Austral saugumas

32 pažangios vairavimo pagalbos sistemos

RENAULT AUSTRAL

vairavimo pagalbos sistemos

Renault Austral
sistema ACTIVE DRIVER ASSIST
Sistema reguliuoja greitį atsižvelgdama į konkrečią kelio atkarpą (žiedinė sankryža, vingis), išlaikydama saugų atstumą iki kito juostos viduryje esančio automobilio. Kai tik priekyje važiuojantis automobilis sustos, jūsų hibridas AUSTRAL taip pat sustos, o eismui atsinaujinus automobilis automatiškai pajudės.
Renault Austral
9,3 colio HEAD-UP ekranas
Naujajame RENAULT AUSTRAL gali būti įrengtas didelis HEAD-UP ekranas, kuriame neatitraukdami akių nuo kelio matysite svarbiausią informaciją, taip pat svarbius įspėjimus ir nurodymus.
taip pat

automobilio statymo pagalbos sistemos

Renault Austral
360° 3D kamera
4 kameros, rodančios automobilio aplinką 360° kampu, padės patogiai manevruoti.
taip pat

saugumas

Renault Austral
LED matrix vision
Matricinių priekinių žibintų sistema leidžia pritemdyti kai kuriuos šviesos diodų segmentus, kad nebūtų akinami priešpriešiais važiuojančių transporto priemonių vairuotojai. Kadangi išjungiami tik kai kurie šviesos diodai, likusieji užtikrina optimalų matomumą bet kokiomis sąlygomis. Sistema sąveikauja su kamera, esančia priekinio stiklo viršuje.
taip pat
Renault Austral
nematomų zonų stebėjimo sistema (BSW)
Ši sistema, veikianti važiuojant didesniu nei 15 km/val. greičiu, šviesadiodžiais signalais įspėja apie automobilius, esančius vairuotojui nematomoje zonoje.
Renault Austral
įspėjimo apie išvažiavimą iš eismo juostos sistema (LDW)
Naudodama kamerą, įrengtą šalia priekinio stiklo, už salono veidrodėlio, sistema įspėja vairuotoją apie netyčinį ištisinės arba punktyrinės eismo juostą žyminčios linijos kirtimą.
Renault Austral
perspėjimo apie greičio viršijimą sistema su kelio ženklų atpažinimo funkcija (OSP / TSR)
Sistema praneša apie greičio ribojimą ir įspėja apie viršijamą greitį, taip pat siūlo pakeisti greičio reguliatoriaus nustatymus. Be to, sistema atpažįsta ir kitus kelio ženklus, pavyzdžiui, draudžiančius lenkti.
Renault Austral
kelio ženklų atpažinimo sistema (TSR)
Prietaisų skydelyje rodoma informacija apie ribojamą greitį. Šią informaciją nuo kelio ženklų nuskaito speciali kamera.
Renault Austral
automatinė stabdymo pagalbos sistema su pėsčiųjų ir dviratininkų aptikimo funkcija (AEBS)
Sistema aptinka kelyje esančius automobilius, dviratininkus ir pėsčiuosius, o jiems staigiai artėjant sustabdo automobilį. Važiuoti mieste dar niekad nebuvo taip saugu. Sistema veikia ir dieną, ir naktį.
Renault Austral
aktyvioji avarinio stabdymo sistema su pagalbos atliekant posūkį funkcija (AEBS)
Atliekant posūkį į kairę, sistema apskaičiuoja atstumą tarp naujojo RENAULT AUSTRAL ir iš priekio važiuojančio automobilio ir įspėja vairuotoją apie susidūrimo riziką. Vairuotojas gali sureaguoti ir pristabdyti automobilį, tačiau jei sistema mato, kad susidūrimo rizika išlieka, ji padidina stabdymą. Jei vairuotojas nereaguoja, sistema automatiškai aktyvuoja stabdžius.
Renault Austral
avarinio stabdymo sistema važiuojant atbuline eiga (R-AEB)
Važiuodamas atbuline pavara automobilis automatiškai sustabdomas, jei jo gale atsiranda kliūtis.
Renault Austral
išvažiavimo iš stovėjimo vietos atbuline eiga signalas
Sistema įspėja, jei išvažiuojant iš stovėjimo vietos prie automobilio artėja kliūtis iš šono.
Renault Austral
eismo juostos palaikymo sistema (LKA)
Ši sistema, veikianti važiuojant 70–160 km/val. greičiu, koreguoja važiavimo trajektoriją, neleisdama automobiliui kirsti eismo juostą žyminčios ištisinės arba punktyrinės linijos, jei nebuvo parodytas posūkio signalas.
Renault Austral
avarinė eismo juostos palaikymo sistema (ELKA)
Ši sistema, veikianti važiuojant 70–160 km/val. greičiu, koreguoja važiavimo trajektoriją, neleisdama automobiliui kirsti eismo juostą žyminčios ištisinės arba punktyrinės linijos, jei nebuvo parodytas posūkio signalas. Sistema aptinka automobilius, važiuojančius ta pačia ar priešinga kryptimi, taip pat kelio kraštą, net jei jis nepažymėtas linija.
Renault Austral
saugaus išlipimo funkcija (OSE)
Automobilis įspėja keleivius, jei atidaryti duris yra pavojinga.
Renault Austral
automatinio žibintų perjungimo iš tolimųjų iš artimąsias šviesas funkcija (AHL)
Kamera, įrengta viršutinėje priekinio stiklo dalyje, analizuoja šviesos srautus, kurie priklauso nuo apšvietimo lygio ir sąlygų kelyje, ir automatiškai perjunginėja šviesas.
Renault Austral
LED adaptive vision (su integruotais rūko žibintais)
Sistema automatiškai reguliuoja šviesos srautą, atsižvelgdama į sąlygas kelyje ir orus, kad padidintų vairavimo komfortą ir saugumą.

susipažinkite iš arčiau