Zoe E-Tech electric

Renault Zoe E-Tech electric
ELEKTRIFIKUOJANTIS DIZAINAS
Renault Zoe E-Tech electric traukia akį dėl ekspresyvios išvaizdos, glotnių linijų ir C raidės formos šviesadiodžių žibintų. Susipažinkite su nauja išskirtine Zoe ypatybe: radiatoriaus grotelėmis su auksiniais elementais, auksiniais rūko žibintų apvadais ir 17 colių lengvojo lydinio ratlankiais su auksinėmis detalėmis.
Renault Zoe E-Tech electric
Žibintai FULL LED
Renault markės automobiliams būdinga C raidės formos šviesadiodžių žibintų linija Zoe E-Tech electric suteikia neprilygstamo išraiškingumo. Mėgaukitės išskirtinai geru matomumu dėl 100% šviesadiodžių priekinių ir užpakalinių žibintų.
Renault Zoe E-Tech
17" lengvojo lydinio ratlankiai
Su deimantiniu blizgesiu sukuria dar dinamiškesnę išvaizdą.
Renault Zoe E-Tech electric
Multimedijos sistema EASY LINK
Tiesiog prijunkite išmanųjį telefoną ir 9,3" jutikliniame ekrane džiaukitės visu multimedijos pasauliu, praturtintu specialiomis elektromobilio funkcijomis.
Renault Zoe E-Tech electric
Skaitmeninis 10" ekranas su indikatoriais ir ciferblatais
Sužinokite, kaip Zoe E-Tech electric valdyti naudoti navigacijos sistemą 10" ekrane su indikatoriais ir ciferblatais.
Renault Zoe E-Tech electric
Antrinės žaliavos
Zoe E-Tech electric pradedamos naudoti 100 % antrinės žaliavos. Prietaisų skydelio vidurinės juostos danga salone sukuria komfortišką ir šiltą atmosferą.

Vairuoti elektromobilį labai paprasta!

Planuojate kelionę? Nuvažiuojamas atstumas, įkrovimas, maršrutas... Mėgaukitės laisve!
NUVAŽIUOJAMAS ATSTUMAS
Iki 386 km (WLTP*)
52 kWh talpos Zoe E-Tech electric akumuliatorius leis nuvažiuoti iki 386 km atstumą (WLTP*).
ĮKROVIMAS
Miesto automobilis su universalia įkrovimo jungtimi
Namie, mieste, prie prekybos centro ar magistralėje – įkraukite Zoe E-Tech electric bet kur, bet kokiomis aplinkybėmis.

WALLBOX (7,4 kW): daugiau nei 300 km nuvažiuojamo atstumo per 8 valandas*

Viešoji įkrovimo stotelė (11 kW): 120 km nuvažiuojamo atstumo per 2 valandas*

Viešoji įkrovimo stotelė (22 kW): 120 km nuvažiuojamo atstumo per 1 valandą*

Sparčiojo įkrovimo stotelė su nuolatine srove (50 kW): 150 km nuvažiuojamo atstumo per 30 minučių*
INTERNETINĖS PASLAUGOS

INTERNETINĖS PASLAUGOS

Supaprastinkite kasdienius darbus
Supaprastinkite savo keliones naudodamiesi mūsų internetinėmis paslaugomis.

Naudokitės įvairiomis internetinėmis Zoe E-Tech electric paslaugomis per multimedijos sistemą Easy Link. Taip pat galite iš anksto nustatyti Zoe E-Tech electric salono šilumos lygį arba suplanuoti įkrovimo vietas ir kelionę.

Elektrifikuojanti patirtis

Praktiškumas ir efektyvumas – mūsų specialistai kiekvieną detalę sukūrė taip, kad Zoe E-Tech electric būtų šiuolaikiškumo ir novatoriškumo įsikūnijimas.
Renault Zoe E-Tech electric
Variklis R135 (100 kW)
Naujas 135 AG elektrinis variklis – patirkite dinamišką važiavimą be triukšmo ir vibracijos!
Renault Zoe E-Tech electric
B MODE – naujas vairavimo mieste režimas
Režimas B MODE leidžia kontroliuoti elektros energijos rekuperavimo galią, todėl vairuoti ir manevruoti mieste dar patogiau.
Renault Zoe E-Tech electric
Vairavimo pagalbos ir saugumo sistemos
Pajauskite aukštą komforto ir saugumo lygį bet kokioje situacijoje. Zoe E-Tech electric įdiegta daug vairavimo pagalbos sistemų, ne tik padidinančių saugumo jausmą, bet ir padedančių manevruoti.

*WLTP (Worldwide Harmonized Light Vehicles Test Procedure) – standartinis ciklas: 57 % miesto keliais, 25 % priemiestyje, 18 % plentu; taikoma Zoe E-Tech electric variantui LIFE su 15 colių lengvojo lydinio ratlankiais. Varianto LIFE R110 nuvažiuojamas atstumas. Nuvažiuojamas atstumas ir įkrovimo laikas nustatyti remiantis WLTP ciklo matavimais, taip pat techniniais reikalavimais, keliamais Europos Parlamento standarte EB 715/2007 su pataisomis EB 692/2008. Konkrečios transporto priemonės nuvažiuojamas atstumas realiomis sąlygomis gali skirtis nuo matavimo rezultatų, nes tam įtakos turi tokie veiksniai kaip akumuliatoriaus įkrovimo būdas, akumuliatoriaus amžius, temperatūra, kelio dangos paviršius, padangų slėgis, automobilio svoris, automobilio techninė būklė, vairavimo stilius, kelio sąlygos (intensyvus eismas, kelio paviršiaus būklė ir kt.).

Svetainėje pateiktos automobilių modelių ir jų priedų nuotraukos yra tik informacinio pobūdžio. Spalvos ir kai kurie vidaus ar išorės elementai gali skirtis nuo tikrų. Transporto priemonių techniniai parametrai, įranga, kaina ir techniniai duomenys, atsarginių dalių ir priedų kainos, taip pat techninės priežiūros kainos gali keistis. Svetainėje pateikiama informacija nėra komercinis pasiūlymas ar kvietimas sudaryti sutartį. Individualus susitarimas dėl transporto priemonės, atsarginių dalių ar priedų parametrų, techninių charakteristikų ir kainų, taip pat dėl pristatymo trukmės ir būdo išdėstytas sutartyje, sudaromoje su įgaliotaisiais partneriais.

Atraskite panašius modelius
Clio E-Tech full hybrid
Clio E-Tech full hybrid
Captur E-Tech plug-in hybrid
Captur E-Tech full hybrid