Clio E-Tech Hybrid

Turi visus Clio privalumus ir papildomai – hibridinę pavarą

Clio dabar – ir hibridinis
Naujame Clio E-Tech Hybrid esanti naujoviška hibridinė pavara su energijos rekuperacijos funkcija stabdant, lėtinant ir važiuojant užtikrina išskirtinį malonumą vairuoti, veikia taupiai, sumažina degalų sąnaudas.

PERŽIŪRĖKITE GALERIJĄ


įranga

Sužinokite apie visus naujojo Clio privalumus...

Erdvus salonas, dideli interaktyvūs ekranai, maksimalus saugumas ir šiuolaikinės vairavimo pagalbos sistemos.

Aktyvioji stabdymo pagalbos sistema

Clio – tai angelas sargas. Jis nuolat stebi pokyčius kelyje ir eismo sraute. Jei į gatvę netikėtai įlėktų pėsčiasis, automobilis apie tai perspėtų ir jame įsijungtų automatinė stabdymo pagalbos sistema.

Sistema EASY LINK

Naudodamiesi nauja automobiline sistema EASY LINK galite valdyti individualizuotą, intuityvią ir paprastą multimedijos sistemą su aukštos raiškos 9,3" jutikliniu ekranu.

„Google“ adresų paieška

Ketinate svečiuotis Berlyne arba ieškote itališko maisto restorano? Raskite norimą paskirties vietą su išsamia „Google“ informacija iš daugiau kaip 100 milijonų žmones dominančių vietų.

varikliai

Clio E-Tech HYBRID – naujas hibridinio automobilio standartas

Renault Clio E-Tech

Iki 80 % laiko mieste važiuokite elektriniu režimu

Patirkite šį tą naujo – vairuokite elektromobilį. Naujajame Clio E-Tech su hibridine pavara naudojami du varikliai: elektrinis ir vidaus degimo, su itin veiksmingai veikiančia automatine pavarų dėže MULTI-MODE. Rezultatas – paleidimas tik elektriniu režimu, 80 % laiko mieste važiuojama elektriniu režimu, malonumas važiuoti elektromobilio tyloje.
Renault Clio E-Tech

Taupumas mieste ir už jo ribų

Perjungus hibridinį režimą degalų sąnaudos akivaizdžios tiek mieste, tiek už jo ribų – čia sąnaudos gali sumažėti 40 %, lyginant su įprastu vidaus degimo varikliu. Clio E-Tech užtikrins ir itin malonią kelionę: didelis nuvažiuojamas atstumas be papildomo įkrovimo, taip pat Clio komfortas ir praktiškumas!
Renault Clio E-Tech

Nauja vairavimo patirtis

Clio E-Tech su hibridine pavara ir 140 AG varikliu užtikrins malonumą vairuoti ir saugumą, taip pat dinamišką greitėjimą. Be to, išskirtinai staigus elektrinio variklio reagavimas ir automatinė pavarų dėžė MULTI-MODE užtikrins greitą važiavimo pradžią ir sklandų pavarų persijungimą. Individualizuokite savo vairavimo patirtį, naudodami įvairius MULTI-SENSE režimus.

Renault E-Tech DRIVE elektromobilių bandymo rezultatai

Patikrinkite, kiek taupus ir ekologiškas Clio E-Tech Hybrid!

Atraskite panašius modelius

Similar models

Clio

Similar models

Captur E-Tech Plug-In Hybrid

Similar models

Zoe E-Tech electric