MEGANE

Renault MEGANE

dizainas

Kompaktiškas hečbekas

Harmoningos linijos, išraiškingos formos ir prabangi apdaila... Gundantis ir dinamiškas, aiškią tapatybę turintis Megane išsiskiria dar elegantiškesniu siluetu ir technologijų kupinu salonu.

PERŽIŪRĖKITE GALERIJĄ


įranga

Naujovės jūsų patogumui

Tegul kasdienis vairavimas būna dar malonesnis su mūsų technologijomis – vairavimo pagalbos sistemomis Renault EASY DRIVE, automobiline multimedijos sistema EASY LINK arba sistema MULTI-SENSE.
Renault Megane

Suteikite kelionėms naujų potyrių su sistema EASY LINK

Pasiruošę patirti nepamirštamą malonumą vairuoti technologiškai pažangų automobilį? Multimedijos sistema EASY LINK, suderinama su „Android Auto™“ ir „Apple CarPlay™“, užtikrina greitą prieigą prie visų internetinių programų ir paslaugų 9,3 colių įstrižainės centriniame naujojo Megane ekrane.
Renault Megane

Individualizuokite kelionę su sistema MULTI-SENSE

Variklio garsas ir reakcija, vairo valdymas, salono apšvietimas ir vairuotojo ekrano konfigūracija – MULTI-SENSE leidžia pasirinkti vieną iš 4 važiavimo režimų (MYSENSE, ECO, COMFORT arba SPORT), todėl visada galėsite pasirinkti automobilio parametrus, atitinkančius jūsų nuotaiką ir pageidavimus.
Renault Megane

Vairavimo pagalbos sistemos Renault EASY DRIVE

Keliaukite saugiai! Vairavimo pagalbos važiuojant spūstyje ir greitkeliu sistema EASY PILOT, adaptyvioji greičio palaikymo sistema STOP & GO, aktyvioji avarinio stabdymo pagalbos sistema (AEBS) su pėsčiųjų aptikimo funkcija – naujų technologijų vairavimo pagalbos sistemos padidina saugumą ir palengvina vairavimą.

variantai

Išsirinkite sau tinkamiausią naujojo Megane variantą


variantas

Megane R.S. LINE

Megane R.S. LINE – tai išskirtinis sportinio tipo automobilis.

Įkvėptas sporto

Naujojo Megane R.S. LINE išvaizda traukia akį dėl gerai apgalvotų linijų, R.S. linijai būdingos formos priekinio buferio, chromuotais išmetamosios sistemos vamzdžių antgaliais ir ypatingais 17" arba 18" ratlankiais. Salonas nustebins anglies pluošto intarpais, raudona linija, oda aptrauktu vairaračiu su R.S. rombu, sportiniais aliuminio pedalais ir sėdynėmis, aptrauktomis oda „Alcantara®“, su integruotomis galvos atramomis.

variantas

Megane GRANDTOUR

Dizainas, įranga, technologijos, varikliai... Megane GRANDTOUR tęsia naujojo Megane hečbeko stiliaus tradiciją ir užtikrina naujovišką kelionių patirtį.

elegantiškas modulinis universalas

Raumeningos ratų arkos, ryškios formos, rekordinis kraunamosios dalies ilgis, erdvi modulinė bagažinė, daug dėtuvių... Megane GRANDTOUR – tai naujas universalas, kuriame universalumas gražiai dera su elegancija.  

Važiuojate trumpus atstumus mieste, o paskui greitkeliais išvykstate atostogų? Megane GRANDTOUR su hibridiniu varikliu E-Tech Plug-In HYBRID leis mėgautis greita elektromobilio reakcija bei komfortu (mieste 100 % elektriniu režimu galima nuvažiuoti iki 65 km*) ir hibridinio automobilio universalumu be jokių nuvažiuojamo atstumo apribojimų. Mėgaukitės laisve!  

* Važiuojant mieste pagal WLTP.  
Svetainėje pateiktos automobilių modelių ir jų priedų nuotraukos yra tik informacinio pobūdžio. Spalvos ir kai kurie vidaus ar išorės elementai gali skirtis nuo tikrų. Transporto priemonių techniniai parametrai, įranga, kaina ir techniniai duomenys, atsarginių dalių ir priedų kainos, taip pat techninės priežiūros kainos gali keistis. Svetainėje pateikiama informacija nėra komercinis pasiūlymas ar kvietimas sudaryti sutartį. Individualus susitarimas dėl transporto priemonės, atsarginių dalių ar priedų parametrų, techninių charakteristikų ir kainų, taip pat dėl pristatymo trukmės ir būdo išdėstytas sutartyje, sudaromoje su įgaliotaisiais partneriais.

Atraskite panašius modelius

Similar models

Megane Grandtour

Similar models

Megane Grandtour E-Tech Plug-In Hybrid