Megane

Priedai

individualizuokite savo hečbeką
Dėl plataus stilingų ir praktiškų priedų pasirinkimo jūsų Megane nebus panašus į jokį kitą automobilį.

išorės dizainas

Suteikite jam naują dimensiją

Megane prisitaikys prie jūsų pageidavimų.
Renault Megane
Velkamasis kablys ir sulankstomas dviračių stovas
Užlenkiami, be jokių įrankių nuimami arba stacionarūs Renault velkamieji kabliai naudingi, kai reikia gabenti kokią nors įrangą. O jei naudosite juos su mūsų sulankstomais dviračių stovais, bus daug paprasčiau išsiruošti į neplanuotą plenerą ir niekada neužblokuosite prieigos prie bagažinės.
Renault Megane
Stogo sijos ir bagažinė
Reikia daugiau vietos? Ant naujojo Megane stogo paprasta sumontuoti papildomą bagažinę. Ši praktiška, estetiška ir patikima priemonė padidins automobilio talpumą. Tai padės keliauti be jokių rūpesčių.
Renault Megane
Signalizacija
Patikima ir nematoma universali perimetro signalizacija veiksmingai apsaugos Megane nuo vagystės.
Renault Megane
Apsauginė danga
Veiksmingai apsaugo lakuotą automobilio paviršių nuo smulkių pažeidimų, įbrėžimų ir pasikartojančios trinties.

salono įranga

Norite individualizuoti Megane?

Susipažinkite su mūsų siūlomais priedais
Renault Megane
Apsauginis bagažinės įklotas EASYFLEX
Paprastai įklojamas ir lengvai valomas dvipusis bagažinės įklotas iš tekstilės ir kaučiukinės medžiagos ir modulinė apsauga EASYFLEX – puikus priedas, kai tenka vežti nešvarius daiktus. Praktiška ir daugiafunkcė Renault bagažinės apsauga idealiai tinka naudoti ir kasdien, ir poilsiaujant.
Renault Megane
Indukcinė įkrovimo įranga
Įkraukite išmanųjį telefoną be jokių rūpesčių. Tiesiog paguldykite jį ant įkrovimo įtaiso, esančio centrinėje konsolėje, pagrindo.
Renault Megane
Aliumininiai pedalai ir grindų kilimėliai
Aliumininiai pedalai pabrėš naujojo Megane sportiškumą, o tikslaus dydžio grindų kilimėliai padės palaikyti salone švarą. Juos lengva prižiūrėti, tvirtinami dviem spaustukais.
Renault Megane
Daugiafunkcė prie galvos atramos tvirtinama sistema
Drabužių pakabas, išimamas pikniko stalelis, planšetinio kompiuterio laikiklis – daugiafunkciai prie galvos atramos tvirtinami įtaisai pritaikomi prie bet kokių poreikių.
Svetainėje pateiktos automobilių modelių ir jų priedų nuotraukos yra tik informacinio pobūdžio. Spalvos ir kai kurie vidaus ar išorės elementai gali skirtis nuo tikrų. Transporto priemonių techniniai parametrai, įranga, kaina ir techniniai duomenys, atsarginių dalių ir priedų kainos, taip pat techninės priežiūros kainos gali keistis. Svetainėje pateikiama informacija nėra komercinis pasiūlymas ar kvietimas sudaryti sutartį. Individualus susitarimas dėl transporto priemonės, atsarginių dalių ar priedų parametrų, techninių charakteristikų ir kainų, taip pat dėl pristatymo trukmės ir būdo išdėstytas sutartyje, sudaromoje su įgaliotaisiais partneriais.
Atraskite panašius modelius
Megane Grandtour
Megane Grandtour