Renault Clio

Aukščiausias saugumo lygis visiems

Penkios EURO NCAP žvaigždutės Clio
Atlikus saugumo bandymus EURO NCAP Renault Clio gavo aukščiausią įvertinimą – 5 žvaigždutes. Renault Group populiariausio modelio bandymai EURO NCAP atlikti pagal naują, griežtesnį protokolą, galiojantį nuo 2018 m. Automobilis gavo maksimalų balą ir jo vertinimo rezultatai buvo patys geriausi iš visų rinkoje pristatytų modelių.
Vienas saugiausių automobilių
Penktoji kultinio modelio Clio karta
Jau dabar galima pasakyti, kad tai vienas saugiausių miesto automobilių, su kuriais kada nors atlikti EURO NCAP bandymai. Tai 22-as Renault GROUP automobilis, gavęs penkių žvaigždučių įvertinimą. Toks geras rezultatas pasiektas dėl aukšto pasyviosios saugos priemonių lygio ir šioje automobilių klasėje didžiausio vairavimo pagalbos sistemų pasirinkimo.
Optimali kėbulo konstrukcija
Clio sukurtas ant naujos modulinės aljanso CMF-B platformos.
Optimali kėbulo konstrukcija, pakeista sėdynių konstrukcija ir saugos diržai su pirotechniniais temptuvais ir įtempimo ribotuvais puikiai sulaiko keleivį, nesvarbu, kokioje padėtyje jis sėdi ir kiek erdvės užima. Renault naudoja technologiją FIX4SURE, užtikrinančią idealų keleivio sulaikymą ir neleidžiančią keleiviui nuslysti po saugos diržu. Kadangi Clio salonas erdvus, automobilio priekyje ir gale lengva pritvirtinti bet kurio rinkoje esančio modelio vaikišką sėdynę naudojant sistemą ISOFIX arba I-SIZE. Nepamiršta pasirūpinti ir užpakalinėse sėdynėse sėdinčių keleivių galvos apsauga, jei automobilis patiria smūgį iš šono.
Svetainėje pateiktos automobilių modelių ir jų priedų nuotraukos yra tik informacinio pobūdžio. Spalvos ir kai kurie vidaus ar išorės elementai gali skirtis nuo tikrų. Transporto priemonių techniniai parametrai, įranga, kaina ir techniniai duomenys, atsarginių dalių ir priedų kainos, taip pat techninės priežiūros kainos gali keistis. Svetainėje pateikiama informacija nėra komercinis pasiūlymas ar kvietimas sudaryti sutartį. Individualus susitarimas dėl transporto priemonės, atsarginių dalių ar priedų parametrų, techninių charakteristikų ir kainų, taip pat dėl pristatymo trukmės ir būdo išdėstytas sutartyje, sudaromoje su įgaliotaisiais partneriais.
Atraskite panašius modelius
Similar models
Clio E-Tech Hybrid
Similar models
Captur
Similar models
Zoe E-Tech electric