CLIO

įkvėptas gyvenimo
Renault CLIO
dizainas
Grakštus, kompaktiškas automobilis
Dinamiškas profilis, jausmingos kėbulo linijos, kontūrinės šoninės linijos ir nauja priekinių žibintų FULL LED linija. Clio nuo pat pirmo žvilgsnio gundo savo stiliumi.
galerija

įranga

lengvai keliaukite kasdien

Jums patiks jį vairuoti.
Renault Clio
Nelikite be ryšio su pasauliu
Pats didžiausias savo kategorijoje jutiklinis ekranas su internetine navigacija, Google vietų paieška... Programa Renault Connect Clio užtikrins itin paprastą prieigą prie internetinių paslaugų!
Renault Clio
Šiuolaikiškos pagalbinės vairavimo, automobilio statymo ir saugumo sistemos
Ar mieste, ar už jo ribų šis legendinis automobilis visada rūpinsis jūsų saugumu, nes jame įdiegta automatinė avarinio stabdymo sistema su pėsčiųjų ir dviratininkų aptikimo funkcija. Clio sumontuotos naujausios Renault Easy Drive technologijos, pavyzdžiui: 360° kamera, automobilio statymo pagalbos įranga Eeasy Park Assist.

variantas

Clio R.S. LINE

Išskirtinis Renault SPORT individualumas
Sportinis siluetas, aukštųjų technologijų pultas, naujausios technologijos ir dinamiškas valdymas – visa tai sukuria išskirtinį Clio R.S. LINE sportinį charakterį ir paruošia automobilį vis naujiems sporto pasiekimams kiekvieną dieną.

Svetainėje pateiktos automobilių modelių ir jų priedų nuotraukos yra tik informacinio pobūdžio. Spalvos ir kai kurie vidaus ar išorės elementai gali skirtis nuo tikrų. Transporto priemonių techniniai parametrai, įranga, kaina ir techniniai duomenys, atsarginių dalių ir priedų kainos, taip pat techninės priežiūros kainos gali keistis. Svetainėje pateikiama informacija nėra komercinis pasiūlymas ar kvietimas sudaryti sutartį. Individualus susitarimas dėl transporto priemonės, atsarginių dalių ar priedų parametrų, techninių charakteristikų ir kainų, taip pat dėl pristatymo trukmės ir būdo išdėstytas sutartyje, sudaromoje su įgaliotaisiais partneriais.
atraskite panašius modelius
Clio E-Tech full hybrid
Clio E-Tech full hybrid
Zoe E-Tech electric
Zoe E-Tech electric