CLIO E-TECH FULL HYBRID

Clio E-Tech full hybrid
kaina nuo 24 190 €

Price is for Life version

Clio E-Tech full hybrid

turi visus Clio privalumus ir papildomai – hibridinę pavarą

Clio dabar – ir hibridinis
Naujame Clio E-Tech full hybrid esanti naujoviška hibridinė pavara su energijos rekuperacijos funkcija stabdant, lėtinant ir važiuojant užtikrina išskirtinį malonumą vairuoti, veikia taupiai, sumažina degalų sąnaudas.
peržiūrėkite galeriją

įranga

sužinokite apie visus naujojo Clio privalumus...

Erdvus salonas, dideli interaktyvūs ekranai, maksimalus saugumas ir šiuolaikinės vairavimo pagalbos sistemos.
Aktyvioji stabdymo pagalbos sistema
Clio – tai angelas sargas. Jis nuolat stebi pokyčius kelyje ir eismo sraute. Jei į gatvę netikėtai įlėktų pėsčiasis, automobilis apie tai perspėtų ir jame įsijungtų automatinė stabdymo pagalbos sistema.
Sistema EASY LINK
Naudodamiesi nauja automobiline sistema EASY LINK galite valdyti individualizuotą, intuityvią ir paprastą multimedijos sistemą su aukštos raiškos 9,3" jutikliniu ekranu.
„Google“ adresų paieška
Ketinate svečiuotis Berlyne arba ieškote itališko maisto restorano? Raskite norimą paskirties vietą su išsamia „Google“ informacija iš daugiau kaip 100 milijonų žmones dominančių vietų.

varikliai

Clio E-Tech full hybrid – naujas hibridinio automobilio standartas

Clio E-Tech full hybrid
Iki 80 % laiko mieste važiuokite elektriniu režimu
Patirkite šį tą naujo – vairuokite elektromobilį. Naujajame Clio E-Tech su hibridine pavara naudojami du varikliai: elektrinis ir vidaus degimo, su itin veiksmingai veikiančia automatine pavarų dėže MULTI-MODE. Rezultatas – paleidimas tik elektriniu režimu, 80 % laiko mieste važiuojama elektriniu režimu, malonumas važiuoti elektromobilio tyloje.
Clio E-Tech full hybrid
Taupumas mieste ir už jo ribų
Perjungus hibridinį režimą degalų sąnaudos akivaizdžios tiek mieste, tiek už jo ribų – čia sąnaudos gali sumažėti 40%, lyginant su įprastu vidaus degimo varikliu. Clio E-Tech užtikrins ir itin malonią kelionę: didelis nuvažiuojamas atstumas be papildomo įkrovimo, taip pat Clio komfortas ir praktiškumas!
Clio E-Tech full hybrid
Nauja vairavimo patirtis
Clio E-Tech su hibridine pavara ir 140 AG varikliu užtikrins malonumą vairuoti ir saugumą, taip pat dinamišką greitėjimą. Be to, išskirtinai staigus elektrinio variklio reagavimas ir automatinė pavarų dėžė MULTI-MODE užtikrins greitą važiavimo pradžią ir sklandų pavarų persijungimą. Individualizuokite savo vairavimo patirtį, naudodami įvairius MULTI-SENSE režimus.
atraskite panašius modelius
Clio
Clio
Captur E-Tech full hybrid
Captur E-Tech full hybrid
Zoe E-Tech electric
Zoe E-Tech electric