Renault Clio

Multimedija

Renault Connect

Clio – išmanus automobilis jūsų paslaugoms

Multimedijos sistema EASY LINK su iki 9,3" ekranu.
Tikras išmanusis automobilinis kompiuteris su intuityvia multimedijos sistema EASY LINK leis maksimaliai paprastai valdyti visas automobilio funkcijas. Naudokitės navigacija, saugiai skambinkite BLUETOOTH ryšiu, klausykite mėgstamų radijo stočių ir naudokite išmaniojo telefono programas (WAZE, GOOGLE žemėlapiai, SPOTIFY ir kt.). Kadangi sistema palaiko ANDROID AUTO™ ir APPLE CARPLAY™, visa tai matysite savo automobilio ekrane. Be to, naudojant balso komandas bus labai paprasta ir saugu stebėti kelią.
Išmanioji navigacija

Įvedus paskirties vietą, įdiegta GOOGLE paieška pagal adresą leis įvertinti jos tikslumą. Keliaujant informacija apie kelių eismą realiuoju laiku TOMTOM atnaujinama kas dvi minutes, todėl gana tiksliai nustatomas atvykimo į paskirties vietą laikas ir išrenkamas optimalus maršrutas.
Automatinis atnaujinimas
Atnaujinimą gaukite automatiškai! Dėl automatinio atnaujinimo technologijos OVER THE AIR automobilio žemėlapiai reguliariai atnaujinami automatiškai.
Svetainėje pateiktos automobilių modelių ir jų priedų nuotraukos yra tik informacinio pobūdžio. Spalvos ir kai kurie vidaus ar išorės elementai gali skirtis nuo tikrų. Transporto priemonių techniniai parametrai, įranga, kaina ir techniniai duomenys, atsarginių dalių ir priedų kainos, taip pat techninės priežiūros kainos gali keistis. Svetainėje pateikiama informacija nėra komercinis pasiūlymas ar kvietimas sudaryti sutartį. Individualus susitarimas dėl transporto priemonės, atsarginių dalių ar priedų parametrų, techninių charakteristikų ir kainų, taip pat dėl pristatymo trukmės ir būdo išdėstytas sutartyje, sudaromoje su įgaliotaisiais partneriais.
Atraskite panašius modelius
Clio E-Tech full hybrid
Clio E-Tech full hybrid
Zoe E-Tech electric
Zoe E-Tech electric