CLIO

Įkvėptas gyvenimo

Renault CLIO

DIZAINAS

Grakštus, kompaktiškas automobilis

Dinamiškas profilis, jausmingos kėbulo linijos, kontūrinės šoninės linijos ir nauja priekinių žibintų FULL LED linija. Naująjį CLIO nuo pat pirmo žvilgsnio gundo savo stiliumi.

GALERIJA


ĮRANGA

Lengvai keliaukite kasdien

Jums patiks jį vairuoti.
Renault CLIO

Nelikite be ryšio su pasauliu

Pats didžiausias savo kategorijoje jutiklinis ekranas su internetine navigacija, GOOGLE vietų paieška... Programa Renault CONNECT naujajame CLIO užtikrins itin paprastą prieigą prie internetinių paslaugų!

Šiuolaikiškos pagalbinės vairavimo, automobilio statymo ir saugumo sistemos

Ar mieste, ar už jo ribų šis legendinis automobilis visada rūpinsis jūsų saugumu, nes jame įdiegta automatinė avarinio stabdymo sistema su pėsčiųjų ir dviratininkų aptikimo funkcija. Naujajame CLIO sumontuotos naujausios RENAULT EASY DRIVE technologijos, pavyzdžiui: 360° kamera, automobilio statymo pagalbos įranga EASY PARK ASSIST.

VARIANTAS

Naująjį CLIO R.S. LINE

Išskirtinis RENAULT SPORT individualumas

Sportinis siluetas, aukštųjų technologijų pultas, naujausios technologijos ir dinamiškas valdymas – visa tai sukuria išskirtinį CLIO R.S. LINE sportinį charakterį ir paruošia automobilį vis naujiems sporto pasiekimams kiekvieną dieną.

VARIANTAI

Išsirinkite sau tinkamiausią naujojo CLIO variantą

Svetainėje pateiktos automobilių modelių ir jų priedų nuotraukos yra tik informacinio pobūdžio. Spalvos ir kai kurie vidaus ar išorės elementai gali skirtis nuo tikrų. Transporto priemonių techniniai parametrai, įranga, kaina ir techniniai duomenys, atsarginių dalių ir priedų kainos, taip pat techninės priežiūros kainos gali keistis. Svetainėje pateikiama informacija nėra komercinis pasiūlymas ar kvietimas sudaryti sutartį. Individualus susitarimas dėl transporto priemonės, atsarginių dalių ar priedų parametrų, techninių charakteristikų ir kainų, taip pat dėl pristatymo trukmės ir būdo išdėstytas sutartyje, sudaromoje su įgaliotaisiais partneriais.

Atraskite panašius modelius

Similar models

Naująjį CLIO E-TECH Hybrid

NUO 20 243 €
Similar models

Naująjį CAPTUR

NUO 16 323 €