Renault Zoe E-Tech electric

su naująja programa Renault Connect būsite dar mobilesni.

Multimedijos sistema EASY LINK su iki 9,3" įstrižainės ekranu
Tikras išmanusis automobilinis kompiuteris su intuityvia multimedijos sistema Easy Link leis maksimaliai paprastai valdyti visas automobilio funkcijas.

Įjunkite navigacijos sistemą, saugiai skambinkite per BLUETOOTH, klausykitės mėgstamų radijo stočių ir naudokitės išmaniojo telefono programomis tiesiog automobilio ekrane, suderinamame su ANDROID AUTO™ ir APPLE CARPLAY™.
Navigacija jūsų pageidavimų ritmu
Navigacija ekrane Easy Link tiesiogiai susieta su TOM TOM* paslaugomis ir realiuoju laiku pateikia įvairios informacijos, pavyzdžiui, apie padėtį kelyje, pavojingas zonas, orus, netoliese esančias laisvas įkrovimo stoteles...

Kyla abejonių dėl paskirties vietos adreso? Norint ieškoti GOOGLE adresų, užtenka dviejų trijų raktinių žodžių.* Paprasta ir efektyvu kaip GOOGLE žemėlapiuose!

* Internetinės paslaugos, teikiamos trejus metus nuo automobilio įsigijimo, įskaičiuotos į automobilio kainą.
Keliaukite su naujausiais žemėlapiais
Važiuokite saugiai: internetinės paslaugos įtrauktos automobilio kainą trejus metus nuo automobilio įsigijimo.
 
Be to, pasirinktos šalies žemėlapiai atnaujinami automatiškai. Jums nieko nereikės daryti! 

Kitų Europos šalių žemėlapius atnaujinti arba pasirinktą šalį pakeisti galite parduotuvėje Renault Connect.
Svetainėje pateiktos automobilių modelių ir jų priedų nuotraukos yra tik informacinio pobūdžio. Spalvos ir kai kurie vidaus ar išorės elementai gali skirtis nuo tikrų. Transporto priemonių techniniai parametrai, įranga, kaina ir techniniai duomenys, atsarginių dalių ir priedų kainos, taip pat techninės priežiūros kainos gali keistis. Svetainėje pateikiama informacija nėra komercinis pasiūlymas ar kvietimas sudaryti sutartį. Individualus susitarimas dėl transporto priemonės, atsarginių dalių ar priedų parametrų, techninių charakteristikų ir kainų, taip pat dėl pristatymo trukmės ir būdo išdėstytas sutartyje, sudaromoje su įgaliotaisiais partneriais.
atraskite panašius modelius
Clio E-Tech full hybrid
Clio E-Tech full hybrid
Captur E-Tech plug-in hybrid
Captur E-Tech full hybrid