TALISMAN

Renault TALISMAN

Išorės dizainas

Optimali aerodinamika

Valdomos oro sklendės, oro srautų valdymas variklio skyriuje, oro užsklanda, kėbulo karteris ir t.t. – visi šie elementai buvo sukurti taip, kad būtų pasiektas optimalus automobilio RENAULT TALISMAN aerodinamiškumas ir našumas .

Vidaus dizainas

Pajuskite išskirtinį sėdynių komfortą

Kasdienių kelionių metu mėgaukitės ypatingai patogiu salonu.

Įranga

Renault TALISMAN

4CONTROL: 4 ratų valdymo įranga

Mėgaukitės įrangos 4CONTROL teikiamu veržliu važiavimu ir stabilumu kelyje.
Renault TALISMAN

Pažangios funkcijos

Pasinaudokite daugybe įvairiausių funkcijų.
Renault TALISMAN

Įranga Visio system

Aprūpinta ant priekinio lango įtaisyta vaizdo kamera, įranga Visio system, tarytum pilotas, padeda vairuotojui važiuoti dar saugiau ir patogiau .

Variantai ir įranga


Susipažinkite su RENAULT TALISMAN Initiale Paris

Renault TALISMAN

Tavo saviraiškai

Elegantiškas ir erdvus automobilis RENAULT TALISMAN Initiale Paris puikiai valdomas. 19 '' juodi lengvojo lydinio ratlankiai ir chromuoti išorės apdailos elementai pabrėžia grakštų jo siluetą. Automobilis RENAULT TALISMAN Initiale Paris išsiskiria originaliais žibintais. Jie kalba apie tvirtą automobilio būdą ir šiuolaikišką jo dvasią.
Renault TALISMAN

Verslo klasės komfortas

Atraskite unikalią estetiką ir išskirtinį patogumą. Įvertinkite garso izoliacija ir kruopščią apdailą. Kuriant automobilio RENAULT TALISMAN Initiale Paris saloną, ypatingas dėmesys buvo skiriamas detalėms – jos parinktos itin kruopščiai, taip pat ir medžiagoms – pasirinktos tik pačios geriausios. Rafinuoto stiliaus odiniais apmušalais Nappa aptrauktos šildomos priekinės sėdynės su masažavimo ir vėdinimo funkcijomis užtikrina neprilygstamą patogumą. Naudodamiesi automobilio valdymo sistema MULTI-SENSE, kuri į darnią visumą sujungia įvairiais technologijas – įrangą 4CONTROL, elektra valdomus amortizatorius ir automatinę pavarų dėžę su dviguba sankaba EDC, nustatysite automobilio valdymą pagal savo norus ir nuotaiką.
Renault TALISMAN

Ypatinga kokybė reikliesiems

Susigundykite ypatingu automobilio variantu INITIALE PARIS, kuriame atsispindi ilgametė kompanijos RENAULT patirtis ir išmanymas – jis buvo kuriamas tam, kad vairuotojui ir keleiviams suteiktų kuo daugiau malonumo. Šį automobilį atpažinsite iš ypatingos „Violetinio ametisto“ kėbulo spalvos ir ypatingai kruopščiai apgalvotų detalių.

Atraskite panašius modelius

Similar models

KOLEOS

NUO 28 290
Similar models

Naująjį ESPACE

NUO 39 434 €
Similar models

Naująjį TALISMAN Grandtour

NUO 28 677 €