važiavimas

4Control advanced

RENAULT AUSTRAL
SKLANDUS VAŽIAVIMAS
Pažangioji naujos kartos sistema 4Control užtikrina išskirtinį malonumą vairuoti. Ji prisideda prie RENAULT Austral manevringumo ir dinamiškumo judant nedideliu greičiu, taip pat padeda išlaikyti stabilumą ir saugumą važiuojant greitai.
STABILUS VAŽIAVIMAS
Pažangioji sistema 4Control naudinga bet kokioje kelionėje. Ji užtikrina didesnį, nuolatinį stabilumą kelyje, kad ir kokiu greičiu važiuotumėte.
LENGVAS AUTOMOBILIO STATYMAS IR MANEVRAVIMAS
Važiuojant mažu greičiu pažangioji sistema 4Control padeda atlikti posūkius ir apsisukti. Posūkio spindulys – 10,1 metro.
Renault Austral
didesnė kontrolė ir manevringumas
Didesnė kontrolė važiuojant mažu greičiu (iki 60 km/val.). Dėl nedidelio posūkio spindulio (palyginti su kitais miesto automobiliais), bus lengva manevruoti automobilį statant, taip pat sukinėjant siauromis miesto gatvelėmis.
Renault Austral
dar didesnis malonumas vairuoti vingiuotame kelyje
Važiuojant didesniu nei 60 km/val. greičiu visi keturi ratai pasisuka ta pačia kryptimi – taip vingiuotame kelyje užtikrinamas geresnis sukibimas su kelio danga.
Renault Austral
multi-sense
Reakcijos staigumas, variklio garsumas, vairo standumas, apšvietimas, vairuotojo ekrano konfigūracija – naudodami MULTI-SENSE nustatysite automobilį pagal savo pageidavimus, naudodami 5 važiavimo režimus.

susipažinkite iš arčiau