KOLEOS

SUV Renault
Renault KOLEOS
dizainas
Pajuskite visureigio galią
Įspūdingos formos, patogus salonas ir išskirtinė charizma... Koleos – tai išraiškingas individualumas, dar didesnis patogumas ir malonumas vairuoti.
GALERIJA

pavaros sistema
Renault Koleos
Tikroji 4x4 pavara

Pasiruošę leisti į kelionę naujais, neištyrinėtais maršrutais? Renault Koleos parodys savo tikrąjį 4x4 charakterį! 

Atraskite geriausių visureigio savybių ir naujos kartos variklių derinį – pamatykite, kaip dera ekonomiškumas ir našumas. Neribokite savo norų!
Renault Koleos
Jokie iššūkiai nebaisūs
Kiekvieną dieną – nauji nuotykiai. Išsukite iš nusibodusių kelių ir naudokitės technologija ALL MODE 4x4-i. Lengvai perjunkite 4x2 režimą į AUTO arba 4x4 LOCK – pasirinkite važiavimo režimą, atsižvelgdami į konkrečią situaciją.
Renault Koleos
Du nauji varikliai Blue dCi

Atraskite naujos kartos variklius Blue dCi, sukurtus tam, kad būtų įmanoma suderinti našumą ir taupumą.                                                                   
Blue dCi 150 X-Tronic: priekinė pavara, užtikrina lankstumą ir sklandumą, stebina universalumu ir ekonomiškumu.  

Blue dCi 190 X-Tronic 4x4: šis variklis kartu su kliūčių įveikimo funkcija į pirmą vietą iškelia našumą ir malonumą vairuoti. Užtikrina išskirtinį lankstumą važiuojant bet kokiu greičiu – ir tolimose kelionėse, ir važiuojant bekele.

variantas

Renault Koleos INITIALE PARIS

Išskirtinė patirtis!
Pažadinkite savo jausmus
Metalizuojamaisiais ypatingos violetinės AMETHYSTE spalvos dažais padengtas kėbulas, 19" deimantinio blizgesio ratlankiai, odiniai apmušalai NAPPA su dekoratyvinėmis linijomis... Atraskite ypatingąjį variantą INITALE PARIS.

variantai
Svetainėje pateiktos automobilių modelių ir jų priedų nuotraukos yra tik informacinio pobūdžio. Spalvos ir kai kurie vidaus ar išorės elementai gali skirtis nuo tikrų. Transporto priemonių techniniai parametrai, įranga, kaina ir techniniai duomenys, atsarginių dalių ir priedų kainos, taip pat techninės priežiūros kainos gali keistis. Svetainėje pateikiama informacija nėra komercinis pasiūlymas ar kvietimas sudaryti sutartį. Individualus susitarimas dėl transporto priemonės, atsarginių dalių ar priedų parametrų, techninių charakteristikų ir kainų, taip pat dėl pristatymo trukmės ir būdo išdėstytas sutartyje, sudaromoje su įgaliotaisiais partneriais.
Atraskite panašius modelius
Similar models
Kadjar
Similar models
Megane Grandtour