Naujasis ZOE

Viena įkrova - iki 395 km *

Ypatinga kaina
nuo 22 900 €**

Renault ZOE

Nuo

22 900 €**

** Įskaitant iki 5 000 € valstybės paramą (1 000 € už sunaikintą seną automobilį).
Ypatinga ZOE kaina 28 100 €.
Sužinokite daugiau

ELEKTRIFIKUOJANTIS DIZAINAS

Miesto automobilis, elektrifikuojantis kasdienius darbus
Šiuolaikiškas ir dinamiškas dizainas, ryškus kėbulo linijų charakteris, švari energija... Naujasis ZOE pabrėš jūsų individualumą ir taps nepakeičiamu pagalbininku kasdieniame gyvenime. Mėgaukitės elektrinėmis spalvomis!
Renault ZOE phares, signature lumineuse C-shape

Žibintai FULL LED

RENAULT markės automobiliams būdinga C raidės formos šviesadiodžių žibintų linija naujajam ZOE suteikia neprilygstamo išraiškingumo. Mėgaukitės išskirtinai geru matomumu dėl 100 % šviesadiodžių priekinių ir užpakalinių žibintų.
Renault ZOE Jantes aluminium 17''

17" lengvojo lydinio ratlankiai

su deimantiniu blizgesiu sukuria dar dinamiškesnę išvaizdą.
Renault ZOE

Multimedijos sistema EASY LINK

Tiesiog prijunkite išmanųjį telefoną ir 9,3" jutikliniame ekrane džiaukitės visu multimedijos pasauliu, praturtintu specialiomis elektromobilio funkcijomis.
Renault ZOE

Skaitmeninis 10" ekranas su indikatoriais ir ciferblatais

Sužinokite, kaip naujajame ZOE valdyti naudoti navigacijos sistemą 10" ekrane su indikatoriais ir ciferblatais.
Renault ZOE

Antrinės žaliavos

Naujajame ZOE pradedamos naudoti 100 % antrinės žaliavos. Prietaisų skydelio vidurinės juostos danga salone sukuria komfortišką ir šiltą atmosferą.

Vairuoti elektromobilį labai paprasta!

Planuojate kelionę? Suplanuokite visas kelionės detales naudodamiesi programa MY RENAULT. Nuvažiuojamas atstumas, įkrovimas, maršrutas... Mėgaukitės laisve!

NUVAŽIUOJAMAS ATSTUMAS

Iki 395 km (WLTP*)

52 kWh talpos naujojo ZOE akumuliatorius leis nuvažiuoti iki 395 km atstumą (WLTP*).

ĮKROVIMAS

Miesto automobilis su universalia įkrovimo jungtimi

Namie, mieste, prie prekybos centro ar magistralėje – įkraukite ZOE bet kur, bet kokiomis aplinkybėmis.

WALLBOX (7,4 kW): daugiau nei 300 km nuvažiuojamo atstumo per 8 valandas*

Viešoji įkrovimo stotelė (11 kW): 120 km nuvažiuojamo atstumo per 2 valandas*

Viešoji įkrovimo stotelė (22 kW): 120 km nuvažiuojamo atstumo per 1 valandą*

Sparčiojo įkrovimo stotelė su nuolatine srove (50 kW): 150 km nuvažiuojamo atstumo per 30 minučių*

INTERNETINĖS PASLAUGOS

INTERNETINĖS PASLAUGOS

Supaprastinkite kasdienius darbus


Supaprastinkite savo keliones naudodamiesi mūsų internetinėmis paslaugomis.

Naudokitės įvairiomis internetinėmis naujojo ZOE paslaugomis per multimedijos sistemą EASY LINK arba nuotoliniu būdu, per mobiliąją programą MY RENAULT. Taip pat galite iš anksto nustatyti naujojo ZOE salono šilumos lygį arba suplanuoti įkrovimo vietas ir kelionę.

Elektrifikuojanti patirtis

Praktiškumas ir efektyvumas – mūsų specialistai kiekvieną detalę sukūrė taip, kad naujasis ZOE būtų šiuolaikiškumo ir novatoriškumo įsikūnijimas.
Renault ZOE

Variklis R135 (100 kW)

Naujas 135 AG elektrinis variklis – patirkite dinamišką važiavimą be triukšmo ir vibracijos!
Renault ZOE

B MODE – naujas vairavimo mieste režimas

Režimas B MODE leidžia kontroliuoti elektros energijos rekuperavimo galią, todėl vairuoti ir manevruoti mieste dar patogiau.
Renault ZOE

Vairavimo pagalbos ir saugumo sistemos

Pajauskite aukštą komforto ir saugumo lygį bet kokioje situacijoje. Naujajame ZOE įdiegta daug vairavimo pagalbos sistemų, ne tik padidinančių saugumo jausmą, bet ir padedančių manevruoti.

VARIANTAI

Išsirinkite sau tinkamiausią naujojo ZOE variantą

* WLTP (Worldwide Harmonized Light Vehicles Test Procedure) – standartinis ciklas: 57 % miesto keliais, 25 % priemiestyje, 18 % plentu; taikoma naujojo ZOE variantui LIFE su 15 colių lengvojo lydinio ratlankiais.
Varianto LIFE R110 nuvažiuojamas atstumas. Nuvažiuojamas atstumas ir įkrovimo laikas nustatyti remiantis WLTP ciklo matavimais, taip pat techniniais reikalavimais, keliamais Europos Parlamento standarte EB 715/2007 su pataisomis EB 692/2008. Konkrečios transporto priemonės nuvažiuojamas atstumas realiomis sąlygomis gali skirtis nuo matavimo rezultatų, nes tam įtakos turi tokie veiksniai kaip akumuliatoriaus įkrovimo būdas, akumuliatoriaus amžius, temperatūra, kelio dangos paviršius, padangų slėgis, automobilio svoris, automobilio techninė būklė, vairavimo stilius, kelio sąlygos (intensyvus eismas, kelio paviršiaus būklė ir kt.).
Svetainėje pateiktos automobilių modelių ir jų priedų nuotraukos yra tik informacinio pobūdžio. Spalvos ir kai kurie vidaus ar išorės elementai gali skirtis nuo tikrų. Transporto priemonių techniniai parametrai, įranga, kaina ir techniniai duomenys, atsarginių dalių ir priedų kainos, taip pat techninės priežiūros kainos gali keistis. Svetainėje pateikiama informacija nėra komercinis pasiūlymas ar kvietimas sudaryti sutartį. Individualus susitarimas dėl transporto priemonės, atsarginių dalių ar priedų parametrų, techninių charakteristikų ir kainų, taip pat dėl pristatymo trukmės ir būdo išdėstytas sutartyje, sudaromoje su įgaliotaisiais partneriais.