TALISMAN Grandtour

Renault TALISMAN Grandtour

Išorės dizainas

Renault TALISMAN Grandtour

Įkūnyta elegancija

Automobilis RENAULT TALISMAN GRANDTOUR sukurtas apgaubti vairuotoją ir keleivius neįtikėtinu komfortu. Jis žavi tobulomis proporcijomis ir elegantiškomis linijomis.
Renault TALISMAN Grandtour

Įkūnyta elegancija

Automobilis RENAULT TALISMAN GRANDTOUR sukurtas apgaubti vairuotoją ir keleivius neįtikėtinu komfortu. Jis žavi tobulomis proporcijomis ir elegantiškomis linijomis. Išraiškingas automobilio priekis, iškilios variklio gaubto briaunos, išskirtinumo suteikianti šviesadiodžių žibintų forma bei aptakus stogas suteikia automobilio siluetui grakštumo ir veržlumo. Iškart atpažinsite akį traukiantį automobilį RENAULT TALISMAN GRANDTOUR.
Renault TALISMAN Grandtour

Ypatingai daug erdvės keleiviams ir bagažui

Savaitgalio išvykos ar atostogų kelionės su erdvia RENAULT TALISMAN GRANDTOUR bagažine – lengviau nebūna. Patogiai prieinamoje bagažinėje su žemu slenksčiu ir lygiomis grindimis lengvai sutalpinsite visos šeimos bagažą. Tiesiog mostelkite koja po užpakaliniu buferiu ir elektrinis valdymo įtaisas atidarys bagažinę. Jūsų laukia įspūdingos akimirkos

Vidaus dizainas

Renault TALISMAN Grandtour

Atraskite jo erdvų ir patogų saloną

Naujojo RENAULT TALISMAN GRANDTOUR salonas – iki šiol nematyta judėjimo laisvė. Pajuskite išskirtinį komfortą. Įvertinkite jo talpumą.
Renault TALISMAN Grandtour

Komfortas, praktiškumas, malonumas vairuoti? Dabar jums nebereikia rinktis.

Mėgaukitės automobilio RENAULT TALISMAN GRANDTOUR salono erdvumu. Nepaprastai erdviame salone galėsite atsipalaiduoti ir pailsėti nuo kasdienių rūpesčių. Įvairiai reguliuojamos, vėdinamos, šildomos ar masažuojančios sėdynės kiekvieną kelionę pavers tikru malonumu. Su įranga Multi-Sense galėsite pasirinkti norimą vairavimo stilių, o dėl elektra reguliuojamo amortizatorių standumo ir įrangos 4Control važiuosite itin sklandžiai, patogiai ir saugiai.
Renault TALISMAN Grandtour

Su įranga MULTI-SENSE pasirinkite automobilio vairavimo stilių

Сomfort, Sport, Eko, Neutralų ar asmeninį. Pasirinkite vieną iš penkių įrangos MULTI-SENSE siūlomų važiavimo režimų. Centriniame valdymo pulte esančiu jungikliu galima greit keisti vairavimo režimą nuo sportiškiausio iki patogiausio ir kaskart patirti jaudinančių akimirkų.

Renault TALISMAN Grandtour INITIALE PARIS

Renault TALISMAN Grandtour INITIALE PARIS

Elegantiškas ir erdvus RENAULT TALISMAN GRANDTOUR INITIALE PARIS – išskirtinis šio automobilio variantas. Patirkite ypatingą vairavimo malonumą ir mėgaukitės turtinga įranga.

Jūsų saviraiškai

19" skersmens juodi lengvojo lydinio ratlankiai, ypatinga kėbulo spalva Amethyste, chromuotos išorės apdailos detalės, originalios išvaizdos priekiniai žibintai. Visa tai byloja apie tvirtą automobilio būdą ir šiuolaikišką jo dvasią. Unikalią jo išvaizdą pabrėžia elegantiškos ir darnios kėbulo linijos.

Pajuskite verslo klasės komfortą

Kuriant automobilio RENAULT TALISMAN GRANDTOUR INITIALE PARIS saloną, ypatingas dėmesys buvo skiriamas detalėms – jos parinktos itin kruopščiai, taip pat ir medžiagoms – pasirinktos tik pačios geriausios. Rafinuoto stiliaus odiniais apmušalais Nappa aptrauktos šildomos priekinės sėdynės su masažavimo ir vėdinimo funkcijomis užtikrina neprilygstamą patogumą. Naudodamiesi automobilio valdymo sistema MULTI-SENSE, kuri į darnią visumą sujungia įvairiais technologijas – įrangą 4CONTROL, elektra valdomus amortizatorius ir automatinę pavarų dėžę su dviguba sankaba EDC, nustatysite automobilio valdymą pagal savo norus ir nuotaiką.

Ypatinga kokybė reikliesiems

Susigundykite ypatingu automobilio variantu INITIALE PARIS, kuriame atsispindi ilgametė kompanijos RENAULT patirtis ir išmanymas – jis buvo kuriamas tam, kad vairuotojui ir keleiviams suteiktų kuo daugiau malonumo.

Variantai ir įranga

Atraskite panašius modelius

Similar models

KOLEOS

NUO 28 290
Similar models

Naująjį ESPACE

NUO 39 434 €
Similar models

Naująjį TALISMAN

NUO 27 697 €