Renault Zoe E-Tech electric

Nuvažiuojamas atstumas, akumuliatorius ir įkrovimas

Akumuliatorius E.V. 50
Su 52 kWh talpos Zoe E-Tech electric akumuliatoriumi vienu įkrovimu galima nuvažiuoti iki 386 km atstumą (WLTP*).
* WLTP (Worldwide Harmonized Light Vehicles Test Procedure) – standartinis ciklas: 57 % miesto keliais, 25 % priemiestyje, 18 % plentu; taikoma Zoe E-Tech electric variantui LIFE su 15 colių lengvojo lydinio ratlankiais.

Tikrasis nuvažiuojamas atstumas priklauso nuo įvairių veiksnių:
Renault Zoe E-Tech electric
Greitis
Kuo didesnis greitis, tuo daugiau energijos reikia jam palaikyti.
Renault Zoe E-Tech electric
Vairavimo stilius
Norėdami padidinti nuvažiuojamą atstumą naudokite technologijas E-Tech, pavyzdžiui, delsos ar rekuperacinio stabdymo funkcijas.
Renault Zoe E-Tech electric
Vietovė
Važiavimas į kalną padidina elektros energijos sąnaudas ir sumažina nuvažiuojamą atstumą. O važiuojant žemyn vyksta energijos rekuperacija.
Renault Zoe E-Tech electric
Klimato sąlygos
Paprastai akumuliatoriaus E.V. 50 užtenka nuvažiuoti iki 386 km vasarą ir iki 250 km žiemą.

Įkraukite Zoe E-Tech electric

Namie
Namie
Namie greitai įkrauti Zoe E-Tech electric galima naudojant įkrovimo stotelę WALLBOX*, kurios galia 7,4 kW. Prijungus prie automobilio laidą su 2 tipo kištuku, akumuliatorius nuo 0 iki 100 % įkraunamas maždaug per 9 valandas ir 25 minutes.

* Akumuliatoriaus įkrovimo stotelę WALLBOX įrengti gali tik įgaliotas elektrikas.
Darbe
Darbe
Vis daugiau įmonių darbuotojams įrengia elektromobilių įkrovimo stoteles. Įkraukite Zoe E-Tech electric būdami darbe!
Viešųjų įkrovimo stotelių tinkle
Viešųjų įkrovimo stotelių tinkle
Naudojant integruotą įkrovimo įrangą CAMÉLÉON™ akumuliatorių iki 100 % galima įkrauti per 3 valandas 22 kW galios įkrovimo stotelėse, kurios įrengtos prekybos centruose, automobilių stovėjimo aikštelėse miesto centre ar valstybiniuose keliuose.
Kelyje
Kelyje
Savaitgalis? Nešvaistykite laiko! Naudodami naują nuolatinės srovės įkrovimo įrangą įkraukite akumuliatorių sparčiojo įkrovimo stotelėse. Įkrovus 30 minučių Zoe E-Tech electric nuvažiuos iki 150 km (tai priklauso nuo kelio sąlygų). Pats laikas išgerti kavos!

Įkrovimo etapų planavimas ir kontrolė

Naudojant internetines paslaugas Renault Connect ir Zoe E-Tech electric jungtį COMBO CCS įkrovimą planuoti labai paprasta.
Renault Zoe E-Tech electric
Valdykite transporto priemonę nuotoliniu būdu
Sudarytą maršrutą galėsite peržiūrėti Zoe E-Tech electric 9,3" multimedijos ekrane.
Renault Zoe E-Tech electric
Naudokite daugiafunkcį įkrovimo režimą
Naudodami jungtį COMBO CCS, esančią už Renault logotipo ant Zoe E-Tech electric radiatoriaus grotelių, galėsite prijungti bet kokią įkrovimo įrangą visoje Europoje.
Renault Zoe E-Tech electric
Su mumis bet kokia kelionė bus paprasta
Peržiūrėkite nuvažiuojamą atstumą, raskite įkrovimo stoteles, sukurkite maršrutą ir pasileiskite mėgstamą muziką. Naudokitės iki smulkmenų apgalvotos sistemos Renault Easy Link privalumais, palengvinančiais kelionę.
Zoe E-Tech electric traukos akumuliatoriai
Įsygydami Zoe E-Tech electric įsigyjate traukos akumuliatorių, kuriam taikoma 8 metų arba 160 000 km (žiūrint, kas bus pirmiau) garantija, be to, garantuojama, kad jo talpa sieks bent 66 % pradinės talpos.

Zoe E-Tech electric įdiegtos interaktyvios ir paprastos naudoti technologijos, suteikiančios žinių, kaip padidinti nuvažiuojamą atstumą.

Pailginkite akumuliatoriaus naudojimo laiką

Ekonometras
Ekonometras, įrengtas dešinėje nuo 10" ekrano su indikatoriais ir ciferblatais, informuoja apie energijos sąnaudas arba rekuperaciją. Kontroliuokite sąnaudas realiuoju laiku, kad padidintumėte nuvažiuojamą atstumą.
Režimas ECO
Režimas ECO – tai funkcija, optimizuojanti energijos sąnaudas. Ji reguliuoja įvairios automobilio įrangos (šildymo sistemos, kondicionieriaus, vairo hidraulinio stiprintuvo ir kt.) darbą, taip pat kai kuriuos su vairavimu susijusius veiksmus.
Išankstinis automobilio salono temperatūros nustatymas
Iš anksto sušildę arba atvėsinę Zoe E-Tech electric saloną padidinsite nuvažiuojamą atstumą. Kai automobilis prijungtas prie įkrovimo įrangos, naudojant Easy Link galima nuotoliniu būdu užprogramuoti, kad salonas sušiltų arba būtų kondicionuojamas ir temperatūra jame pasiektų 21 °C.
Svetainėje pateiktos automobilių modelių ir jų priedų nuotraukos yra tik informacinio pobūdžio. Spalvos ir kai kurie vidaus ar išorės elementai gali skirtis nuo tikrų. Transporto priemonių techniniai parametrai, įranga, kaina ir techniniai duomenys, atsarginių dalių ir priedų kainos, taip pat techninės priežiūros kainos gali keistis. Svetainėje pateikiama informacija nėra komercinis pasiūlymas ar kvietimas sudaryti sutartį. Individualus susitarimas dėl transporto priemonės, atsarginių dalių ar priedų parametrų, techninių charakteristikų ir kainų, taip pat dėl pristatymo trukmės ir būdo išdėstytas sutartyje, sudaromoje su įgaliotaisiais partneriais.
Atraskite panašius modelius
Clio E-Tech full hybrid
Clio E-Tech full hybrid
Captur E-Tech plug-in hybrid
Captur E-Tech full hybrid
Clio
Clio