Megane

R.S. Line

Parodykite savo sportišką charakterį
Megane R.S. Line – tai nauja šios automobilių linijos interpretacija, gundanti išskirtiniu sportišku charakteriu.

Išskirtinis dizainas ir įranga

Megane R.S.
Dizainas, atkeliavęs iš Renault SPORT pasaulio – tiek iš išorės...
F1 apvadas, buferis su trimačiu korio motyvu, lengvojo lydinio 17" ratlankiai MONTLHÉRY arba 18" ratlankiai MAGNY-COURS, aerodinaminis aptakas... Megane R.S. Line, įkvėptas Renault Sport modeliams būdingo stiliaus, gundo sportiška ir dinamiška išvaizda. Norite naujų potyrių?
Megane R.S
... tiek salone.
Norite pasijausti kaip automobilių lenktynininkas? Oda aptrauktas vairaratis su R.S. rombu, sportiniai aliuminio pedalai, sportinės sėdynės su pastiprintomis šoninėmis atramomis... Įsitaisykite sportiniame salone ir pasimėgaukite išskirtine patirtimi. Pasiruoškite startui!
Megane R.S.
Išskirtinė atmosfera salone
Juodos spalvos salono apdaila su raudonais elementais, prietaisų skydelis su anglies pluošto elementais, juodas stogas, iš aukštos kokybės medžiagų pagaminti „Alcantra®“ apmušalai su kontrastinga linija – Megane elegantiškas iki smulkiausių detalių.
Svetainėje pateiktos automobilių modelių ir jų priedų nuotraukos yra tik informacinio pobūdžio. Spalvos ir kai kurie vidaus ar išorės elementai gali skirtis nuo tikrų. Transporto priemonių techniniai parametrai, įranga, kaina ir techniniai duomenys, atsarginių dalių ir priedų kainos, taip pat techninės priežiūros kainos gali keistis. Svetainėje pateikiama informacija nėra komercinis pasiūlymas ar kvietimas sudaryti sutartį. Individualus susitarimas dėl transporto priemonės, atsarginių dalių ar priedų parametrų, techninių charakteristikų ir kainų, taip pat dėl pristatymo trukmės ir būdo išdėstytas sutartyje, sudaromoje su įgaliotaisiais partneriais.
Atraskite panašius modelius
Megane Grandtour
Megane Grandtour