Clio E-Tech full hybrid finansavimas ir paslaugos

finansavimas ir paslaugos

Renault Clio E-tech full hybrid
Renault Clio finansavimas
Paskola, lizingas, ilgalaikė nuoma: raskite sprendimą, kuris padės įsigyti automobilį. Turime pasiūlymų tiek su pradine įmoka, tiek be jos, taip pat be administravimo mokesčio.
sužinokite daugiau
Renault Clio E-Tech full hybrid
pratęsta garantija
RENAULT pratęstos garantijos sutartys skirtos padėti nenumatytose situacijose, pavyzdžiui, prireikus pakeisti ar suremontuoti mechanines, elektronines ar elektros sistemos dalis. Jos taip pat apima pagalbą visą parą Europos teritorijoje. Jauskitės ramūs, nes jumis pasirūpinsime 5 metus arba kol rida pasieks 150 000 km.
Renault Clio E-Tech full hybrid
serviso paslaugų sutartys
Tinkama jūsų RENAULT CLIO techninė priežiūra padės prailginti jo eksploatavimo laiką ir pagerinti eksploatacines savybes.

Susipažinkite su mūsų paslaugų paketais ir serviso paslaugų sutartimis. Leiskite mums pasirūpinti jūsų automobiliu visą jo eksploatavimo laiką.

Renault paslaugos

centrai ir techninė priežiūra
Susipažinkite su mūsų serviso sutartimis ir pasirinkite išsirinkite jums tinkamą mėnesinį pasiūlymą, kuris leis pasinaudoti RENAULT tinklo patirtimi už gerą kainą.
My Renault
Renault Clio E-Tech full hybrid
Jūsų kasdienis partneris
Visą automobilio eksploatavimo laiką išmaniajame telefone galite naudotis programa „My Renault“. Techninės priežiūros poreikis, individualios specialistų rekomendacijos ir internetinės paslaugos – jūsų patogumui.