Renault Koleos

INITIALE PARIS

pasinaudokite mūsų turtinga patirtimi

Klausa, uoslė, lytėjimas, rega...

Koleos INITIALE PARIS suderinti mūsų naujausi technologijų pasiekimai ir šiuolaikiškas stilius, kuris žavi ir stimuliuoja vaizduotę.

ypatinga įranga

Renault Koleos

Išsirinkite išskirtinį stilių

Koleos INITIALE PARIS stiliaus elementai būdingi variantams INITIALE PARIS. Išraiškingas, drąsus automobilio dizainas pranoksta jam keliamus reikalavimus.
Renault Koleos

Išskirtiniai elementai

Koleos INITIALE PARIS traukia akį išskirtine violetine ametisto spalva, tipiška žibintų linija LED PURE VISION, 19" deimantinio blizgesio ratlankiais ir ypatingu dizainu.
Renaut Koleos

Renault Koleos INITIALE PARIS su odine salono apdaila

Juodos titano arba pilkos smėlio spalvos odos NAPPA apmušalus pagražina specialios linijos ant prietaisų skydelio, vairo, durų plokščių, durų slenksčių ir kilimėlių... Pasiduokite šios ypatingos atmosferos vilionėms.
Svetainėje pateiktos automobilių modelių ir jų priedų nuotraukos yra tik informacinio pobūdžio. Spalvos ir kai kurie vidaus ar išorės elementai gali skirtis nuo tikrų. Transporto priemonių techniniai parametrai, įranga, kaina ir techniniai duomenys, atsarginių dalių ir priedų kainos, taip pat techninės priežiūros kainos gali keistis. Svetainėje pateikiama informacija nėra komercinis pasiūlymas ar kvietimas sudaryti sutartį. Individualus susitarimas dėl transporto priemonės, atsarginių dalių ar priedų parametrų, techninių charakteristikų ir kainų, taip pat dėl pristatymo trukmės ir būdo išdėstytas sutartyje, sudaromoje su įgaliotaisiais partneriais.

Atraskite panašius modelius

Similar models

Kadjar

Similar models

Megane Grandtour