Renault Clio

Varikliai


išsami specifikacija

Sužinokite apie kiekvieno varianto variklius

Išsamiau apie variklius
BENZININIAI
TCe 90
Tikras malonumas vairuoti
Šis naujas 90 AG ir 160 Nm benzininis variklis su turbina užtikrina greitą CLIO reakciją, lankstumą ir mažas degalų sąnaudas, o GRM grandinė padeda sumažinti techninės priežiūros išlaidas.

Galimas šiuose variantuose:  
  • su 5 pavarų mechanine pavarų dėže (116 g CO2 pagal WLTPi protokolą);
  • su automatine X-TRONIC pavarų dėže (maksimalus lankstumas važiuojant mieste);
  • su mechanine pavarų dėže ir gamykline 100 AG dujų įranga (mažesnės dujų sąnaudos).
HIBRIDAS
E-Tech
Naujasis Renault Clio E-Tech – tai automobilis su hibridiniu varikliu, kuriame suderintas Clio universalumas ir Renault Z.E. patirtis. Šis automobilis itin daug važiuoja elektriniu režimu.
Svetainėje pateiktos automobilių modelių ir jų priedų nuotraukos yra tik informacinio pobūdžio. Spalvos ir kai kurie vidaus ar išorės elementai gali skirtis nuo tikrų. Transporto priemonių techniniai parametrai, įranga, kaina ir techniniai duomenys, atsarginių dalių ir priedų kainos, taip pat techninės priežiūros kainos gali keistis. Svetainėje pateikiama informacija nėra komercinis pasiūlymas ar kvietimas sudaryti sutartį. Individualus susitarimas dėl transporto priemonės, atsarginių dalių ar priedų parametrų, techninių charakteristikų ir kainų, taip pat dėl pristatymo trukmės ir būdo išdėstytas sutartyje, sudaromoje su įgaliotaisiais partneriais.
Atraskite panašius modelius
Clio E-Tech full hybrid
Clio E-Tech full hybrid
Zoe E-Tech electric
Zoe E-Tech electric