RENAULT MEGANE E-TECH PLUG-IN HYBRID
kompaktiškas hečbekas – dabar jau ir įkraunamas hibridinis variantas
JAU GALITE ĮSIGYTI ĮKRAUNAMĄ HIBRIDINĮ MEGANE VARIANTĄ

Megane su varikliu E-Tech Plug-in Hybrid – tai geriausių dalykų iš dviejų pasaulių derinys, užtikrinantis išskirtinį malonumą vairuoti. Darbo dienomis kasdien įkraudami automobilį važinėkite elektriniu režimu, o savaitgaliais automobilis virs hibridiniu, kad nereikėtų rūpintis dėl nuvažiuojamo atstumo. 

peržiūrėti galeriją
įranga VISI MEGANE PRIVALUMAI – JAU IR VARIANTE HYBRID PLUG-IN
Renault E-Tech Plug-In Hybrid
individualizuota sistema MULTI-SENSE
Nuo salono apšvietimo iki variklio triukšmo nustatymų. Rinkitės vieną iš trijų važiavimo režimų (Pure, MySense arba Sport). Megane salone susikurkite tokią atmosferą, kokios pageidaujate. Pasirinkę režimą Pure važiuokite 100 % elektrine pavara iki 135 km/ val. greičiu. Pasirinkite režimą MySense, jei norite pasinaudoti visomis hibridinės sistemos galimybėmis. Sistema automatiškai prisitaikys prie vairavimo stiliaus. O režimas Sport leis važiuoti dar dinamiškiau ir patirti didesnį malonumą.
Renault E-Tech Plug-In Hybrid
aukštųjų technologijų pultas
Peržiūrėkite įkrovimo stotelių vietas žemėlapyje ir programuokite akumuliatoriaus įkrovimą tiesiog jutikliniame ekrane EASY LINK. Naudodamiesi individualizuojamu vairuotojo ekranu valdykite akumuliatoriaus įkrovos būseną, naudokitės novatoriškomis vairavimo pagalbos sistemomis ir peržiūrėkite navigacijos informaciją.
Renault E-Tech Plug-In Hybrid
įkrovimo kabeliai
Supaprastinkite įkrovimo procesą! Įkraukite Megane E-Tech Plug-in Hybrid, kur bebūtumėte: namie, darbe ar viešosiose įkrovimo stotelėse. Viešojoje įkrovimo stotelėje akumuliatorių įkrausite per 3 val. (16 A)*, o iš namų lizdo – per 5 val. (10 A).
* Įkrovimo stotelėms skirti kabeliai FLEXI-CHARGER ir WALLBOX yra papildoma įranga.

variklis

ĮKRAUNAMAS HIBRIDAS

Iš F1 nusižiūrėta technologija Megane E-Tech Plug-in Hybrid* suderina dviejų elektrinių ir vieno 1,6 l benzininio variklio veikimą. Todėl vairuodami patirsite nepamirštamą malonumą.
* Galima su ZEN ir aukštesniu įrangos variantu.
Renault E-Tech Plug-In Hybrid
Universalus hečbekas
Vairuokite automobilį be jokių suvaržymų dėl degalų sąnaudų: elektrine Megane E-Tech Plug-in Hybrid pavara įveiksite iki 50 km*, važiuodami mieste ir užmiestyje. Ir kasdien, ir per atostogas mėgaukitės laisve keliauti. Įjunkite elektrinę arba hibridinę pavarą ir keliaukite negalvodami apie likusį nuvažiuoti atstumą.
Renault E-Tech Plug-In Hybrid
Išskirtinis malonumas vairuoti
Sklandus, tylus važiavimas, labai greita reakcija ir dinamiškas įsibėgėjimas elektrine pavara pradedant važiuoti... Megane E-Tech Plug-in Hybrid apjungė inovacijas, daugiarežimę transmisiją ir naujos kartos hibridinę pavarą. 160 AG sistema užtikrins neprilygstamą malonumą vairuoti.
Renault E-Tech Plug-In Hybrid
Optimizuotos degalų sąnaudos
Naudojant technologiją E-Tech Plug-in Hybrid variklis visada paleidžiamas elektriniu režimu, o tai gerokai sumažina degalų sąnaudas ir išmetamo CO2 kiekį tiek važiuojant trumpus atstumus, tiek leidžiantis į tolimas keliones (iki 70 %*). Jei norite sutaupyti dar daugiau, pasinaudokite pavaros režimu „B“ – taip maksimaliai padidinsite rekuperuojamos energijos kiekį automobiliui lėtėjant ar jį stabdant.
WLTP (Worldwide Harmonized Light Vehicles Test Procedures): pagal naująjį protokolą gaunamas tikslesnis rezultatas, kuris yra artimesnis kasdien važinėjant gaunamoms reikšmėms nei pagal protokolą NEDC.
* Važiuojant mišriu ciklu pagal WLTP (laukiama galutinio patvirtinimo).

Atraskite panašius modelius
Similar models
Megane Grandtour
Similar models
Megane Grandtour E-Tech Plug-in Hybrid