Megane

Dinamiškas dizainas

salono dizainas Technologijų kupinas salonas
Patogiai įsitaisykite ir mėgaukitės kelione! Nuo valdymo skydelio iki keleivių erdvės – Megane sukurs išskirtinį komforto, prabangos ir technologijų pažangos jausmą.
PERŽIŪRĖKITE GALERIJĄ

išorės dizainas

Dinamiškas ir prabangus siluetas

Tipiška naujojo Megane žibintų linija, išraiškingos formos ir kruopščiai užbaigta apdaila pabrėžia šiuolaikišką, elegantišką stilių.

privalumai

Elegancija ir modernumas

Šviesadiodžiai žibintai PURE VISION, naujas priekinės dalies dizainas ir individualizuota atmosfera su sistema MULTI -SENSE... Megane pabrėš jūsų individualumą.
Šviesadiodžiai žibintai PURE VISION
Puikiai apšviečiamas kelias! Šviesadiodžiai žibintai PURE VISION užtikrina puikų matomumą ir saugų važiavimą naktį.
Naujas priekinės dalies dizainas
Naujai suprojektuotas buferis su chromuotomis radiatoriaus grotelėmis ir Renault markės automobiliams būdinga C raidės formos žibintų linija... Megane – tai naujas elegantiškumo apibrėžimas.
Technologijų kupinas salonas
Mėgaukitės dar intuityvesniu vairavimu modernioje ir ergonomiškoje aplinkoje, sukurtoje siekiant palengvinti kasdienes keliones automobiliu.
Svetainėje pateiktos automobilių modelių ir jų priedų nuotraukos yra tik informacinio pobūdžio. Spalvos ir kai kurie vidaus ar išorės elementai gali skirtis nuo tikrų. Transporto priemonių techniniai parametrai, įranga, kaina ir techniniai duomenys, atsarginių dalių ir priedų kainos, taip pat techninės priežiūros kainos gali keistis. Svetainėje pateikiama informacija nėra komercinis pasiūlymas ar kvietimas sudaryti sutartį. Individualus susitarimas dėl transporto priemonės, atsarginių dalių ar priedų parametrų, techninių charakteristikų ir kainų, taip pat dėl pristatymo trukmės ir būdo išdėstytas sutartyje, sudaromoje su įgaliotaisiais partneriais.
Atraskite panašius modelius
Megane Grandtour
Megane Grandtour