Ilgis, aukštis, plotis... Išsami informacija apie matmenis.

Išsami informacija: Ar Zoe E-Tech electric tilps jūsų garaže?

elektrifikuojanti patirtis
Varikliai R135
varikliai R135

Variklis R135

Zoe E-Tech electric su nauju elektriniu 100 kW varikliu suteikia dar daugiau malonumo ir įspūdžių! 135 AG ir 245 Nm sukimo momentas leidžia pasinaudoti patobulintomis ypatybėmis, užtikrinančiomis dar didesnį universalumą ir komfortą, ypač greitkeliuose.



B režimas
B režimas – naujas vairavimo mieste režimas

Pamirškite mechanines pavarų perjungimo svirtis! Su elektronine pavarų svirtimi „e-Shifter“ užtenka paprasto impulso norint perjungti iš B į D režimą ir atvirkščiai arba įjungti atbulinės eigos pavarą. Pasirinktas važiavimo režimas rodomas valdymo pulte ir skaitmeniniame 10" ekrane su indikatoriais ir ciferblatais. Stovėjimo režimo naudoti nereikia, Zoe E-Tech electric pats sustos, kai bus išjungtas variklis.
Elektroninė pavarų perjungimo svirtis „e-Shifter“
elektroninė pavarų perjungimo svirtis „e-Shifter“

Važiavimo režimą perjunkite vienu judesiu. Pamirškite mechanines pavarų svirtis! Su elektronine pavarų svirtimi „e-Shifter“ užtenka paprasto impulso norint perjungti iš B į D režimą ir atvirkščiai arba įjungti atbulinės eigos pavarą. Pasirinktas važiavimo režimas rodomas valdymo pulte ir skaitmeniniame 10" ekrane su indikatoriais ir ciferblatais. Stovėjimo režimo naudoti nereikia, Zoe E-Tech electric pats sustos, kai bus išjungtas variklis.

išsami specifikacija
Svetainėje pateiktos automobilių modelių ir jų priedų nuotraukos yra tik informacinio pobūdžio. Spalvos ir kai kurie vidaus ar išorės elementai gali skirtis nuo tikrų. Transporto priemonių techniniai parametrai, įranga, kaina ir techniniai duomenys, atsarginių dalių ir priedų kainos, taip pat techninės priežiūros kainos gali keistis. Svetainėje pateikiama informacija nėra komercinis pasiūlymas ar kvietimas sudaryti sutartį. Individualus susitarimas dėl transporto priemonės, atsarginių dalių ar priedų parametrų, techninių charakteristikų ir kainų, taip pat dėl pristatymo trukmės ir būdo išdėstytas sutartyje, sudaromoje su įgaliotaisiais partneriais.
Atraskite panašius modelius
Clio E-Tech full hybrid
Clio E-Tech full hybrid
Captur E-Tech plug-in hybrid
Captur E-Tech full hybrid