Renault Clio

Varikliai


išsami specifikacija

Sužinokite apie kiekvieno varianto variklius

Išsamiau apie variklius
BENZININIAI
SCe 65/SCe 75
Patraukli kaina
Šiuolaikiškas trijų cilindrų variklis, optimizuotas važinėti po miestą, su GRM pavaros grandine, dėl kurios sumažėja eksploatacijos išlaidos. Dviejų galių variantai: 65 ir 75 AG (75 AG variantas bus pasiekiamas nuo 2020 metų).
TCe 100
Tikras malonumas vairuoti
Šis naujas 100 AG / 160 Nm benzininis variklis su turbina Clio užtikrina sparčią reakciją, lankstumą ir mažesnes degalų sąnaudas, o GRM pavaros grandinė padeda sumažinti eksploatacijos išlaidas. Galimi variantai: išlaidos suskystintoms dujoms.
 • su rankine šešių pavarų dėže (116 g CO2 pagal WLTP protokolą);
 • su automatine pavarų dėže -TRONIC (maksimalus lankstumas mieste; pasiekiamas nuo 2020 metų); su mechanine pavarų dėže, variklis veikia su suskystintomis naftos dujomis (mažesnės išlaidos suskystintoms naftos dujoms).

  TCe 130 FAP EDC
  Maksimalus komfortas ir našumas
  130 AG, 240 Nm sukimo momentas, 7 pavarų dėžė EDC su dviguba sankaba ir pavarų perjungimo mygtukais po vairu. Šis keturių cilindrų variklis su turbina ir tiesioginiu įpurškimu užtikrina didelį našumą ir išskirtinį malonumą vairuoti.
  DYZELINIAI
  Naujausios kartos dyzeliniai varikliai
  Blue dCi 85
  Patikrintas naujausios kartos dyzelinis variklis suderina paprastumą ir malonumą vairuoti. Šiam varikliui su 6 pavarų mechanine dėže ir 220 Nm sukimo momentu būdingos mažos degalų sąnaudos bet kokiomis sąlygomis. Bus pasiekiamas nuo 2020 metų.
  Blue dCi 115
  Dyzelinis variklis – tai vairavimo malonumas, ir maksimalus paprastumas. Jo sukimo momentas yra 260 Nm. Montuojamas su mechanine 6 pavarų dėže. Idealus variklis kelionių mėgėjams!
  HIBRIDAS
  E-Tech
  Naujasis Renault Clio E-Tech – tai automobilis su hibridiniu varikliu, kuriame suderintas Clio universalumas ir Renault Z.E. patirtis. Šis automobilis itin daug važiuoja elektriniu režimu (pasiekiamas nuo 2020 metų).
  Svetainėje pateiktos automobilių modelių ir jų priedų nuotraukos yra tik informacinio pobūdžio. Spalvos ir kai kurie vidaus ar išorės elementai gali skirtis nuo tikrų. Transporto priemonių techniniai parametrai, įranga, kaina ir techniniai duomenys, atsarginių dalių ir priedų kainos, taip pat techninės priežiūros kainos gali keistis. Svetainėje pateikiama informacija nėra komercinis pasiūlymas ar kvietimas sudaryti sutartį. Individualus susitarimas dėl transporto priemonės, atsarginių dalių ar priedų parametrų, techninių charakteristikų ir kainų, taip pat dėl pristatymo trukmės ir būdo išdėstytas sutartyje, sudaromoje su įgaliotaisiais partneriais.
  Atraskite panašius modelius
  Similar models
  Clio E-Tech Hybrid
  Similar models
  Captur
  Similar models
  Zoe E-Tech electric