismo sąlygas patys pasirinkite reikiamą pavaros režimą.
Svetainėje pateiktos automobilių modelių ir jų priedų nuotraukos yra tik informacinio pobūdžio. Spalvos ir kai kurie vidaus ar išorės elementai gali skirtis nuo tikrų. Transporto priemonių techniniai parametrai, įranga, kaina ir techniniai duomenys, atsarginių dalių ir priedų kainos, taip pat techninės priežiūros kainos gali keistis. Svetainėje pateikiama informacija nėra komercinis pasiūlymas ar kvietimas sudaryti sutartį. Individualus susitarimas dėl transporto priemonės, atsarginių dalių ar priedų parametrų, techninių charakteristikų ir kainų, taip pat dėl pristatymo trukmės ir būdo išdėstytas sutartyje, sudaromoje su įgaliotaisiais partneriais.

Atraskite panašius modelius

Similar models

Kadjar

Similar models

Megane Grandtour