Koleos

SUV Renault
Renault KOLEOS
dizainas
Pajuskite visureigio galią
Įspūdingos formos, patogus salonas ir išskirtinė charizma... Koleos – tai išraiškingas individualumas, dar didesnis patogumas ir malonumas vairuoti.
GALERIJA

pavaros sistema
Renault Koleos
Tikroji 4x4 pavara
Pasiruošę leisti į kelionę naujais, neištyrinėtais maršrutais? Renault Koleos parodys savo tikrąjį 4x4 charakterį! 

Atraskite geriausių visureigio savybių ir naujos kartos variklių derinį – pamatykite, kaip dera ekonomiškumas ir našumas. Neribokite savo norų!
Renault Koleos
Jokie iššūkiai nebaisūs
Kiekvieną dieną – nauji nuotykiai. Išsukite iš nusibodusių kelių ir naudokitės technologija ALL MODE 4x4-i. Lengvai perjunkite 4x2 režimą į AUTO arba 4x4 LOCK – pasirinkite važiavimo režimą, atsižvelgdami į konkrečią situaciją.
Renault Koleos
Varikliai Blue dCi ir Tce
Naujajame KOLEOS galite rinktis vieną iš dviejų variklių.


Tce 160 EDC
: dėl 270 Nm sukimo momento variklis su turbina, tiesioginiu įpurškimu ir 7 pavarų automatine pavarų dėže su dviguba sankaba užtikrina maksimalų malonumą vairuoti. 

Blue dCi 190 X-Tronic All mode 4x4-i: dviejų litrų darbinio tūrio 190 AG ir 380 Nm sukimo momento variklis užtikrina didelį KOLEOS našumą bet kokiomis aplinkybėmis.

variantas

Renault Koleos INITIALE PARIS

Išskirtinė patirtis!
Pažadinkite savo jausmus
Metalizuojamaisiais ypatingos violetinės AMETHYSTE spalvos dažais padengtas kėbulas, 19" deimantinio blizgesio ratlankiai, odiniai apmušalai NAPPA su dekoratyvinėmis linijomis... Atraskite ypatingąjį variantą INITALE PARIS.

Svetainėje pateiktos automobilių modelių ir jų priedų nuotraukos yra tik informacinio pobūdžio. Spalvos ir kai kurie vidaus ar išorės elementai gali skirtis nuo tikrų. Transporto priemonių techniniai parametrai, įranga, kaina ir techniniai duomenys, atsarginių dalių ir priedų kainos, taip pat techninės priežiūros kainos gali keistis. Svetainėje pateikiama informacija nėra komercinis pasiūlymas ar kvietimas sudaryti sutartį. Individualus susitarimas dėl transporto priemonės, atsarginių dalių ar priedų parametrų, techninių charakteristikų ir kainų, taip pat dėl pristatymo trukmės ir būdo išdėstytas sutartyje, sudaromoje su įgaliotaisiais partneriais.
Atraskite panašius modelius
Megane Grandtour
Megane Grandtour